Skocz do zawartości

Puchar Polski Classic


konrad1f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji rzadkości motocykla nie wiem, czy w EU ktoś potrafiłby to serwisować...

 

a gdzie szukać tłoków, wału, czy korby???

 

Dlatego taka RD 350 ( jak się nie mylę to silnik w quadzie Banshee 350 jest tożsamy), to chyba całkiem sensowny pomysł...

Pozdr. J-999



Może ktoś się na to skusi? Tylko Yamaha DT 360 to podpada pod 500 ? Ma potencjał ten silnik heheheh Dzisiaj zrobiłem nim ok. 60 km w terenie...powyżej 4000 obr, rozpętuje się tornado...hahahaha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przypominam że w najbliższą sobotę I runda na torze w Pszczółkach, połączona z moto3. Myślę że dla wszystkich niezdecydowanych jak spędzić weekend jest to fajna propozycja.

 

Wczoraj ogarnąłem PZM i lekarza, dzis ostatnie poprawki w moto i jutro wyjazd :) jaram się niesamowicie, cel na sobotę dojechać do mety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl biorący udział w Pucharze Polski Classic musi posiadać rozwiązania
konstrukcyjne stosowane w czasie gdy był produkowany. Ewentualne zmiany są dozwolone
w przypadku gdy właściciel udokumentuje (np. pokazując w starych czasopismach) iż
przeróbki są wykonane na podstawie oryginalnych rozwiązań z epoki. Repliki dozwolone.
Zastosowanie części z późniejszych lat będzie skutkowało przeniesieniem motocykla do
kategorii wiekowej odpowiadającej użytym częściom (jeśli będą pochodzić z okresu
przed 1989) bądź niedopuszczeniem zawodnika do zawodów.

 

Tarcza przednia, wydech - mogą się czepiać, aczkolwiek nie muszą.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem w Gdańsku. Chyba jutro wieczorem podjadę na tor. Jak coś ktoś, to pisać :)

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podjade pod wieczór. Szkoda, bo nie wiedziałem, że jest opcja na dodatkowe treningi. Polatał bym już dziś.

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...