Skocz do zawartości

Opony do choppera/cruisera


Rekomendowane odpowiedzi

kurcze, adresu do goscia nie znalazlbys w historii transakcji? albo chociaz nick z allegro, cokolwiek. Wywalic 350zl na nowke mi sie nie usmiecha :)

 

mówisz masz... jest troche droższa niz moja ale chyba ma ciut lepszy bieżnik, te bridgestony są naprawde dobre, http://www.allegro.pl/item736825291_150_90...g526_3_5mm.html tylko ze 4 godziny zostaly, ale jakby co to udeżaj do kolesia na priv moze ci odsprzeda. Polecam kolesia. ja jestem super zadowolony kupowalem wtedy za 40 zl by jeden sezon przelatać a chyba uda sie z dwa pojeździć, opona jest dosc twarda i wolno sie zuzywa, poprzednią co mialem to w oczach gineła. daj znac czy bierzesz, tbo moze ja sie na nią połaszcze... :cool:

Edytowane przez szary_wilczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

szukam tylnej oponki do swojej hondy vt 600.

problem polega na tym ze mam felge od sciga i potrzebuje

opone o wymiarach 200/50/17

 

zastanawiam sie nad ktoras z tych dwuch:

http://alejka.pl/opony-letnie-pirelli-diab...50r17-75-w.html

http://alejka.pl/opony-letnie-metzeler-me-...50r17-75-w.html

 

ktora byscie polecali? a moze cos innego? tanszego?

nie zalezy mi na duzych predkosciach - do 200kmh to sie nawet nie zblize :P

raczej duze przebiegi, przyczepnosc...

 

z gory dzieki za uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z trwałością opon Pirelli,jeździłem na Metzelerach ME 880 i jestem zadowolony.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Opony - wiem wałkowane w innym wątku ale ogólnie a ja mam konkretne pytanie na które nie znam odpowiedzi

 

VN800A - obecnie założone Bridgestony 80/90-21 48H - przód i 140/90-16 71H - tył (Bridgestone Exedra G544)

Opony są niby ok, ale poza stanem bieżnika ważny jest też wiek opon i ich stan więc zamierzam je zmienić i pojawia się pytanie nr 1

czy kupić znów Bridgestone (drogawe), czy szukać zamienników? jeśli tak to co polecacie i gdzie kupować?

pytanie nr 2

Czy opona dętkowa jest zastępowalna bezdętkową czy też jest to konsekwencja posiadania szprychowej felgi i nie mam wyjścia muszę jeździć na dętkowych ?

Wymiana opony nie ma sensu jesli w środku będzie stara dętka więc i to musze kupić :(

wiem, że pytania są dość debilne i być może oczywiste, ale nie znam odpowiedzi a chcę przygotować motocykl przed sezonem dopóki nie ma kolejek do mechaników :bigrazz:

 

P.S

Vulcana kupiłem po sezonie, w listopadzie więc niestety nie potrafię powiedzieć jak mi się jeździ na obecnych oponach....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony - wiem wałkowane w innym wątku ale ogólnie a ja mam konkretne pytanie na które nie znam odpowiedzi

 

VN800A - obecnie założone Bridgestony 80/90-21 48H - przód i 140/90-16 71H - tył (Bridgestone Exedra G544)

Opony są niby ok, ale poza stanem bieżnika ważny jest też wiek opon i ich stan więc zamierzam je zmienić i pojawia się pytanie nr 1

czy kupić znów Bridgestone (drogawe), czy szukać zamienników? jeśli tak to co polecacie i gdzie kupować?

pytanie nr 2

Czy opona dętkowa jest zastępowalna bezdętkową czy też jest to konsekwencja posiadania szprychowej felgi i nie mam wyjścia muszę jeździć na dętkowych ?

Wymiana opony nie ma sensu jesli w środku będzie stara dętka więc i to musze kupić :(

wiem, że pytania są dość debilne i być może oczywiste, ale nie znam odpowiedzi a chcę przygotować motocykl przed sezonem dopóki nie ma kolejek do mechaników :bigrazz:

 

P.S

Vulcana kupiłem po sezonie, w listopadzie więc niestety nie potrafię powiedzieć jak mi się jeździ na obecnych oponach....

 

Mam podobny dylemat. Ale zmieniam Bridgestony na Metzy. Doszedłem do wniosku, ze na tym nie ma co oszczędzać. Dętka musi być bo mamy szprychy. Ale nie ma problemu w oponę bezdętkową włożyć dętkę. Tak, dętki powinno się również wymienić.

 

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

powitać

moj VTX dotarl na dość nowych, ale amerykanskich (czyli na beton bardziej niż na nasze scieżki) kapciach.

Pora zmienic po 2 sezonach - sznowni maja jakieś sugestie ?

wdzięczność będę posiadał

JEEEEEEEEEEEEEEEEECHAĆ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Metzelera ME 880 Maraton.Zjeździłem dwa komplety.Są bardziej miękkie niż np.Dunlopy ale lepiej trzymają nawet na śliskim asfalcie w Chorwacji.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede zamawiał w nast tygodniu komplet do swojego VN, wybór padnie na Avon Venom lub Metzeler :icon_rolleyes:

 

Ktoś smiga lub śmigał na Avonach??? Bo o metzach ,czytałem wiele dobrego.

 

Obecnie mam Bridgestone,ale nie jestem zadowolony, śliskie na mokrym asfalcie!!!

 

Piter...jak zachowują sie metzelery na mokrym???

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno są też ok,ale ja nie jeździłem.Mam porównanie Dunlop,Metzeler i jakieś inne wynalazki,o których nie warto wspominać.Kolega załozył Shinko i był zadowolony,tylko po jednym sezonie nie wiele z nich zostało a dużo nie przejechał.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały off top,bo nie ma w wyszukiwarce :icon_rolleyes: Smarowałem łancuch i zabrudziłem dosc mocno opone,cholerstwo nie chce sie zmyc (gorąca woda i płyn do naczyń). Czym to potraktowac????

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Chcialem kupic opony do swojego pierwszego motocykla- honda black widow(shadow spirit) 750.

Te ktore mam w tej chwili to dunlopy, rozm. 110/80/19, 160/80/15 DUNLOP D404, F24, mysle nad zakupem takich samych. Znalazlem strone na ktorej w porownaniu do innych sa po atrakcyjnej cenie, oto link

 

http://www.motolizak.pl/advanced_search_re...80-19&x=46&y=10

 

http://www.motolizak.pl/sap-664430-dunlop-...404-p-6902.html

 

Chcialem zapytac czy ktos dokonywal zakupu z tej stronki? czy ich towar jest w porzadku? :wink: Bo np. tutaj sa znacznie drozsze-

 

http://www.allegro.pl/item932471962_komple...p_d404_f24.html

 

Nie wiem skad ta roznica w cenie, stad ta niepewnosc co do motolizak.pl :bigrazz: , z gory dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sgregor242

Mały off top,bo nie ma w wyszukiwarce :icon_rolleyes: Smarowałem łancuch i zabrudziłem dosc mocno opone,cholerstwo nie chce sie zmyc (gorąca woda i płyn do naczyń). Czym to potraktowac????

Benzyna ekstrakcyjna a potem płynem i wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...