Skocz do zawartości

nadgwiezdny nadultrapitodestruktoeliminator Ywing


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nobel się należy temu co je wynalazł :D

 

Tommo, ale ten bug to miał chyba tylko dojechać z laską na mazury i przylansować co? Bo w terenie to ja nie widzę dla niego świetlanej przyszłości :D

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja była zbudować buggy które będzie dopuszczone do ruchu. Miała to być zabaweczka na plaże, przejechać się w ciepły dzień w fajne miejsce.
Na prawde bardzo fajnie to jeździło. W terenie dawał radę, gorzej w błocie, brakowało mocy. Rama była bardzo mocna a przy tym wygodnie się wsiadało.
Rozstaw osi był większy od malucha i tylna oś była szersza. Ale trzymał geometrię wzorowo. Żeby go zarejestrować na SAM-a trzeba było przedstawić faktury więc silnik był nowy kupiony w Polmozbycie jeszcze :) Skrzynia używana. Kolumna od Poloneza, Tylne koła od Poloneza. Ważył 480 kg. Bak był z przodu dla wyrównania mas. Starter na guzik. Był obrotomierz, prędkościomierz i analogowy wskaźnik temperatury silnika z samolotu. Pasy też lotnicze.

 

bfa00cdec72b9eeagen.jpg?t=1503564867

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miała to być zabaweczka na plaże

 

w piachu do kolan to się utopi :D buggy z malucha nie nadaje się w piachy bo jest po prostu za słabe , ja mam z tyłu jodełkę od traktora żeby przyczepność była i kiepsko to jeździ jak się wbije to jedzie ale już jak się zatrzyma to nieraz nie wiadomo jak ruszyć :D

 

to zapie**ala po piachu pokroju piachy w okolicy lasu czy piaszczysta droga gdzie piachu jest 20cm a potem jest twardo , ale po plaży czy żwirowni brakuje mocy u ciebie do tego nie ma opon i waga tragiczna , chyba cię ta kate upton rzuciła jak po próbie wjechania na zachód słońca musieliście wracać piechotą stąd tak do niej wzdychasz co :D ?

 

jedyna opcja żeby buggy z kaszla dawał radę w piachu to zwolnice albo 2 skrzynie , wtedy vmax robi się na poziomie kibla 50ccm ale zaczyna to jechać w piachu do kolan

 

 

W terenie dawał radę

 

 

yhy :D

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo :D

 

rama na sprzedaż jak pisałem jakby ktoś chciał

https://www.olx.pl/oferta/zjawiskowa-rama-yamaha-tri-zinger-60-trajka-quad-atc-70-CID5-IDnPd50.html

 

szczerze ? jakbym miał stodołę , dom czy chociaż kawałek działki to całą konstrukcję bym zostawił dla potomnych ale na 16mkw stoi quad , buggy , atc 250R , tokarka i tony narzędzi i złomu , mam garaż zapchany pod drzwi , chodząc po nim chodzę po pojazdach , teraz biorę się na naprawy mojej atc 250 R i nie mogę do niej dojść :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...