Skocz do zawartości

nadgwiezdny nadultrapitodestruktoeliminator Ywing


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pany chciałem się pochwalić swoją zajebistą konstrukcją a mianowicie hybrydowym motocyklem trójkołowym o roboczej nazwie Ywing , myślę zainteresować nim NASA i wojsko ażeby złożyły kilka zamówień i jakieś hajsiwo wpadło na budowę helikoptera z silnikiem kaszlaka który nie będzie latał , już podaje link do stronki

http://miszczua.cba.pl/ywing/Ywing.htm

 

nie wiem na ile działa bo moja wiedza informatyczna skończyła się na wczytywaniu gier z kasety , jak nie działa dawać znać :D ale jest tam dokładny opis konstrukcji i zdjęcia , jest link do filmiku a jak komuś się nie chce czytać

 

co myślicie ? czy jest szansa poderwać nim jakąś laskę ? wkońcu prawie jak prius nie ?

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to piszą w internerach - je*łem :D

 

Napęd z wkrętarki za pisiont groszy - to jest top!

 

Ale rispekt że Ci się chciało!

 

P.S. ale popracuj nad stronką. Coś tam pisałeś że dłubiesz w wordpressie - warto! ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popłynąłeś Misiek, fatalne marnotrawstwo materiałów, czasu i energii...jak mogłeś, właśnie zdechł jeden miś koala, 3 foki i 17 żyraf.

"Pacz i ócz sie":

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wam moi fani odpisuje

 

 

P.S. ale popracuj nad stronką. Coś tam pisałeś że dłubiesz w wordpressie - warto! ;)

 

nie no strona jest na odpierdol się , powstała na szybkości w wordzie i siedzi na pierwszym z brzegu hostingu z werbungami , przyznaje że nie przyłożyłem się

ale całość jest non profi , nawet stworzenie takiego opisu z milionem błędów przy moim tempie pisania na kompie z uploadowaniewm tego na serwer zajęło 4-5h w sumie szkoda mi było więcej czasu

 

wiem że to brak szacunku dla potencjalnych nabywców i fanów ale mam nadzieje że niedoskonałości strony całkowicie zrekompensuje zajebistość pojazdu czyż nie ?

 

 

A różowe siodełko to z jakiego rowerka zajebałeś :biggrin: ?

 

to jest pianka przyklejona do drzwi od szafki czyli 100% rękodzieło home made jak przystało na dobrą manufakturę

 

Popłynąłeś Misiek, fatalne marnotrawstwo materiałów, czasu i energii...jak mogłeś, właśnie zdechł jeden miś koala, 3 foki i 17 żyraf.

"Pacz i ócz sie":

 

penis z nimi człowiek się liczy a nie foki czy żyrafy

deskorolka jest pedalska bo stricte elektryczna czyli homo , a mój jest hybryda chyli hetero jak wielkie wozidła technologiczne czy lokomotywy

 

 

Niezła niespodzianka!

 

dzięki

 

Trzeba nie mieć żadnego samokrytycyzmu żeby pokazywać takiego ulepa ludziom.

 

napisał koleś co nie umie poprawnie sprawdzić działania układu hamulcowego w samochodzie i swoim sposobem naraża klientów na niebezpieczeństwo , ba ty nawet świec nie umiesz wymienić a układ hamulcowy to wyższy skill :D

 

taki z ciebie diagnosta samochodowy z pojęciem jak z michoa konstruktor z wiedzą ale krytykować to potrafi :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał koleś co nie umie poprawnie sprawdzić działania układu hamulcowego w samochodzie i swoim sposobem naraża klientów na niebezpieczeństwo , ba ty nawet świec nie umiesz wymienić a układ hamulcowy to wyższy skill :D

 

taki z ciebie diagnosta samochodowy z pojęciem jak z michoa konstruktor z wiedzą ale krytykować to potrafi :D

Mało o mnie wiesz kolego.

 

32e13168ab561734gen.jpg?t=1503494154

 

Ten pojazd zbudowałem 2001 roku. Był zarejestrowany i ubezpieczony. Pojechałem nim z laską na mazury na wakacje (miał bagażnik) robiąc tam niemałe zamieszanie na ulicach. Piękne czasy mi się przy okazji przypomniały.

