Skocz do zawartości

Robert Kubica


wolnemiasto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.ewrc-results.com/results/18216-rallye-automobile-de-monte-carlo-2015/?s=66697


Proszę spojrzeć na wyniki z Monte Carlo 2015 jak by ktoś miał wątpliwości czy Kubica nadal jest szybkim kierowcą. Nawet taki stary wyjadacz jak Loeb poległ w walce z Kubicą. Gość ma niesamowite tempo i wierzę że pokaże pazur w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda i dlatego F1 nigdy mnie specjalnie nie interesowało. Raz że niewiele się tam dzieje bo 99% czasu jadą wszyscy jeden za drugim a dwa że wszystko rozbija się o kasę. Ale jak Robert będzie jeździł to coś tam będę śledził.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IZO F1 to inna bajka. Zobacz na Alonso. Jednoznacznie uważany za najlepszego kierowcę ostatnich lat a facet walczy o 11 miejsce w stawce.

Bariera sprzętowa jest nie do przebicia.

Zgoda, mi chodziło o wypowiedź Ks'a że "jego czas już minął", a ja uważam że nadal jest bardzo szybki i na pewno jego czas jeszcze nie minął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.ewrc-results.com/results/18216-rallye-automobile-de-monte-carlo-2015/?s=66697

Proszę spojrzeć na wyniki z Monte Carlo 2015 jak by ktoś miał wątpliwości czy Kubica nadal jest szybkim kierowcą. Nawet taki stary wyjadacz jak Loeb poległ w walce z Kubicą. Gość ma niesamowite tempo i wierzę że pokaże pazur w przyszłym sezonie.

Wiecie co, ja się na F1 nie znam. Ale powiedzmy że rozumiem jak działają wyścigi. Więc w wyścigach jest tak że ten co przejedzie linię mety pierwszy jest da best i wygrał, a wszyscy za nim przegrali. I jakby na to nie patrzeć, to w przypadku F1 Kubica nie jest jakimś specjalnym talentem. Oczywiście, żeby mieć papiery na F1 to trzeba być super kierowcą, ale jak się już zaczynasz tam ścigać, to trzeba najwyraźniej trochę więcej żeby wygrywać. O ile się nie mylę, w całej swojej karierze Kubica wygrał jeden wyścig F1 (co innego rajdy, gokarty, o tak dalej).

No to jedna wygrana w całej karierze w F1 nie robi z niego jakiegoś nie wiadomo jakiego kierowcy. Jest OK, jest przeciętny. A widząc jaki szum w polskich mediach to można by pomyśleć że to kilkukrotny mistrz świata...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, mi chodziło o wypowiedź Ks'a że "jego czas już minął", a ja uważam że nadal jest bardzo szybki i na pewno jego czas jeszcze nie minął

 

Czas Rossi'ego tez juz minal, tyle, ze Rossi inna Charisma.

 

Szybkim mozna byc ale, no ale o tym w przyszlym roku albo za dwa lata, jezeli oczywiscie Orlen nastepne 200 000 000 wylozy.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to jedna wygrana w całej karierze w F1 nie robi z niego jakiegoś nie wiadomo jakiego kierowcy. Jest OK, jest przeciętny.

 

A tego tak naprawdę nikt nie wie. Tak jak wcześniej pisaliśmy, wszystko rozbija się o kasę. Te 3 sezony które przejezdził były w dwóch bardzo przeciętnych zespołach. Jego bolidy odstawały osiągami od czołówki. Może gdyby jeździł w Ferrari albo Red Bullu to zostałby mistrzem świata. Zaczynał razem z Vettlem i Lewisem. Tamci trafili do lepszych zespołów a reszta jest historią.

 

Szum wokół niego jest dlatego że jako jedyny w historii 33-latek z niedowładem ręki ponownie dostał się do F1. Pokaż mi kogoś kto dokonał tego samego.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On odmówił bo w bolidach F1 nie ma ABSu :D

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaes jest mistrzem techniki jazdy na motocyklu nie mając motocykla

zna sytuacje Polski i polaków siedząc od powstania styczniowego w gebelsowni

i wie jaki jest kubica

taki nasz forumowy czak noris

 

 

No to jedna wygrana w całej karierze w F1 nie robi z niego jakiegoś nie wiadomo jakiego kierowcy. Jest OK, jest przeciętny. A widząc jaki szum w polskich mediach to można by pomyśleć że to kilkukrotny mistrz świata...

 

wolę szum dookoła jego osoby niż jaranie się jakimś lewym i 11 kolesiami co biorą większy hajs niż kubica a od miliona lat przegrywają wszystko jak leci i też robią z nich dobro narodowe i ciągle jest teraz mistrzostwo świata w piłce nożnej jest już na 10000% nasze :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...