Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. A skąd to wiesz, kiler? Ile nowych aut zepsuło Ci się od razu po gwarancji?
 3. Buber

  Uwaga wirus!

  Czyli wymyśliłaś tyle samo co miłościwie nam panujący.. najpierw medycy, potem seniorzy a potem reszta. Nic nowego. To o co Ci chodzi z tą krytyką że wszystko nie tak? Bo troszkę nie kumam...
 4. No dobra...Nie wszystkie...przekonałeś mnie... panigale jest bardzo ładna monster ładny reszta bee Tą Multistrada jest brzydka...jak dla mnie...ale może świetnie się prowadzi No na szczęście ja to pikuś ale pierwszy wzrok to na Szymonka, ufff dzięki za troskę. Co do odszkodowań itd...pozostawiam to swojej drugiej połówce ale gdybym potrzebowała pomocy to napewno się odezwie Kurde no.... tyle razy miałam możliwość komuś walnąć bo baaardzo wymusza pierwszeństwo ale ze względu na małego się nie odważyłam a tutaj stoję sobie stoję i łubudubu. Ale grunt że jest ok i mały nie boi się jeździć autem bo trochę beksał wystraszył się biedny.
 5. Today
 6. Takie rzeczy dzieją się zawsze wtedy, gdy się tego w ogóle nie spodziewasz! Git, że Polówka dała radę. Teraz masz okazję w końcu kupić tą swoją rakietę, ci to ma szybciej od Polo jeździć.
 7. Nie . Teraz robią tak żeby się szybko po gwarancji (i kosztownie zepsuł)
 8. A teraz nie robią solidnie? : )
 9. Fakt - teraz więcej samochodów jeździ i czasami trudno utrzymać taką prędkość
 10. w aplikacji TET pobierasz mapy - Trasy TET, są podzielone na kraje, klikając na Ciebie interesujący otwiera sie mapa z zaznaczonymi śladami, musisz ją jednak otworzyć w nawigacji (alikacja pyta się o wskazanie aplikacji) , ja korzystam z Locus map..... tyle ode mnie uczę się
 11. Nostalgia, kolego, za 30 lat będziesz wspominał z łezką rok 2021.
 12. O tym samym modelu pomyślałem. Multistrada podobno jeździ świetnie, ale za cholerę bym nie chciał mieć tego wynalazku w garażu. Taka Multipla. A co do awaryjnosci Ducati to nie mam pojęcia. Ale taki cafe racer dla odmiany od HD mnie korci. Nie zawsze chce mi się wyprowadzać tę hamerykańską kobyłę.
 13. Agnes85

  Uwaga wirus!

  Złota zasada trzeba chcieć ! A oni mają to w dupie! Każdy i tak swoją dole dostanie więc po co się męczyć. Czy Ty nie widzisz że wszystko co robią to tylko jakieś pozorne ruchy. Pamiętam początek pandemii przed wyborami jak wszyscy byli zachwyceni że nasz rząd tak szybko i stanowczo zareagował ha ha nie chodzi o to żeby krytykować tylko PiS każda władza polityczna myśli o swojej dupie i nic więcej. Klapki na oczach. Normalny człowiek po przejściach mam czasami wrażenie że zorganizowałby wszystko lepiej. Co do szczepień, problem w tym że nawet nie wiadomo ile ich mamy do dyspozycji. W pierwszej kolejności szczepiłabym ludzi pracujących na pierwszym froncie tj. Personel medyczny (szpitale, przychodnie, prywatne gabinety itd.) personel dps, Personel rehabilitacji, personel sanatoriów itd. Dalej nauczyciele, (szkoły, przedszkola, zlobki) dalej wojsko policja. Dalej ludzie starsi podzieliłabym wiekowo dla porządku i już ale jakby to wyszło w praniu... Pominęłam załogę pracująca np sprzedająca żywność.
 14. Nie poznała jeszcze Multistrady 1000 Dobrze gada
 15. Cześć Jestem tu nowy, prawko na dwa kółka zrobiłem jakieś pół roku temu. Jako, że nie mam doświadczenia a wiedza jaką nabyłem czytając artykuły i filmiki z recenzjami produktów może być mało obiektywna chciałbym się zapytać o dwa modele kurtek i spodni do jazdy turystycznej. Zastanawiam się nad zakupem kompletu (kurtka + spodnie) Rebelhorna. Czy jest sens w moim przypadku kupować Rebelhorn Patrol? Waham się między tym a Rebelhornem Hardy II. Proszę o Waszą ocenę, do tego buty Held Shack i kask Airoh Phantom S. Rękawice Modeki. Czy taki komplet będzie wystarczający na początek mojej turystycznej przygody? A może jest coś lepszego w podobnej cenie ? Planuje zakup Suzuki V-Strom 650 DL 2007 rok. Pozdrawiam ciepło
 16. Dostarczono moje "drogocenne" zakupy . Widać, że pokrywkę ktoś zaczął polerować - szkoda,że trochę zatarł litery... Ten nadlew STD to właściwie jedyna widoczna różnica w porównaniu z tym co mam (pokrywka od Drag Specialities), ale dla mnie to jakby chińska waza z dynastii Ming i jej kopia z aliexpres ... Stopka spoko - mam nadzieję, że z jakiegoś PA9 i da radę.
 17. Bez tego, sam wypiedralał dziś, z rana. @Robert, jest sprawa. Nie, żeby mi to jakąś frajdę sprawiało czy smutek, jedynie przyjmuję jako fakt dokonany:
 18. Wszystko z drewna...nie było szans. NIe wiedziałem, ze tam od razu wyciąg był...byc może to to było przyczynkiem do pożaru.
 19. Nie musieli. Zrobili to wcześniej wyborcy
 20. Ja miałem 4 .. a nie 5. Gdybym jeździł po ulicach to pewnie nadal by jakies ducati stało w garażu. jesteś tego absolutnie pewna???
 21. Ale nikt nie krzyczał: wypie**alaj
 22. jonaszko

  Uwaga wirus!

  Tak realnie, to wznieść się wreszcie nad podziały i gromadnie zagłosować. Tyle i aż tyle.
 23. No bo podzielone, skłócone społeczeństwo jednak łatwiej utrzymać za pysk. Nie będę teraz oceniał kiedy to "dzielenie" się zaczęło ale faktem jest, że służy zajebiście obecnej władzy.
 24. Słyszał, i co z tego? Ja naprawdę wolałbym żeby było jak przed katastrofą w Smoleńsku. Owszem, wtedy też oszołomy byli , ale to były pojedyncze procenty. A teraz jak jest każdy widzi..
 25. Buber

  Uwaga wirus!

  czyli co, pójdziesz do polityki i to naprawisz? Albo inaczej - no jesteśmy mistrzami krytyki i marudzenia. A co zrobić żeby było lepiej? Tylko tak realnie a nie w obłokach bujając....
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...