Skocz do zawartości

Yamaha X-Max 125 2010


hadman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam od początku sezonu Yamahę Xmax 125 z 2010r.

zauważyłem u kumpla w jego skuterze ( innym, jakimś koreańskim ), że posiada oparcie kierowcy w kanapie. jest to mega wygodne z wiadomych przyczyn i zapytanie czy takie coś znajdę w jakieś normalnej cenie albo sam zagłówek który mógłbym jakoś umocować na kanapie czy trzeba specjalną kupić ?

znalazłem coś takiego :

https://www.amazon.co.uk/SHY0X2010-Motorbike-Yamaha-X-Max-Black/dp/B00G5OU5JQ

lub

http://www.borrozzinomoto.com/borrozzino/selle/5709-shad-sella-nera-comfort-premium-tech-3d-mesh-con-logo-per-yamaha-x-max-xmax-125250.html

 

 

ale dwie sprawy :

1. drogo w c...

2. drogo w c..

 

:)

 

czy da radę jakoś ogarnąć ten temat :) ? zdaje sobie sprawę że nawet dla pasażera taka kanapa to lepsze rozwiązanie bo nie zjeżdża mi na plecy tylko siedzi sobie spokojnie na dupce z tyłu ;)

 

pomocy rodacy !

 

 

ps. interesuje mnie również opcja z wyższą szybą gdyż strasznie mi przy 90-100 kmh wieje w klatę

 

i pytanie do jeżdżących jaki dystans robicie tą maszyną ? ja nie schodze poniżej 7k obrotów i wydaje mi sie że na tych niecałych 12 litrach zrobie moze troche ponad 300 KM :(( - co daje słaby wynik a pisali że spalanie 2.8 - 3 L co tutaj jest wyimaginowane chyba :D chyba że może jeżdżę nie tak jak powinienem

Edytowane przez hadman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...