Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Agnes85

  Uwaga wirus!

  Jeny...chodzi mi o ochroniarzy w sklepach wielkopowierzchniowych, sprzedawców w mniejszych sklepach....O bezpośrednie zwracanie uwagi. Nie wpuszcza Cię bez maski ale ze źle założona już tak. Jaki to ma sens. Chodzi o to, żeby jak coś robić to porządnie. Ja maseczke do sklepu zakładam, (poprawnie) nie dla siebie ale z szacunku dla innych. Poruszyłam temat zakrwwania ust np. Podczas biegania zimą, pytałam jako laik czy to pomaga aby nie przeziębić gardła od zawodowych biegaczy dowiedziałam się że zakrywanie ust to najgorsza rzecz, (było to przed covidem).
 4. Robert J.

  Uwaga wirus!

  No wlasnie j jak to jest. Kiler idealnie skwitowal twoja papke dla mas. Odnies sie ale konkretnie, podeprzyj swoja wypowiedz materialami naukowymi itd. Dalej pytam tylko o Szwecje, mysle ze wiekszosc chcialaby zapoznac sie glebiej.
 5. kiler

  Uwaga wirus!

  tak tylko gwoli przypomnienia - kraje skandynawskie to AŻ 3 kraje a tak generalnie ta konkretnie wypowiedz to googlowy bełkot przeklepany "na żywca" fakt - najwyższy wskaźnik zgonów w krajach skandynawskich ale to są jak pisałem aż 3 kraje a w odniesieniu chociażby do EU już nie jest tak "tragicznie" jak by to próbował przedstawiać nasz moderator Ale czy one są takie jak nasz lockdown ?? czy tylko są to "pewne środki bezpieczeństwa" ?? dosyć łatwo można tu zauważyć pewną manipulacje - 3/4 ŚREDNIEJ to znaczy że są kraje z wynikiem zarówno gorszym jak i lepszym
 6. jeszua

  Uwaga wirus!

  ależ nic kopać nie muszę, zwłaszcza żeby odpowiadać na tak ignoranckie pytania: najwyższy wskaźnik zgonów w krajach skandynawskich, mimo braku lockdownu spadek pkb na poziomie 3/4 średniej unijnej; po fakcie architekt tej grupowej eutanazji, główny epidemiolog kraju stwierdził, że jednak się pomylił w kalkulacjach i nastąpiło wprowadzenie pewnych środków bezpieczeństwa to teraz ty się wypowiedz na temat uk, mieli za sprawą swojego niedorozwiniętego premiera takie samo na początku podejście - a niech sobie mniej odporni wymrą. jakiś komentarz, może dla odmiany inteligentny..? a grafika była w odpowiedzi na konkretne, nietrafione moim zdaniem, pretensje koleżanki. przy okazji pokazuje też poziom idiotyzmu śmieciowych "badań" cytowanych przez ciebie, o maseczkach noszonych tygodniami (p. 4) jsz
 7. no tyle, że buła to nie jest zwykły motocykl. i statystycznie raczej nie jest kupowany przez 20stolatków chociaż pójście w książce w egzotykę mogłoby mieć sens. mało kto wiedziałby o czym mowa
 8. ...bo może przyleci jak na skrzydłach?
 9. Nie zwrocilem uwagi na zdjecie Ks Twojej szafy, myslalem ze to reklama. Prawidlowy rozmiar, zazdroszcze. Tutaj mamy za liche podlogi na takie sejfy, zarwala by sie. Wracajac do tematu ostatnio mialem przyjemnosc z IWI Jericho 941, stalowa ramka ciezki i nie drogi.
 10. 23 lata miałem jak kupiłem Buell'a, jest ze mną do dziś i już zostanie na zawsze Patrząc na ceny, jakby Ktoś chciał kupić to bym nic nie stracił na nim, tylko kto to teraz kupuje...
 11. ale nie macie 20 lat ok - może zbyt mocno patrzę przez pryzmat własnych doświadczeń z czasów szczeniaka- zmiana praktycznie co roku teraz faktycznie jeden ze sprzętów mam już chyba 7 lat ale do młodzieży dawno już się nie zaliczam choć w dalszym ciągu raz w roku jest coś nowego (innego :D)
 12. nie no co roku przesada , to chyba że kupujesz trupy za 1500 zł rozpierdalasz i wyrzucasz to tak , ja u siebie zauważyłem średnio co 3 lata zmiana , quada mam teraz 3 lata i już ciut mi się znudził
 13. tak jak myślałem że odejście tommo przyniesie same dobre skutki grunt że ani to polityka ani ekologia , za to dużo o dupach czyli stare dobre forum wraca on obiecał że nie przyjedzie
 14. Robert J.

