Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Miałem na myśli że motocykl już kupiłeś z tą wadą.
 3. Damian85

  Ręce a kierownica

  Moim zdaniem to kwestia doświadczenia i przyzwyczajenia (jeśli robisz coś często, staje się to normalką dla Ciebie). Zakładam, że gdy złapałeś swój pierwszy w życiu uślizg, to było to dla Ciebie coś nowego i niezbyt komfortowego.
 4. Jako człowiek świadomy, wiesz dobrze że takie upraszczanie "wzoru" to spore nadużycie. Maurizio Flammini był włochem i pod Ducati były robione regulaminy dość długi czas Tak czy inaczej to już historia, zdrowie!
 5. Today
 6. Pomierz ciśnienie i napisz nam co tam wyszło... Ja na twoim miejscu jeździłbym i na razie się nie martwił. Jak silnik będzie umierał to zacznie pukać/stukać i będziesz wiedział, że jego koniec jest bliski. Profilaktycznie wymieniłbym olej na coś z pewnego źródła - najlepiej syntetyk 10W40 A przy ruszaniu gazu dodawaj żeby te obroty nie spadały za nisko bo wtedy praktycznie silnik tłucze się bez ciśnienia... Nawet dla zdrowego silnika takie niskie obroty są niezdrowe - także nie zamulamy :)
 7. art. 97 Kodeksu wykroczeń został zmieniony - nic chce mi się szukać ile lat temu kiedyś było o innych przepisach dotyczących bezpieczeństwa lub porządku w ruchu drogowym - na dzisiaj w akcie jednolitym jest o innych przepisach z ustawy PoRD
 8. Ok. Dzieki, ale czy to mozliwe, zeby olej ktory wlalem w marcu juz sie zuzyl? Czy dlatego, ze wlalem go za malo? Podróbka. Ja tym motorem bardzo rzadko jezdzilem. Jak zrobilem nim 1000 km to bedzie dobrze.
 9. Croowab

  Ręce a kierownica

  Crossem nie jeździłem ale trochę na SM.. Może to mnie nauczyło, ze lekki uślizg kola nie powoduje paniki i reakcji obronnych . A może to tylko kwestia psychiki... Wielu sra w gacie jak lapie uślizg a jak coś się dzieje na drodze to hebel!! A często probprostu trzeba odwinąć manetkę aby wyjść cało...
 10. 10W40 wystarczy. Marka też drugorzędna. Może być na przykład Bel-Ray albo Millers.
 11. Pawel, ja bym lal taki jak zaleca producent.
 12. Tommo

  Ręce a kierownica

  Dokładnie. Nic mi tak nie dało w pewności jazdy i czucia motocykla co jazda na enduro w terenie.
 13. KLAUDIUSZ

  Po winie

  Moze chce być blisko dzieci ........ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 14. Limo

  Ręce a kierownica

  Zależy od człowieka
 15. A mozecie jakis olej polecic w mozliwej cenie, bo mi juz leb od tego wszystkiego peka? Limo? I czy ma byc 10w40 czy 10w50?
 16. Przede wszystkim zalej pełny syntetyk, będzie lepsza ochrona na rozgrzanym silniku.
 17. Croowab

  Ręce a kierownica

  To ja jestem odmiennego zdania! To jak sie moto zachowuje w blocie czy na torze i umiejetnosc jego opanowania pozytywnie wplywa na jazde cywilna.. ot przy odrobinie umiejetnosci malu uslizg przodu czy tylu nie musi sie konczyc panika i ....
 18. kiler

  Ręce a kierownica

  Ja tam nie wiem . Może na ulicy ktoś tam lata np 50 czy 70 km/h poślizgami i jest to dla niego normalne , przyzwyczaja się . Ja nie
 19. kiler

  Po winie

  coś tu kurde nie gra . To marzysz żeby wyjechać za swoje podwórko ?? Coś tak jak księżniczka uwięziona w wieży ??
 20. Damian85

  Ręce a kierownica

  Hmm, w sumie to chodzi mi o strach przed poślizgami i uślizgami. Czy na Crossie człowiek się do tego przyzwyczaja i później się ich nie boi aż tak bardzo?
 21. Quanti86

  Po winie

  Jeśli rzeczywiście to nie Yubas robi sobie jaja to ja się zastanawiam, po ch takie kobiety wchodzą w stały związek i robią sobie dzieci. Hajs co poszedł na wesele i dzieciaki spokojnie wystarczyłoby na zajebiste moto + wyprawy i ruchanko z blondasami.
 22. kiler

  Ręce a kierownica

  Moim zdaniem jazda crosem / na ulicy /na torze to zupełnie inne bajki i oprócz tego że masz w tym samym miejscu manetki , biegi itp to mają ze sobą niewiele więcej wspólnego
 23. Damian85

  Ręce a kierownica

  Słyszałem, że na Crossie człowiek przyzwyczaja się do uślizgów i poślizgów, podobno to pomaga później w jeździe na asfalcie - jakie jest Twoje zdanie?
 1. Load more activity


×
×
 • Create New...