Skocz do zawartości

GS500E Red Beast by Dark


Darkk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Dzisiaj chciałbym wam pokazać moje Suzuki GS500E z 1993r. Nazywam je Red Beast, ponieważ jest moją czerwoną bestią :)
Kupiłem ją pod koniec marca i wyglądała tak:
27379c4f403b.jpg
Poprzedni właściciel wymienił olej, filtr oleju, filtr paliwa. Do tego jestem w pełni przekonany.
Podobno jeszcze doszły nowe klocki hamulcowe, ale nie byłbym taki pewny. W każdym razie, złe nie są :)
Przez ten czas zrobiłem parę rzeczy:
+Wymieniłem opony: Tył to CST(podobno dawny Maxxis) - tą oponkę dostałem w gratisie przy kupnie motocykla, jestem z niej zadowolony
A na przód zakupiłem nowa Maxxis Promaxx
+Zakupiłem naklejki na boczki oraz bak
+Wpadly również lusterka F1 style, których nie polecam.
Słabo w nich widać poza tym przy wyższych prędkościach trzeba szukać ostrości, krótko mówiąc rozmazują obraz ;)
+ Nowe świece , przewody wysokiego napiecia, oringi w gaznikach
+ Nowe łozyska kół
Suzi prezentuje się tak:
f6bc6aa9d12a.jpg
8667e9a2bad1.jpg
915ce2324439.jpg
795fbee653d1.jpg
2fc68dc99d44.jpg
A pracuje tak:
Tutaj małe promo:
Jako, że nie mam zaufania do mechaników wszystko robię sam, mam nadzieje, że dobrze. Sam wyregulowałem zawory. Nie było to koniecznie, ale lubię się sprawdzać :)
Ba! Nagrałem o tym cały tutorial :)
Zapraszam na mój Fanpage: https://www.facebook.com/DarkkPL
Dzięki i pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...