  Uwaga wirus!

  Zamiast wklejac bezsensowne rysuneczki zakladania maseczki, odnies sie do Szwecji, przekop caly internet moze znajdziesz cos przeciw tym "glupim" szwedom ktorzy nie wprowadzili ograniczen ktore ratuja swiat.
 15. Ja tak trzymam motór i w sumie pieszczę i jestem nim zafascynowany od 7 lat? Jakoś tak
 16. jeszua

  Uwaga wirus!

  ależ upomina, albo raczej - informuje - proszę bardzo: więc? wracam do poprzedniego pytania jsz
 17. Agnes85

  Uwaga wirus!

  Taka, że ludzie myślą że coś robą dobrze i może czują się z tym lepiej a to gó...no prawda. Pisałam również, jeśli ktoś nadgorliwie upomina się maseczki to dlaczego nie upomina się aby założyć ja prawidłowo? Nie jestem typem antyszczepionkowca pomimo iż mam 2 letnie dziecko które dostało NOP po jednym z obowiązkowych szczepień, nadal na pozostałe szczepień. Wyjątki się zdarzają miej to na uwadze.
 18. ale tylko dla bohatera, który uprawia "zawód syn" no i zdaje się nineT wyszedł w 2017?
 19. Pokłony dla tego Pana....właśnie dostałem i zabieram się za lekturę...
 20. bert

  Uwaga wirus!

  Kakmar, nie ma takich działań [ani w wymiarze teoretycznym, tym bardziej praktycznym] których podjęcie [lub też nie podjęcie] mogłoby skutkować pozbyciem się wirusa w 2-3 tygodnie.
 21. jeszua

  Uwaga wirus!

  no tak, coraz więcej antyszczepionkowców, bo nasze pokolenie już nie wie, jak wyglądają efekty wielu chorób zakaźnych, więc po co w ogóle obowiązek szczepień? dalej: kierowcy nagminnie łamią ograniczenia prędkości, najchętniej nie zwalnialiby na zabudowanym w ogóle, więc po co stawiać znaki i oczekiwać poszanowania bezpieczeństwa wszystkich innych użytkowników dróg? wytłumacz mi jaka ma być logika Twojej wypowiedzi, proszę. bo jakoś jej nie widzę jsz
 22. Laska, jako pisarka mogłabyś nakreślić jakiś obraz tej postaci, wtedy dostałabyś dużo podpowiedzi do wyboru, do koloru. Jak chcesz podany na tacy archetyp kogoś kto lubi zapie**alać, to obejrzyj film o Burcie Munro, The Word's Fastest Indian. Jeśli lepszy ci się wydaje lokalny poeta, piszący między innymi o motocyklach to prześledź posty Michoa. -- Ups, się czy to wysłało?
 23. kakmar

  Uwaga wirus!

  Ja cały czas myślę, że możnaby się tego wirusa pozbyć. Możnaby gdyby _wszyscy_ przez 2, maks 3 tygodnie nie zachowywali się jak debile. I tyle. -- Ups, się czy to wysłało?
 24. Limo

  Uwaga wirus!

  Łukaszenka ostatnim bastionem prawdy, no jaja se robicie
 25. lech N

  Uwaga wirus!

  Aleksander Łukaszenko na wizji w swojej telewizji powiedział ile mu oferowali za wprowadzenie"zamordyzmu" i ile za wprowadzenie "zamrożenia" gospodarki, ale on się nie dał przekupić więc zrobiono jemu oszukane wybory i demonstracje. A w Turkmenistanie pisanie i mówienie o wirusie jest karane. Tylko nie wołajcie o linki do tych wiadomości- bo zaczyna mi brakować pojemności w kompie.
 26. jonaszko

  Uwaga wirus!

  Ja, jak już muszę nosić, to staram się robić to poprawnie. Nie robię tego dla przepisu czy dla siebie ale dla innych. Mam kontakt codziennie z różnymi ludźmi i to ja mogę być tym przekaźnikiem i zarażać innych. Wymagam a raczej życzył bym sobie że by inni traktowali mnie podobnie.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...