Skocz do zawartości

KTM 525 exc Kompresja


Rekomendowane odpowiedzi

450 z tych samych lat ma ten sam zawias co 525, oprócz silnika to w 100% to samo a i sam silnik to 97% to samo :P

520 ma z przodu wp43 a 525 wp48, tył z tego co wiem ten sam,

Najlepszym rozwiązaniem byłoby mieć kilka odpowiednio dobranych motocykli na każdą okazję, ale to jakby się dało...

ja własnie miałem dwusówa na ostre upalanie, a duze 4T z rejestracja na dalsze wypady, sprzedałem wszystko i wziałem 525, ma byc złotym srodkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie miałem dwusówa na ostre upalanie, a duze 4T z rejestracja na dalsze wypady, sprzedałem wszystko i wziałem 525, ma byc złotym srodkiem

 

Z takiego samego założenia wyszedłem, tyle że, bez etapu posiadania dwóch motocykli.

Widzę, że się rozumiemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

450 jest mniej agresywna od 525 - na 525 tak jak napisali inni poki jestes skoncentrowany to prowadzisz , ale male zmeczenie , dekoncentracja czy wyrwanie gazu na dziurze moze sie zle skonczyc - kon zrzuci jezdzca :) , a 400 to juz inny silnik mimo ze podobny , znacznie lagodniejszy. Kilka razy w LC4 przekonalem sie ze dziura + niechcacy szarpniecie gazem to walka o zycie na 1 kole :) - a co tu mowic o sprzecie ktory zrobi to na kazdym biegu, przy kazdych obrotach i w kazdej chwili.

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...