Skocz do zawartości

Podejrzane aukcje


Kozak356
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Poza tym, że krzywo leży błotnik z przodu, brak nalepek na zadupku i moto wygląda na 2001, to raczej nie jest podróbką?

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując auto tej klasy za przeciętną wypłatę to cudów się nie należy spodziewać (chyba, że to Seicento) ;) W zeszłym roku kobieta zdała prawo jazdy to kupiłem jej "ćwiczebne" Polo 6N1 za 3000zł. Żeby w miarę bezpiecznie tym jeździła to musiałem w auto władować 1800zł. Nie ma co się oszukiwać, auta za takie pieniądze są na tzw. dobicie. Kupić, trochę przy nim porobić, pojeździć z rok czy dwa a potem na złom. Wychodzę z założenia, że jak ktoś ma na auto przeznaczone 4000zł i w tych pieniądzach szuka dobrze wyposażonej limuzyny to go po prostu na taki samochód nie stać. Kupi trupa i będzie miał studnię bez dna, której i tak nie naprawi bo albo nie będzie miał kasy albo naprawy przekroczą wartość auta. Lepiej zejść klasę (albo i dwie klasy) niżej i kupić jakieś zadbane Punto czy coś tego pokroju i jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aa, tam. Sam takiego szrota, tylko ciut młodzszego, 2008, pchnąłem w grudniu. Wystawiłem na portalu, i po dosłowłownie 5 min. miałem tel. zablokowany. Wystawiłem za 8 koła, i na każdy tel. odpowiadałem, że się ludzi licytują> Sprzedałem za 16500 :biggrin: :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Yamaha Raptor 700 SE

Częstochowa : kolor biało niebieski

 

 

quad ma rame z przodu po śladach niezłego dzwona co widać na zdjęciach jak jest spłaszczona, cześć numerów na ramie zeszlifowana, i oczywiście zarejestrowany na inne w dowodzie, aha no i nie możną tego ogłoszenia publikować, bo właściciel pół cygan a pół debil odgraża się przez telefon, ze najedzie Twoj dom i zostawi w gratisie dziecko...

 

http://olx.pl/oferta/raptor-700-se-z-2008-roku-zarejestrowany-CID5-IDe86RZ.html

Edytowane przez misiek_r1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czesc.

 

Yuby proszę o pomoc... Interesuje mnie zakup motocykla FZ8 sprowadzonego z Anglii, możesz mi sprawdzić wypadkowość i przebieg ewentualnie?

VIN: JYARN252000001872

Dziękuje i pozdrawiam

Edytowane przez ilek

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po prostu- wlaściciel jest realistą i zdaje sobie sprawę, że tego wynalazku z udziwnioną skrzynią biegów za więcej nie sprzeda. Rzadko kto wie, że coś takiego istnieje. Po za tym trudno to wycenić, bo na portalach aukcyjnych w zasadzie tego nie ma. Przynajmniej w Polsce.

Edytowane przez grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...