Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kutno- Irek i MotoKutno- wasze opinie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 Buła

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Forumowicze
  • 626 postów
  • Na FM od: 15 maj 2005
  • Motocykl:Vfr 750-90r i MZ 150

Napisano czw, 10 maj 2007 - 17:16

Co masz na mysli?? Dajesz im jeszcze jedna sznase czy raczej cos negatywnego??

witam,wracałem sobie z pracy i zadzwonił mi telefon,okazało sie ze to koles z Motodromu,zapytał sie czy kupiłem moto,powiedziałem ze nie,zaoferował mi trzy motocykle,a własciwie 4,ta pierwsza Cbr,za ta podziekowałem,powiedział mi ze ma jeszcze dwie,dopiero co przywiezione,jedna w bardzo dobrym stanie z 92 roku,druga w troche gorszym z 94,powiedział ze jesli znajde cos do czego mozna sie przyczepic to zwroci mi pieniadze za droge,nie chciałem odrazu brac przyczepki,namówiłem kumpla i pojechalismy zobaczyc,rzeczywiscie,ta z 92 roku była ładnie otrzymana i nie było sie czego czepic zabardzo,czyli tak jak powiedział mi koles,druga,młodsza bardziej sciorana,oblukałem i powiedziałem ze pomysle bo i tak do tej ładnej troche kasy mi brakuje i mysle nad mała pozyczka.ale finał jest taki ze w przpadku tych motocykli zagdzało sie to co powiedział mi przez telefon.

Użytkownik Buła edytował ten post czw, 10 maj 2007 - 17:19

#22 djsolo

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - dwusuwowy rider

• Forumowicze
  • 310 postów
  • Na FM od: 26 kwiecień 2005
  • Motocykl:EXC 250

Napisano czw, 10 maj 2007 - 18:20

My w niedzielę kupiliśmy w MotoKutno Yamahe YZ 250F 2006 rok, po kilku jazdach wszyscy którzy jeździli na tym motocyklu są zadowoleni, a właściciel bardzo zadowolony. Także do MotoKutno nie mam zastrżeżeń a Irka z kutna nie znam, także nie będę wyrażał opinii.

pzdr

#23 JERY

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 478 postów
  • Na FM od: 03 marzec 2007
  • Motocykl:ER ŁAN '03

Napisano czw, 10 maj 2007 - 21:17

Jak zapewne wszyscy wiedza, kupilem Horneta od Jurka w Brzezinach. Co najwazniejsze. Dzisiaj pojechalem do Brzezin po moja maszynke. Omowilem z Jurkiem kilka szczegolow. Wyjasnil mi pare rzeczy itd. Rozliczylismy sie do konca z kasa. Czas wracac do domkui. Odpalamy maszynke rzeby troche pochodzila itd. Motorek zronil chle, chle chleeeeee i.... padl akumulator. Szybki telefon do mechanikow Jerzezgo. 5 min. i byl facet z boosterem i wiertarka ( do zamontowania tablicy). Moto odpalil pochodzil 30 min. Chodzi jak pszczolka wiec wracam. Dojechalem do domu i posiedzialem godzinke. Przychodzi moj kupmel ( czas sie pochwalic :icon_mrgreen:). Ogladamy, gadamy. Pytam sie czy chce posluchac jak chodzi. Chce odpalic. Moto zakrecil 5 razy ale nie chcial zapalic. Krece dalej i....... padl akumulator. Dzwonie do Jurka i mowie ze aku znowu padl. Wiecie co mi powiedzial. Przyjedz do mnie na warsztat. Sprawdzimy prady ladowania. Jesli to wina zepsutego aku to Ci go wymienie na nowy. Nie pojechalem. Mialem dosc droki powrotnej do domu kiedy to przemoklem do gatek :wink:. Umowilem sie z Jurkiem ze podjade na stacje diagnostyczna oddalona odemnie o 50m i znowu go odpale z boostera , podladuje aku i jak jutro sytuacja sie powtorzy to przyjade na wrsztat. Okazalo sie ze probowalem odpalic moto bez ssania. Po odpaleniu na stacji diagnostycznej, moto pochodzil 30 min. podladowal aku i teraz pali bez szemrania. Chodzi jak pszczolka, nie ma sie do czego przyczepic. Jestem bardzo zadowolony. Reasumujac. Takie drobne wpadki zdazaja sie kazdemu. Nawet nowym pojazdom z salonu. Najwazniejsze jest podejscie do klienta i proba rozwiazania sprawy w sposob satysfakcjonujacy obie strony. Ja zlego slowa na Jurka z Brzezin nie powiem bo nie mam powodu. Na dokladke powiem wam cos jeszcze. Do rejestracji brakowalo mi jednego dokumentu z US. Jerzy przywiozl mi ten papierek prosto do domu, po to tylko zebym mogl rano wystartowac pod wydzial komunikacji.

