Skocz do zawartości

Bielizna termoaktywna


Rekomendowane odpowiedzi

No i nabyłem rzeczoną bieliznę Grene. Jeździłem już w niej w sobotę i niedzielę oraz dziś rano, a temperaturka na dworze jak sami wiecie nie należy do wysokich.

W tej bieliźnie jest ciepło, rzeczywiście jak wejdę do jakiegoś pomieszczenia w łachach z moto to się nie pocę. Naprawdę polecam.

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Graff od dawna przoduje w produkcji ubrań dla myśliwych i wędkarzy

sam się oglądałem za jakąś fajna kurteczką z ich firmy do rybaczenia

ale nie sa to tanie ciuszki

też patrzyłem na tą bieliznę grene z allegro

może się skuszę

chociaż bardziej podoba mi się ten ciuszek

http://www.allegro.pl/item137758101_craft_..._windstopper_xl].html

pozdrawiam

 

witam

Graff od dawna przoduje w produkcji ubrań dla myśliwych i wędkarzy

sam się oglądałem za jakąś fajna kurteczką z ich firmy do rybaczenia

ale nie sa to tanie ciuszki

też patrzyłem na tą bieliznę grene z allegro

może się skuszę

chociaż bardziej podoba mi się ten ciuszek

http://www.allegro.pl/item137758101_craft_..._windstopper_xl].html

pozdrawiam

http://www.allegro.pl/item137758101_craft_..._windstopper_xl].html

 

witam

Graff od dawna przoduje w produkcji ubrań dla myśliwych i wędkarzy

sam się oglądałem za jakąś fajna kurteczką z ich firmy do rybaczenia

ale nie sa to tanie ciuszki

też patrzyłem na tą bieliznę grene z allegro

może się skuszę

chociaż bardziej podoba mi się ten ciuszek

http://www.allegro.pl/item137758101_craft_..._windstopper_xl].html

pozdrawiam

http://www.allegro.pl/item137758101_craft_..._windstopper_xl].html

 

 

sory ale chyba link nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nabyłem rzeczoną bieliznę Grene. Jeździłem już w niej w sobotę i niedzielę oraz dziś rano, a temperaturka na dworze jak sami wiecie nie należy do wysokich.

W tej bieliźnie jest ciepło, rzeczywiście jak wejdę do jakiegoś pomieszczenia w łachach z moto to się nie pocę. Naprawdę polecam.

 

Wiec chyba oboje mozemy sie podpisac pod tym, ze to co tanie nie zawsze okazuje sie beznadziejne :bigrazz:

Pozdr kolege cieplo w te zimne dni :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Masz całkowitą rację. Dzieki za pozdro i wzajemnie.

A tak swoja drogą to powiem, że juz planuje zakup drugiego kompletu.

 

A co zakladasz jeden na drugi :) ?!?

A tak powaznie to zima sie zbliza wielkimi krokami, wiec trzeba sie obatuchac ;)

Szerokiej drogi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się te wszystkie cordury, windstopery i bielizny termoaktywne czy też nieaktywne popieprzyły i już nie kumam o ssso chodzi :biggrin:

 

Weźta mnie wyjaśnijta, ta bielizna termoaktywna to jest taka którą zakładam w ciepłe dni żeby mniej/w ogóle nie piździło, czy też właśnie na odwrót zakładam w upalne dni pod kombi coby się nie pocić jak świnia ? No bo chyba nie jest ona tak magiczna żeby działać i tak i tak :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się te wszystkie cordury, windstopery i bielizny termoaktywne czy też nieaktywne popieprzyły i już nie kumam o ssso chodzi :biggrin:

 

Weźta mnie wyjaśnijta, ta bielizna termoaktywna to jest taka którą zakładam w ciepłe dni żeby mniej/w ogóle nie piździło, czy też właśnie na odwrót zakładam w upalne dni pod kombi coby się nie pocić jak świnia ? No bo chyba nie jest ona tak magiczna żeby działać i tak i tak :notworthy:

 

Poczytaj sobie co pisza o tej bieliznie http://www.allegro.pl/item126894497_bieliz...omplet_xl_.html

 

A co do rozmiarowki to ja zamowilam "S" i jest mi lekko za duza, zatem nalezy troszke zanizac, bo wiadomo, zeby dobrze dzialalo to musi byc dopasowane !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie zainspiroawliscie kupnem termoaktywnej bielizny. :D Tylko zastanawiam sie jaki rozmiar wybrac. Niby M pasuje do mojego wzrostu ale podejrzewam, ze komplet bedzie nieco za szeroki. Prawdopodobnie S byloby w miare dobre tylko nie chce tez aby to bylo zbyt przykrotkie. Crossgirl, pisalas, ze kupilas rozmiar S. Mozesz jeszcze dac znac ile masz wzrostu? Pomogloby mi to w dopasowaniu rozmiarowki. Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie zainspiroawliscie kupnem termoaktywnej bielizny. :notworthy: Tylko zastanawiam sie jaki rozmiar wybrac. Niby M pasuje do mojego wzrostu ale podejrzewam, ze komplet bedzie nieco za szeroki. Prawdopodobnie S byloby w miare dobre tylko nie chce tez aby to bylo zbyt przykrotkie. Crossgirl, pisalas, ze kupilas rozmiar S. Mozesz jeszcze dac znac ile masz wzrostu? Pomogloby mi to w dopasowaniu rozmiarowki. Pozdrawiam :lalag:

 

Juz spiesze z odpowiedzia - mam 170 cm wzrostu. Przewaznie ciuszki kupuje rozmiar "M", ale w tym wypadku "S" jest wystarczajaca. wiec zaniz o jeden rozmiar w doł od normalnie kupowanych.

Pozdrawiam i zycze cieplej jazdy ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz spiesze z odpowiedzia - mam 170 cm wzrostu. Przewaznie ciuszki kupuje rozmiar "M", ale w tym wypadku "S" jest wystarczajaca. wiec zaniz o jeden rozmiar w doł od normalnie kupowanych.

Pozdrawiam i zycze cieplej jazdy ;o)

 

Jeśli możesz, napisz czy ta bielizna jest również antyalergiczna, wolałbym żeby nie swędziało mnie wszystko po kilku minutach jazdy :flesje:

Jeśli tak, to będę zamawiał :)

Edytowane przez kristi_rx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...