Skocz do zawartości

Honda CA 125 Rebel, CMX 250 450 - wątek posiadaczy. fanów...


rav563433
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Też chodzi mi yo po głowie :-) Chciałbym włożyć kanapę, w której siedzisko kiedowcy i pasażera były by połączone. Wiecie może z jakiego modelu mocowania by podeszły? Druga zmiana którą planuje to wymiana kierrownycy na bardziej prostą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam mały problem ze zbiornikiem paliwa mianowicie po zdjęciu zbiornika jest pod spodem wężyk przelewowy gdzie on ma być wpięty bo u mnie leżał sobie luźno a na końcu jest trójnik jeden wlot gruby drugi średnia taka ja wężyka przelewowego .Czy czegoś tam jeszcze brakuje.? Proszę o pomoc :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey. To jest odpowietrznik zbiornika. Ja też mam taki trójnik który sobie luźno wisi. Zdaje się że w wersji 250 cm3 jest poprowadzenie do filtra powietrza (jest inna puszka z dwoma filtrami - nie wiem po co, tak jest na schemacie). A przy zbiorniku jest wpiety tu 73af3a5840f91f8c8e63a10945b711bc.jpg

 

To zdjęcie od przodu. Mam nadzieję że widać - tak mniej więcej w połowie zbirnika

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

 

Tak przy okazji zobaczyłem co jest pod spodem chyba trzeba trochę pomalować

Edytowane przez SterylY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzieki za info - będę badał spawę, czy idzie tyle samo - mam już nawet plan - jak dojdę dam znać.

 

pozdro

 

Mam niemiecki dokument (w PDF) w sprawie blokady do 80km/h - ale chyba nie da rady takich plików dołączać - jak coś to zapodaj email'a potem Ci podeślę.

 

a masz tego manuala do 250 może w PDF?

 

Porównałem wszystkie części zawieszenia w katalogu do CA125 Rebel '98 i CMX 250 Rebel '98 - to jest te samo zawieszenie, więc i oleju pójdzie tyle samo

pozdro

 

ps czekam na info w sprawie manuala :biggrin:

Witam. Jestem posiadaczem zablokowanej Rebelki w Niemczech. Czy mógłbym otrzymać od Ciebie pdf blokady . Dobrego sezonu, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Jedyny sposób na odblokowanie jest kupno innego CDI bez blokady. Ewentualnie zabawa z zebatkami. Gdzieś miałem zapisaną stronę z fajnym kalkulatorem przełożeń, postaram się znaleźć i wrzucić.

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...