Skocz do zawartości

Opony po raz setny...


Rekomendowane odpowiedzi

A wiec potrzebuje opon do mojej RF900...Jest tego tyle ze zupelnie nie wiem co wybrac :banghead:

Od opon oczekuje pewnego trzymania w zakretach jak i tego by wytrzymaly przynajmniej 6-8tys km.

Na tor nie zagladam tak ze potrzebne mi sa oponki do latania po wsiach:)

 

Co byscie mi poradzili??

Z gory dzieki :buttrock:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Ja fruwam malo sportowo, ale nie totalnie lamersko na Pirelli Diablo - tanie w miare gumy, trwale, w moim odczuciu trzymaja dobrze.

 

Tyl wytrzymal mi 15tys.km, przod 20tys.km. Maja bardzo przyjemnie wyprofilowany bieznik, dzieki czemu nawet pod koniec zycia opona ma ciagle polokragly ksztalt - nie zjezdza sie na kwadrat.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak, smigam teraz z tylu na SHINKO tak dobrze przeczytaliscie SHINKO 005 i powiem tyle lepszej opony jeszcze nie mialem :biggrin: choc profil ma do dupy to trzyma zajebiscie na kazdej nawiezchni (oprocz szutru i piasku :icon_razz: ) poprzednio mailem Pireli Diablo i non stop uslizki na wyjsciu z zakretu i dobrym odkreceniu :) teraz przy takim samym manewrze jest piekna swieca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze na torowo-szosowych Bridgestone BT-002 R i musze powiedziec ze przepiekny feedback zarowno na suchym jak i mokrym.

Moze sie zuzywaja ciut szybciej niz turystyczne, ale tyl dopiero teraz po 10kkm wymienilem, a przod jeszcze moze i drugie tyle przejedzie (malo hamuje przodem - zazwyczaj silnikiem).

Wczoraj wymienilem tyl na to samo i teraz mam jedno pytanko - czy da rade czyms usunac ta wierzchnia ku... sliska wartwe ktora producent pokrywa nowe opony zeby sie guma nie utleniala? Bo o ile srodek juz od razdy mi zszedl, to boje sie klasc w tym momencie.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloz Metzeler'a osobiscie polecam Z6 a jak chcesz jeszcze lepsze trzymanie to M3 z tym ze skonczy Ci sie powiedzmy po 8 000 km podczas gdy Z6 wytrzymac powinien 20 000 km.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak, smigam teraz z tylu na SHINKO tak dobrze przeczytaliscie SHINKO 005 i powiem tyle lepszej opony jeszcze nie mialem :biggrin: choc profil ma do dupy to trzyma zajebiscie na kazdej nawiezchni (oprocz szutru i piasku :icon_razz: ) poprzednio mailem Pireli Diablo i non stop uslizki na wyjsciu z zakretu i dobrym odkreceniu :) teraz przy takim samym manewrze jest piekna swieca :icon_twisted:

 

ja również mam SHINKO i polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloz Metzeler'a osobiscie polecam Z6 a jak chcesz jeszcze lepsze trzymanie to M3 z tym ze skonczy Ci sie powiedzmy po 8 000 km podczas gdy Z6 wytrzymac powinien 20 000 km.

 

:crossy:

20 000 km :icon_eek: :icon_question:

 

Ja zjeździłem już dwie tylne Z6 i obydwie wytrzymały ok. 9 - 10 000 km (dodam, że M1 wytrzymała połowę tego), żadnego palenia, ewentualnie pod sam koniec, przed samym zdjęciem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tor nie zagladam tak ze potrzebne mi sa oponki do latania po wsiach:)

 

Co byscie mi poradzili??

Z gory dzieki :buttrock:

 

:crossy:

 

 

tylko Z6 jest poprostu brzydka jak kupa :)

Jak widzisz klimaty będą akurat. Wkomponuje się ta oponka pięknie. Ja też taką mam choć latam w większości po Wawie.

Poza tym o gustach się nie dyskutuje. piękno to pojęcie względne :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko Z6 jest poprostu brzydka jak kupa :)

 

To Ty kupujesz opony wzgledem pieknosci ? ? ? :notworthy: :notworthy: :notworthy:

 

chyle czolo przed miszczem :icon_mrgreen:

 

Podaj moze jakie sa piekne, moze sie skusze :icon_mrgreen:

 

P.S. Sa ludzie ktorzy potrafia FJR 1300 nakrecic nie 20 000 km :biggrin:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...