Skocz do zawartości

Jak założyć przewody wysokiego napięcia z cewki na świece w kolejności z której cewki???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Spory problem. Jak założyć przewody wysokiego napięcia z cewki na świece w kolejności z której cewki?? przypominam, że mam kawasaki gpz 1000rx 1987.Np. z lewej cewki na który cylinder i z prawej na który cylinder. Nie umiem odpalić, strzela w tłumik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,3 i 2,4

 

 

Przykład typowej V kolumny dywersyjnej -

Robisz to kolego złośliwie czy z własnej głupoty ?

Podpowiadasz na forum koledze motocykliście jak ma sobie zniszczyć silnik ?

Jest na forum kilka złośliwych TROLLI ale twój kretyński wygłup kwalifikuje się do dokładnego obicia ryja w miejscu publicznym.

 

Prawidłowe podłączenie kabli na świece to:

cewka lewa-cylindry 1 i 4

cewka prawa - cylindry 2 i 3

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo kurza dupa, to chyba wina zaspania :banghead: i nie te guziki na numerycznej. Mój błąd :sad: - najmocniej przepraszam. Dzięki Piotrze za sprostowanie, a właściwie zwrócenie uwagi na paluchy :blush: . to byłaby kosztowna podpowiedź :banghead: .

Edytowane przez Herdi

-------------------
Pozdro Herdi

Śrubkomistrz w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc z tymi przewodami wysokiego napiecia okazalo sie ze byly dobrze dalej nie odpala jak by chcial a niechce czasami strzeli w rure gazniki wyczyscilem przedmuchalem ustawilem poziom paliwa i dysze mieszanki tak jak w serwisowce i nic te same obiawy iskra niby jest swiece nowe jeszcze są takie obiawy swiece wyczyszcze iskra jest prubuje odpalic wyciągam swiece majom przebicie a co do przewdow zasilających cewki to je wymienilem

i podlączylem dobrze choc mechanik twierdzi ze to obojetne sam juz niewiem co dalej jeszcze raz dzieki pozdrawiam klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. problem z odpaleniem mojego motocykla ciągnie się dalej kable na świecach ok gażniki paliwo ok napięcie na cewkach +na+ -na- napięcie bezpośrednio od akum ale jest slaba iskra. zmieniłem cewki to samo słaba iskra czy powodem może być ta przyczyna świece ponoć nowe przynajmniej tak wyglądają ale po przełożeniu do innej maszyny tez jest słaba iskra świece ngk symbol odpowiedni napis japan czy to moze jakieś podróby jak kupowałem moto to sprzedający twierdził ze są nowe i kosztowały 50zł szt gpz-1000 rx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam no chyba ze podczas snu zimowego moja maszyna straciła kompreche iluzy na klawiszach

kiedyś musiało do tego dojść i nie dyskutuj tylko pomierz kompresję a potem luzy zaworowe

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...