Skocz do zawartości

Jakiej firmy trwałe buty na lato a także na zimę


samolot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z kupnem butów. Preferuje zarówno na lato jak i na zimę buty w jednolitym czarnym kolorze, w codziennym - lekko sportowym stylu.

Kiedyś kupowałem buty w CCC i Deichmannie ale buty z tych sieci szybko się zużywały (najczęściej pękała podeszwa w zimowych, a letnie po roku wyglądały jakby miały 10 lat).

Jakiś czas temu kupiłem letnie Adidas i żeby nie przetarcie na pięcie po dwóch latach używania to byłyby super. Niedawno kupiłem letnie buty Nike to po kilku miesiącach przetarły się na pięcie a reszta wygląda jak nowa. Zaznaczam, że nie kupuje butów zbyt dużych i raczej nie chodzę w nich zbyt dużo (wszędzie raczej samochodem, motocyklem lub rowerem). Niedawno żywot zakończyły buty zimowe Reebok - pękły na szwach miedzy podeszwą a skórą, podobnie kiedyś buty Badura na łączeniu skór.

Kiedyś kupiłem sobie polskie brązowe pantofle za około 130zł. Chodziłem w nich wszędzie - praca, imprezy, spotkania - około dwóch lat eksploatacji dopiero doprowadziło je do zużycia. Tylko, że na rowerze, czy na jakieś ognisko czy do sportowej bluzy pantofli nawet tych brązowych zakładać nie wypada :laugh:.

Jakiej firmy warto kupić buty, żeby posłużyły mi dłuższy czas, były w czarnym kolorze i lekko sportowym stylu?

 

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby luzik - czytaj ze zrozumieniem. Kupowałem dawno temu w CCC i stwierdziłem, że szkoda kasy na takie buty. Od dłuższego czasu noszę Adidasy, Nike, Reebooka itd i szału nie ma wiec będę szukał dalej.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adidas, Nike, Reebok to już nie jest ten sam wyrób co kilkanaście lat temu .To buty przewidziane na max dwa sezony na czas gwarancji .



Moje najlepsze buty to kowbojki wyprodukowane w Wenezueli nosiłem je 8 lat, a kazali mi przymierzać w worku foliowym na nodze ,bez skarpety , wtedy jakieś 4 tys dolarów . Oddałem znajomemu, który jeszcze jakiś czas je wykańczał .

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

http://snickersuk.com/new-solid-gear-footwear-from-snickers/606-hydra-gtx-art-80007-by-snickers.html

Mocne, na wibramie, z gore membraną więc cały rok możesz w nich zasuwać. Szybko się nie skończą ;), a jak na roboczego buta to i wygląd mają ;).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez polecam, na "wykopki" ubieram buty taktyczne Haix bundeswehr 2005 .Jeśli chodzi o buty to mam chyba jakieś zboczenie , bo do niczego tak nie przykładam uwagi jak do butów :flesje:

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...