Skocz do zawartości

Poszukiwana Honda VT 1300 FURY


czarny022
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Koleżanki i Koledzy poszukuje osoby, która jest posiadaczem Hondy FURY jestem zainteresowany zakupem tego motoru. Jednak wcześniej chcę sobie dokładnie obejrzeć to cacko. Jeśli jest ktoś taki i mieszka w okolicy ok 100km od Bydgoszczy to proszę o kontakt na priv. Za opinie użytkowników zamieszczone na forum też będę bardzo wdzięczny :)

 

Pozdrawiam

 

post-57849-0-91919500-1367400087_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nieco odświeżę temat - proszę o opinię o tym motocyklu, może ktoś tym jeździł, testował, próbował...

Nie żebym chciał zaraz kupić ale nie ma w necie w zasadzie żadnych informacji użytkowników na jego temat, mimo że moto już nie takie młode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu opowiadać.Ładniejsza wersja VTX-a. Jakoś jeździ, przyspiesza lepiej, po wolnych winklach i w mieście tragedia. Wali się w zakręty. Hamulca jak nie było tak nie ma. Jedyny plus, to CBS w połączeniu z ABS, choć ten ABS, to gruba przesada. No może tylko po to, żeby przód nie uciekł. Reszta to kwestia gustu i smaku. Moim zdaniem lepiej wygląda niż jeździ. Na dłuższe trasy, moim zdaniem się nie nadaje. To taki custom, bardziej na pokaz niż codziennego użytku. Aaa , jeszcze jedno. Bardzo ładnie brzmi, zwłaszcza w momencie odpalenia. Jak chcesz znać jakieś szczegóły, to pytaj, postaram się w miarę wiedzy i możliwości odpowiedzieć, choć miałem go krótko.

Jeszcze mi się przypomniało. Klamka strzegła. Sprzęgło jest sterowane linką. Wymaga niesamowitej siły. Po dniu jazdy, nie możesz wyprostować dłoni ale za to uścisku, może ci nie jeden pozazdrościć. Szkoda tylko że lewej dłoni.

Edytowane przez mongor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...