 

Powtórzę co napisał Monti. Ucz się i podpatruj, bo spooro jeszcze przed tobą.

 

A odnośnie badania hamulców, to jest to właśnie na celu poprawienia bezpieczeństwa i wyeliminowania nagłej utraty hamowania w razie W. Ale co ty możesz o tym wiedzieć.

 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo, co się czepiasz? To tak jakby absolwent ASP dowalał się do twórcy ludowego tworzącego w stylu prymitywizmu. Michoa to radosna, ludowa tfurczość i to jest w tym piękne - radość tworzenia. Twoje dzieło to zaawansowanie techniczno-materiałowe, inna planeta....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten pojazd zbudowałem 2001 roku.

 

też mam bugine z kaszla

 

zajebista zabawka i chyba mega tania w eksploatacji -silnik ze skrzynią 350 zł , do dt 125 dobry tłok tyle kosztuje :D tylko ta awaryjność i fakt że jej nie dopcham sam na garaż kładzie lekki cień na frajdę :D

 

 

Ucz się i podpatruj, bo spooro jeszcze przed tobą.

 

a co tam podpatrywać

obciąłeś zwężenie tłumika a przyspawałeś rurkę z tesco -strata mocy dla tego silnika

łyse koła -w byle piachu ci się to utopi jeszcze z taką grubą rurą ?

zawias z kaszla -ani na szosie prowadzenia ani w terenie , chociaż podwójne A dać i amor ze sprężyną od syfika a tak geometria ginie na zakrętach i po którymś locie bokiem się nim nakryjesz i kate upton cię rzuci

 

błyszcząca się jak psu jajca klatka robiona z giętej rury ( co tu jest do uczenia , że trzeba kupić giętarkę ? ) już widać że lans na mazurach daje ale jest słaba przy wejściu pasażera i kierowcy brakuje wzmocnień złamie ci się to przy dobrym dachu i wtedy nawet przete4stowane na przeglądzie hamulce nie pomogą ...

 

wiesz co nas łączy ? że mamy albo mieliśmy h***e buggy

wiesz co nas dzieli ? ja otwarcie mówię że mam chrupy ale mam z nich zajebistą fazę i się sam śmieje ze swoich wpad bo je widzę tylko mam je w dupie :D

ty próbujesz zgrywać profesjonalistę i wychodzi ci to jak prowadzącemu familiadę dowcip :D

 

tak wygląda dobra szaja na bazie pieca kaszla

https://i.ytimg.com/vi/ktpYjIELlnw/maxresdefault.jpg

wahacz tył podwójne A , długi amor z jakiegoś auta z sprężyną a nie maluchowskie amory które w terenie umrą jak dziewictwo w gimnazjum

przód też , tam masz 40cm prześwitu i przy praktycznie całym skoku zawiasu koła zachowują prostopadły kontakt z podłożem a w zawiasie malucha ? idzie do góry koła jak kobieta nogi przed wypłatą , idzie w dół jak nogi po wypłacie .........

silnik odwrócony , lepszy rozkład masy do driftu czy w teren ( nie tracą przyczepności koła przód przy odwijce )

koła tył zespawane 2 razem , wrzucony lać od quada , przód lać od quada na 12 maluchowskiej

rama maksymalnie mała i zbita , może i nie zabierzesz kate upton na przejażdżkę ale całość jest lekka wąska i przede wszystkim bezpieczna przy dachowaniu co piona parę razy udowodnił :D

 

do tego wywalona badziewna przekładnia kierownicza od kaszla a zamiast niej normalny magiel -nie robią się tak luzy od kurzu i szaleństw w terenie i jest sensownie mocowana a nie 3 śrubki

jedyne co tam było niezbyt udane pomijając brak mocy ale to normalne w ulepach z kaszla , to zespawane półośki z malucha z półosiami i przegubami od passata kanciatego ( żeby uzyskać taki prześwit przy sensownej szerokości było to konieczne ) bo to ciągle pękało mimo podparcia łożyskiem w połowie i co 2 wyjazd wracał na holu :D

 

więc podziwiaj i się ucz :D

 

 

mistrz!

tak radosnej twórczości dawno nie widziałam :D

 

słitaśna jest nie :D ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...