#24 Buła

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Forumowicze
  • 626 postów
  • Na FM od: 15 maj 2005
  • Motocykl:Vfr 750-90r i MZ 150

Napisano sob, 19 maj 2007 - 10:39

witam,troszeczke odswierze temat poniewarz na alegro ukazaly te trzy Cebry które miłałem mozliwosc ogladac w Motodromie
http://moto.allegro....sx_fzr_yzf.html
troche mnie dziwi opis pierwszej CBR,jest po serwisie,zawory,gazniki,olej i napisane ze nic wiecej nie trzeba było robic,troche to dziwne ale jak ja ja ogladałem to do wymiany był jeszcze napinacz rozrzadu a o tym nie ma mowy w opisie,moze powie jak ktos zadzwoni :D ,mógł jeszcze napisac z e była malowana ale o tym tez mozę powie przez telefon.
Drugim razem miałem mozliwosc obejrzec ta trzecia z ostatniego linku,akurat tutaj sie wszystko zgadza i ta jest napradwe ok.Co do tej trzeciej,nie przygladałem sie dokładnie ale w jednym miejscu ma podbita felge z przodu i tarcze hamulcowe według mnie w stanie nie bardzo odpowiadajace przebiegowi.
Z tych trzech według mnie w najlepszym stanie jest ta najdrozsza,ale nie wiem czy mozna zaufac kolesiowi na którym juz raz sie przejechałem.

#25 Wojtek_K

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 1 postów
  • Na FM od: 17 maj 2007

Napisano pon, 21 maj 2007 - 12:05

od pewnego czasu poszukuję maszyny i odwiedziłem kilka komisów ...
:smile:
motokutno - rzeczowa rozmowa, maszyny wyglądają OK, odniosłem pozytywne wrażenie
Irek - nie było Irka, natomias osoby tam będące nie kompetentne, bałagan i maszyny wygladające jak po szybkiej reanimacji
:)
szukam dalej i nie przekreślam kupna u Irka czy innego sprzedawcy, mam swoje lata i wiem, że sprzedający chce sprzedać i już /sprzedawca zawsze słodzi kupującemu/
:)
po prostu należy jeździć z kumplem który się zna na temacie i już, trzeba pamiętać, że to używki więc nawet sprzedający nie zna wad ukrytych i o wszystkich Wam też nie powie

#26 Raptor

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• O.O.O.
  • 152 postów
  • Na FM od: 05 czerwiec 2007
  • Motocykl:CBR 600 F3, Suzuki VX

Napisano czw, 20 wrz 2007 - 21:59

Odświeżam temat. Planuję wybrać się do MotoKutno obejrzeć i ew. kupić którąś z tych Virażek:

Virago 1
Virago 2
Virago 3

I mam takie pytanie. Czy ktoś może był i widział przypadkowo te moto?:D W sumie na motorach znam się tyle co na kursie mi powiedzieli, hehehe (mam za to trochę doświadczenia w mechanice samochodowej :biggrin:).
Stać mnie na każdą z nich, ale też nie chcę koniecznie kupować tej najdroższej. (żeby coś zostało na opłaty i ubranie). Wiadomo, że sam muszę je obejrzeć, dotknąć, przejechać się... ale może któraś jest jakoś wybitnie dobra albo podejrzana?

Jeżeli ktoś coś wie to prosił bym o info tutaj albo na PW :D
:P

#27 Arek00

NOWICJUSZ - trzecia Mordka

• Forumowicze
  • 61 postów
  • Na FM od: 29 maj 2006

Napisano czw, 20 wrz 2007 - 22:35

co do tych virago to nie wiem jak pozostałe ale ta pierwsza stoi u nich już dosyć długo...

jak już ktoś jedzie do kutna to 1km za kutnem, wyjeżdżając w stronę płocka po lewej stronie jest jeszcze jeden komis (dokładnie w żurawieńcu). adres internetowy to www.motorimport.pl

przed przyjazdem najlepiej zadzwonić i umówić się z właścicielem bo on raczej tam nie siedzi

p.s. Raptor tam też jest jakaś virago

aaa i jeszcze jeden koleś, nie wiem kompletnie kto to, motocykle podobno trzyma gdzieś na północnej w garażu więc też lepiej zadzwonić (też ma virago) http://www.allegro.p...php?uid=4565471

Użytkownik Arek00 edytował ten post czw, 20 wrz 2007 - 22:48

#28 Raptor

• O.O.O.
  • 152 postów
  • Na FM od: 05 czerwiec 2007
  • Motocykl:CBR 600 F3, Suzuki VX

Napisano pią, 21 wrz 2007 - 19:28

Dzieki za cynki!

