Skocz do zawartości

Bałkany 2014 rady, uwagi, może ktoś chce się dołączyć.


bralewskim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie organizowałem takiego wyjazdu i sam dokładnie nie wiem. Z informacji które zaczerpnąłem na forum to część osób decyduje się na namioty i nocleg pod chmurką inni natomiast preferują motele itp. Myślę że trzeba zabrać ze sobą namiot i wtedy mamy alternatywę jeśli chodzi o sprawę noclegu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można załatwić to w ten sposób. Pomyśl jeszcze jak chciałbyś żeby to wyglądało bo jak pomysł wypali to mogę się przejechać. Zależy też od tego ile mniej więcej taka podróż ma trwać.

Kawasaki ZZR 1400 Performance Sport

250_zpsc20e357d.jpg

LwG ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przejedziesz taką trasą jak na mapce ominiesz sporo ciekawych miejsc.

Temat Bałkanów przewijał się wielokrotnie przez to forum tak że radzę poczytać ;)

Sam dwukrotnie byłem na Bałkanach, a w tym dziale możesz znaleźć relację z obu wyjazdów.

Zapraszam do lektury i powodzenia, gdybyś miał jakieś pytania pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz zrobić 5,5 tyś km w 2 tygodnie? Jeśli nastawiasz się na jakieś zwiedzanie to proponuję okroić trochę trasę. Jeśli wyjazd jest typu "dużo jeżdżenia, mało chodzenia" to będzie spoko.

Relacji i porad z bałkanów jest dość dużo na tym forum ale też w dziale turystyka na motogenie i na ścigaczu (moja: http://www.scigacz.pl/Balkany,na,Kawasaki,ER-5,dlaczego,nie,14135.html oraz część druga: http://www.scigacz.pl/Kawasaki,ER-5,wakacje,na,Balkanach,we,dwoje,14186.html ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5,5 tyś km w dwa tygodnie zrobisz bez problemu ze zwiedzaniem i nawet plażowaniem.Byłem na Bałkanach pięć razy i taki wynik w km zwykle wychodził.W zeszłym roku skoczyłem na Sycylię i w dwa tygodnie machnęliśmy ponad 6 tyś.km.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przebieg trasy, to na mapie zaznaczylem tylko kraje przez ktore chcę przejechać. Jestem na etapie przeglądania internetu i czytam co warto w ktorym kraju zobaczyć. Wtedy bede planowal dokladny przebieg trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Czytam, czytam i widzę że mam do czynienia z fachowcami.

W związku mam pytanie ,czy ktos był maże na Sardyni. Byłem kilka razy ,ale dawno i puszką.

Pamiętam , że na promie zawsze było mnóstwo moto na niemieckich blachach.

Sama wyspa bajka,a do pośmigania poezja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę,że jestem jeszcze za leszcz. Dosiadłem sprzętu w tamtym sezone po ponad 20 latach przerwy.

zaliczyłem jakieś krótkie mazury i jazdę koło komina. W tym roku w maju mamy lecieć na Dolny Śląsk.

Jak mi dobrze pójdzie oczywiście ,że się pisze. Najpierw jednak muszę sie sprawdzić.Wiesz żeby nie ciagnąć się jak palant

za resztą i wszystkich wku**wiać



jeszcze pytanko odnośnie terminu i planowanych dziennych przelotów na bałkańskiej wyprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...