Skocz do zawartości

Jaki smar do łańcucha?


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Używałem nigri - jest niezły ale lepszy okazał się CARAMBA a jeszcze lepszy

taki z wielką literą S weisses ketten spray - ten najmniej brudzi łańcuch - polecam!.

Używałem też silnikowego mobila 10W40 diesel - całkiem mało brudzi.

Natomiast gęsty przekładniowy elf, znacznie łatwiej odrywa się od łańcucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, że jak dla mnie nadal najlepszy jest Motul Road Plus. Zachciało mi się kombinacji i na ten sezon byłem zaopatrzony w Motul Factory Line - nie zdał egzaminu i już nigdy więcej go nie kupię. Utrzymuje się co prawda mniej więcej tak samo długo jak R+, odrobinę mniej, ale przy okazji pobrudzi wszystko dookoła. Natomiast stary dobry znajomy R+ nie brudzi praktycznie wcale, trzyma odpowiednio długo - 200 - 300 km, czasami dłużej no i... Na razie nie widzę dla siebie lepszego smaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to króluje Motul Chain Lube Road Plus oraz Weisses Ketten Spray S100. Ten drugi wygrał test Motorradu i kosztuje dobre pieniądze bo 39 złotych.

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam:

szosa od 2 lat ELF chain spray - bardzo gęsty, starczy na nawet i 700 km (przetestowane w trasie), nie brudzi felgi i TANI!!!

 

offroad- motul off road chain - dobry, dobrze smaruje i jak przyjeżdżam po 2 mth w lesie to łańcuch ma na sobie jescze odrobinę smaru.

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Joł! Wparowałem do szklepa motocyklowego i węszyłem za Motulem Road +, ale dupa i nie było. Rozczarowanie, ale sprzedawca polecił Castrola Chain Lube Racing - psia mać, co to za wynalazek? Niby to jakaś nowość jest. 35 zł za puche 400ml. Zobaczymy i przetestujemy. Ktoś już tego używał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silkollene Gel-jak macie okazje to sprobujcie, mi w bandicie wytrzymywal po 800 km. Super smaruje i nie brudzi. Miałem, już różne Motule ,Castrole, w porównaniu do Silkollene to porażka.

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...