Skocz do zawartości

HONDA CBR 1000 rr SC59 z Samborowa


wolnemiasto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/oferta/honda-cbr1000rr-sc59-CID5-IDowYco.html

 

zalecam ostrożność

 

na pytanie o Vin - gdyż jedyną podaną informacją było to: Stan bardzo dobry zadnych brakow wszystko na swoim miejscu.nowy olej akumulator

 

otrzymałem odpowiedź: Jak interesuje motocykl to przyjedz zobacz i se sprawdzaj .komisariat tez jest nie daleko.poz.

 

 

 

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią czasami co chwilę i pewnie miał już dość, więc zbył Ciebie takim tekstem. Ja rozumiem, że klient nasz pan, ale ludzka cierpliwość też ma swoje granice.

sądzisz, że to ciepłe bułki po 5 groszy? jak taki nerwowy to niech se znajdzie inne zajęcie, dla mnie to lipa towar

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ze zdjęć że ulep. Bierzesz takie pod uwagę?

ja akurat tego nie wyłapię, dla mnie wystarczającym powodem odpuszczenia było "zachowanie" handlarza - czyli typowe - jak przyjedzie to szybciej kupi... a że nie powiedziałem tego czy tamtego...... tak jak z handlarzami samochodów, pytasz się czy czy jest książka serwisowa,tak jest,przyjeżdżasz.... prosisz o książkę... nie ma... kolega, którego nie ma się pomylił, jest do innego auta.... i takie ściemy.....

Skoro frajer nie ma niczego do ukrycia i jak pisze " wszystko na swoim miejscu" to dlaczego nie chce podać VIN? skoro "krajowy"

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłapiesz owiewek czy baku w innym kolorze? Wystarczy porównać ze zdjęciami z netu.

no może to wyłapię..... :)

widzisz.... ja już jestem uczulony, kiedyś jechałem 150 km bo gość zapewniał, że ograniczniki są w porządku, gdy przyjechałem i mu pokazałem to powiedział,że on tak kupił i tak miało być , gdybym go poprosił wcześniej zrób zdjęcie ograniczników to bym sobie zaoszczędził kosztów i czasu.

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się tu z myślą, że spotkam się z konkretnymi radami, doświadczeniami, spostrzeżeniami związanymi z poważnymi wadami motocykli, bo głównie gówno mnie interesuje, by POGŁĘBIĆ SWOJĄ WIEDZĘ.
NIESTETY KOMPLETNE ZERO KONKRETNYCH PORAD.
Przecież większość używanych sprzedawanych moto posiada konkretne ślady przeszłości powypadkowej, tj.:

1. Ramy z dodatkowym lakierem i nie rzadko szpachlą, napawanymi popękanymi spawami, nieudolnymi próbami spawania metali nieżelaznych, skrzywieniami ram stalowych, nie oryginalnymi lub uszkodzonymi ogranicznikami lub elementami ograniczającymi, sfałszowanymi tabliczkami znamionowymi kupionymi na necie za dychę, szlifowanymi i przebijanymi nr VIN, rozjechanymi główkami ram, itd.

2. Silniki z niepokojącymi odgłosami.

3. Elementy motocykla z różnymi datami produkcji: felgi, zawiasy, pompy wody, plastiki.

Myślałem, że dołączę do do konkretnej ekipy i zniknę w tłumie zamieszczając swoje spostrzeżenia.

Mam nadzieję, sorry wierzę, że się rozkręcicie.

No chyba, że...... sami jeździcie na złomach lub je popychacie dalej po jednym sezonie, mówiąc kupującemu bajeczki typu: dziecko się urodziło lub w drodze, dziewczyna nie pozwala, za słaby, za mały, za duży, kolor nie odpowiada, wyjeżdżam z PL, nie mam czasu jeździć, itd.

Nadzieja umiera ostania, tak więc mam nadzieje, że sprowokowałem Was do dyskusji I ZAMIESZCZANIA SPOSTRZEŻEŃ.

Serdecznie pozdrawiam.

 

Mieć EMPATIE - np. mówić o uszkodzonych ramach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...