Co do tych 3 virówek to one wszystkie są od jakiegos czasu na allegro, pamietam widzialem je jeszcze ze 3-4 miechy temu na takiej samej aukcji. Watpie aby klienci oddawali bo kiepsko jezdzi :smile: Predzej cena odstrasza.
:P

#29 Arek00

NOWICJUSZ - trzecia Mordka

• Forumowicze
  • 61 postów
  • Na FM od: 29 maj 2006

Napisano pią, 21 wrz 2007 - 20:36

tak dla ścisłości, te motocykle są u nich od:

virago 1: 2007-04-06
virago 2: 2007-06-20
virago 3: 2006-12-14

wystarczyło sprawdzić daty zrobienia zdjęć :P

#30 motofan8

• Forumowicze
  • 8 postów
  • Na FM od: 29 listopad 2006
  • Motocykl:posiadam

Napisano wto, 25 wrz 2007 - 20:18

WITAM

Co do tematu tych virażek z MOTOKUTNO. To w zeszłym tygodniu byłem u nich ze szwagrem oglądac własnie te trzy virago 750. Obejrzelismy dokładnie te trzy sztuki, oczywiscie była możliwosc posłuchania jak i jazdy próbnej każdą z nich (byłem mile zaskoczony, bo chłopaki z motokutno nie robili problemów z odpalaniem i jazdą tymi sprzetami - duży plus dla nich) . :P
PO obejrzeniu wszystkie okazały sie spoko ale szwagier zdecydował sie na tą bordową (przeważył kolor), która rzekomo stała u nich najdłużej - więc to o niczym nie świadczy !!!!!!! Morał taki, że każdy motocykl czeka na swojego amatora!!!!!! MOTOCYKL ŚMIGA WZOROWO SZWAGIER ZADOWOLONY NA MAXA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) :)

#31 grasser

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• Forumowicze
  • 368 postów
  • Na FM od: 23 sierpień 2005
  • Motocykl:WFM, GL 1100

Napisano pon, 05 maj 2008 - 08:23

Hej. Rozwazam wycieczke do Kutna do Irka coby obejzec goldwinga 1100. Jest moze ktos z okolic kutna tudziez ktos kto wybiera sie do irka ogladac jakies moto? Fajnie by bylo jakby ktos rzucil okiem na tego GLa zanim tam pojade bo jesli to jakies truchlo poraz kolejny to troche sie wku***** ;] do kutna mam ponad 300 km PKP ;]
Jesli znalazl by sie ktos na forum kto mogl by popatrzec na tego GLa i wyrazic swoja opinie byl bym wdzieczny :(

Pozdrawiam

PS piszecie o komisie w brzezinach. Ktore to brzeziny ? jakie woj.? na Zumi.pl znalazlo dosc sporo miejscowosci o tej nazwie ;]

Użytkownik grasser edytował ten post pon, 05 maj 2008 - 08:24

#32 jarcio

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 270 postów
  • Na FM od: 13 październik 2005
  • Motocykl:Jej Wysokość Africa

Napisano pon, 05 maj 2008 - 09:22

PS piszecie o komisie w brzezinach. Ktore to brzeziny ? jakie woj.? na Zumi.pl znalazlo dosc sporo miejscowosci o tej nazwie ;]

To chyba chodzi o Brzeziny koło Łodzi:
http://www.allegro.p...php?uid=4597855

#33 JERY

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 478 postów
  • Na FM od: 03 marzec 2007
  • Motocykl:ER ŁAN '03

Napisano pon, 05 maj 2008 - 22:33

Mowa o Brzezinach pod Łodzią. Jest stronka, ktora jest dosc nie aktualna. Nowa w budowie. http://www.motodrom.com.pl/. Jak ktos bedzie potrzebowal, to pokaze za zumi gdzie to dokladnie, chociaz trafic tam to nic trudnego :biggrin:

#34 jwpseba

NOWICJUSZ - podawacz śrubek

• Forumowicze
  • 95 postów
  • Na FM od: 27 styczeń 2008
  • Motocykl:919

Napisano wto, 06 maj 2008 - 20:08

W Kutnie sa trzy komisy !!!
- pierwszy to jakas dziura i w stodole jest duzo motocykli, wiekszosc choppery i wiekszosc starsze
- moto-kutno - pojechalem obejrzezc horneta - ceny chore - jak mi wystawili motocykl nie odpalil, podlaczyli pod inny akumulator i po 5 min :biggrin: zapalil, ale nie na wszytstkich garkach - troche bylo nowych śróbek i po dluzszym ogledzinach znajomi stanowczo mi odradzili ten sprzet
- irek kutno - tam motocykle byly takie jak w opisach, bez sciem i gosciu konkretnie mowil co jest nie tak.

