Skocz do zawartości

Amatorskie zawody/treningi - sezon 2015


Kamel-JG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Leci ktoś z Fialą na weekend majowy do Brna? Ja rozważam tą opcję "na próbę", zobaczyć jak będzie. Mówicie, że słabo z dostępem do czasów. A czy w związku z tym polecicie jakiś sensowny laptimer do zakupu?

 

Ja się wstępnie przymierzam. Bliżej końca roku zdecyduje na 100%

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V3 ok 450 dziko, a u Leguta podstawowe 699 (http://www.legato-motocykle.pl/pl/produkt/12915/laptimer-gpt-rti2001.html) + bateria więc chyba lepiej dorzucić i mieć coś, co w założeniu jest prawdziwym lapem, choć w wersji basic, a nie chinolem?

 

Co do wyjazdu, to gdyby zebrała się większa ekipa na majowe Brno, można by połączyć transporty (gdyby ktoś leciał przez Jakuszyce lub Lubawkę). Ja chętnie przyłączę się do kogoś, lub mogę zabrać 1-2 konie na pokład.

Edytowane przez Kamel-JG

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej linii staną wszystkie klasy wyścigowe. O ile zbierze się pełna czwórka.

Spoko, do tego czasu regulamin dopuści limit 3 osób w klasie, żeby każdy mógł dostawać puchar na każdej rundzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

 

Irytująca trochę płatność, że do końca stycznia (później to sobie jakiś kosmos pieniądze życzą).

Fun cup wychodzi taniej albo tyle samo i można płacić kiedy się chce. Osobiście wolałbym Fun cup 4-5 maja, ale to zależy od logistyki, rozważam i motormanie, do końca stycznie niby jest czas.

Edytowane przez TomaszKoo

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...