Skocz do zawartości

HISZPANIA - PORTUGALIA, transport pociągiem?


BOHATER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak powiedziałem wcześniej w ubiegłym roku wybrałem się do Hiszpanii autozugiem.Bilety kupowałem przez internet( wydrukowałem) w kwietniu (wyjazd w połowie lipca).Co do ceny, to dokładnie nie pamiętam,muszę pogrzebać w papierach( kupując wcześniej otrzymałem duży rabat). Po przeliczeniu kosztów paliwa i innych to wyszło tyle jakbym jechał na kołach.Na dworzec kolejowy przyjechałem godzinę wcześniej.Otrzymałem parciane mocowania i pod okiem szpeca z autozug założyłem dwa z przodu (na obudowę amortyzatorów)i dwa z tyłu (do podnóżek pasażera).Póżniej na sygnał pracownika z autozug wjechałem na platformę wagonu i postawiłem motocykl na bocznej nóżce.( duża płaszczyzna tzw. podpory(3).Szpec dokonał mocowanie motocykla na platformie.A ja razem z żoną usadowiłem się w wagonie.Szczegóły co do jazdy. http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=de&u=http://www.dbautozug.de/&prev=/search%3Fq%3Dautozug%26biw%3D1280%26bih%3D718

Po drodze doczepiano jeszcze jeden skład..U mnie z niemieckim raczej krucho i w załadunku pomagali mi kumple z niemiec.

Puszczam parę fotek z załadunku i rozładunku.

https://picasaweb.google.com/116412833359283652236/11Pazdziernika201302?authuser=0&feat=directlink

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci

bardzo fajne foty no i zajebisty motorek, jeszcze bardziej się wkręciłem w temat za rok jedziemy, są dwa warianty oczywiście pociągiem do Narrbone a potem albo dookoła Hiszpanii, Portugalia - 3 tygodnie, albo Pireneje, Andora, Barcelona i wybrzeżem do San Remo i z powrotem do Narrbone albo na motorkach przez północne Włochy do Polski.

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie LWG

 

BOHATER

ps. od ilu lat przyjmujecie do EKG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki Ci

bardzo fajne foty no i zajebisty motorek, jeszcze bardziej się wkręciłem w temat za rok jedziemy, są dwa warianty oczywiście pociągiem do Narrbone a potem albo dookoła Hiszpanii, Portugalia - 3 tygodnie, albo Pireneje, Andora, Barcelona i wybrzeżem do San Remo i z powrotem do Narrbone albo na motorkach przez północne Włochy do Polski.

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie LWG

 

BOHATER

ps. od ilu lat przyjmujecie do EKG :)

 

Dzięki Ci

bardzo fajne foty no i zajebisty motorek, jeszcze bardziej się wkręciłem w temat za rok jedziemy, są dwa warianty oczywiście pociągiem do Narrbone a potem albo dookoła Hiszpanii, Portugalia - 3 tygodnie, albo Pireneje, Andora, Barcelona i wybrzeżem do San Remo i z powrotem do Narrbone albo na motorkach przez północne Włochy do Polski.

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie LWG

 

BOHATER

ps. od ilu lat przyjmujecie do EKG :)

Już kwalifikujesz się.pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieję ,że tak jest teraz.W lecie pewnie oferta będzie aktualna,bo rozpatruję taki sposób dostania się do Hiszpanii.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

no nie wiem, jak już jechać do Berlina tam czekać, pakować moto, siebie itd to za ten czas byłbym w połowie drogi a przy spalaniu 4l/100 to tylko koszt jakieś 400 zł w obie strony plus troszkę gumy na asfalcie zostawionej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy organizowal bym troche inaczej.

 

Jechac we dwojke z przyczepa na 2 motury do Francji, tam zaparkowac na jakiejs wiosce ( byle nie w Dompierre ) a z tamtad przez czesc Francji po Hiszpani. JAk juz bedziecie w Maladze to naprawde warto podjechac na Gibraltar ( choc przereklamowany ) z tamtad jedynie 43 km do Tarify, widok na Afryke naprawde zajefajny, bylem pod wrazeniem !

 

W razie czego Auto krotko przed hiszpanska granica zostawic ale tak aby jeszcze o Andorre zachaczyc !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...