Skocz do zawartości

Bałkany 2014 rady, uwagi, może ktoś chce się dołączyć.


bralewskim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć . Czytam, czytam i widzę że mam do czynienia z fachowcami.

W związku mam pytanie ,czy ktos był maże na Sardyni. Byłem kilka razy ,ale dawno i puszką.

Pamiętam , że na promie zawsze było mnóstwo moto na niemieckich blachach.

Sama wyspa bajka,a do pośmigania poezja

Byłem rok temu ale na Korsyce, w sumie sąsiednia wyspa-na promie jak to na promie wszytkiego pełno : moto,puszek,rowerów, quadów.kajaków matek z dziećmi na rekach itp......ogólnie spoko. towarzystwo międzynarodowe.

Poczułem tek klimaty na maxa i myślę w tym roku śmignąć na Sardynię. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku na Sardynię nie dam rady ,czas a głównie to ,że jak nie wiadomo o co chodzi......

W przyszłym roku bardzo prosze, ale tylko nie sierpień. W sierpniu cała makaroniarnia ma urlop.

Sardynia zapchana jak turecki bazar.

Ale temat jak najbardziej do rozważenia.

A kliknij ze dwa zdania jak odebrałeś Korsyke. blizniacze wyspy.

Jezeli jednak planujesz Sardynię w tym roku daj znać udzielę kilku cennych rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku na Sardynię nie dam rady ,czas a głównie to ,że jak nie wiadomo o co chodzi......

W przyszłym roku bardzo prosze, ale tylko nie sierpień. W sierpniu cała makaroniarnia ma urlop.

Sardynia zapchana jak turecki bazar.

Ale temat jak najbardziej do rozważenia.

A kliknij ze dwa zdania jak odebrałeś Korsyke. blizniacze wyspy.

Jezeli jednak planujesz Sardynię w tym roku daj znać udzielę kilku cennych rad.

grzela

wysłałem PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku również wybieram się na Bałkany, interesuje mnie Czarnogóra, Albania i to co po drodze. Chorwację już trochę zjeździłem więc z Chorwacji chciałbym do Dubrownika zajechać. Wstępny termin to po świętach do weekendu majowego, tak liczę to jest 12 dni. Jadę z dziewczyną więc raczej namiot odpada ze względu na miejsce. Może ktoś chce się dołączyć ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku również wybieram się na Bałkany, interesuje mnie Czarnogóra, Albania i to co po drodze. Chorwację już trochę zjeździłem więc z Chorwacji chciałbym do Dubrownika zajechać. Wstępny termin to po świętach do weekendu majowego, tak liczę to jest 12 dni. Jadę z dziewczyną więc raczej namiot odpada ze względu na miejsce. Może ktoś chce się dołączyć ? :)

Ja będę jechał w tamte okolice w weekend majowy. od 26 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę jechał w tamte okolice w weekend majowy. od 26 kwietnia.

Jeśli interesuje Cie wspólny wyjazd napisz jakieś szczegóły, moze sobie przesunę urlop, ja docelowo chcę jechać tam gdzie pisałem więc potrzebuję ok 10 dni

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę podobną trasę ale pod koniec czerwca do połowy lipca.Namiotu nie biorę.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też myślałem o Bałkanach w tym roku i chętnie bym się przyłączył ale w okresie 17 kwietnia - 4 maja. Ktoś chętny w tym terminie?

To nie zostajesz w domu na święta? u mnie się rozjaśnia coraz bardziej, no i chce wyjechac właśnie po świętach, czyli 22.04 albo 21 nawet i wrócić 4.04 chce przejechać tyle ile damy radę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jesli chodzi o albanie - to jest to cudowny cel podrózy motocyklowych ( na mojej stronie www.autowilk.pl - są opisy kilku moich wyjazdów do tego kraju)

tylko tak mysle ze to tak ciut ciut za wczesnie aby tam dojechac fajnie zachaczyc o kilka miejsc w których w kwietniu to jeszcze będzie zimno i chyba ze sniegiem - ale jesli nastawiacie się na extrim to ok

co do noclegów ja zawsze biore namiot ale sypiam tez w motelach lub gdzies w jakis fajnych kwaterach a w albani to w bardzo lukssowych hotelach - no tam to mnie stac

pozdrawiam

a tak jezdze po albanii

post-61050-0-63051800-1395260282_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...