Opisuje to bo tam bylem - nie slyszalem !! - nie wiem od kogos !!
Kazdy moze tutaj napisac cos o tych komisach, tylko czy to jest prawda to juz inna sprawa ! -- troche dziwne ze ten temat tak bardzo poruszyl motocyklistow z okolic ze sie nawet pierwszy raz pologowali :)

ps. ja kupilem w http://motonita.otomoto.pl/ bez lipy :)

pozdrawiam

#35 Iwansky

NOWICJUSZ - podwórkowy kaskader

• Forumowicze
  • 123 postów
  • Na FM od: 08 sierpień 2005

Napisano wto, 06 maj 2008 - 22:39

Polecam z całą stanowczością motokutno. Chłopaki nie ściemniają, sprzęt nigdy nie jest jakąś wypicowaną miną. Mam spore doświadczenie bo kupiłem u nich już 3 motocykle. Jak dla mnie największy plus jest taki że kupując u nich motocykl masz jak w banku że po tygodniu nie okaże się że nabyłeś kota w worku. No i najważniejsze- są słowni.

#36 moondek

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 11 postów
  • Na FM od: 29 lipiec 2008
  • Motocykl:Yamaha XVS 1100 Classic

Napisano czw, 14 sie 2008 - 10:59

Witam,
Chciałbym trochę odświeżyć temat. Chodzi mi tylko o irek-motocykle, bo przymierzam się do kupna od nich motocykla. Ostatni wpis w wątku jest sprzed ponad 3 miesięcy, więc może ktoś będzie miał coś nowego do powiedzenia na ich temat.
Z góry dziękuję i pozdrawiam !

Użytkownik moondek edytował ten post czw, 14 sie 2008 - 11:01

#37 motofan8

• Forumowicze
  • 8 postów
  • Na FM od: 29 listopad 2006
  • Motocykl:posiadam

Napisano pią, 10 lip 2009 - 21:18

Witam jezeli chodzi o firme irek to nie znam.
Osobiscie kupowałem w firmie motokutno.pl i jestem zadowolony na maxa motocykl smiga 3 sezon i bez problemu (Virago 1100). szwagier wziął u nich 750 śmigamy razem i nie ma problemu z motocyklem.ostatnio dzwoniłem to chłopaków z motokutno z zapytaniem czy wezmą w rozliczeniu moją virażke na cos wiekszego i spoko bez problemu zgodzili sie.
Wiec reasumujac dla mnie panowie z motokutno jak najbardziej tak mam do nich pełne zaufanie wiec moge polecic z całym sercem!!!
Pozdrawiam wszystkich miłosników viróweczek! buttrock.gif

#38 Badger

• VROC
  • 188 postów
  • Na FM od: 05 luty 2009
  • Motocykl:BlueLady

Napisano sob, 11 lip 2009 - 06:25

jeśli chodzi o irek-motocykle to ja osobiście bym tam motocykla nie kupił;
rozmowa telefoniczna jedno - a jak potem dojechałem z Wawki na oględziny to okazało się zupełnie co innego.
Później był rozmowa, że ściągną mi coś dokładnie pod moje wymagania, było wymiana numerów telefonów - i nigdy nikt z kutna do mnie nie zadzwonił.
Poza tym właścicielami sa dwaj bracia/kumple - jeden mówi jedno, a drugi coś zupełnie innego - nawet wspólnej wersji kłamstw nie potrafią uzgodnić.
veni , vidi .... i oczom nie wierzę

Vulcaneria.pl

DajęMuNaZimnym i smażę

#39 Mr MaGiK

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 44 postów
  • Na FM od: 30 lipiec 2006
  • Motocykl:Suzuki LS 650 Savage

Napisano pon, 13 lip 2009 - 07:45

Kupiłem moto w Irek motocykle i osobiście nie mam nic do zarzucenia , w moto wymieniłem olej , przeciściłem gażnik i śmiga jak szalony , zero problemów , moto był sprowadzany więc zabrałem go na przyczepce a dokumenty zostały gdyż na moją prośbę za drobną dopłatą tłumaczenia , przegląd i wszystkie sprawy zrobił Irek , dwa dni później odebrałem przetłumaczone dokumenty i wszystko potrzebne do rejestracji moto . żadnych problemów więc ja polecam smile.gif Zaznaczam przy tym że moto kupiłem przed tym sezonem ...

Użytkownik Mr MaGiK edytował ten post pon, 13 lip 2009 - 07:48

#40 moondek

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 11 postów
  • Na FM od: 29 lipiec 2008
  • Motocykl:Yamaha XVS 1100 Classic

Napisano pon, 13 lip 2009 - 08:21

Z racji tego, że mój poprzedni post był... z przed roku, informuję, że zupiłem od Irek-motocykle mojego Drag Stara i złego słowa o panach (braciach) nie powiem. Motocykl igiełka, sprawa dokumentów do rejestracji załatwiona błyskawicznie, rzetelna i fachowa obsługa. Trochę mnie dziwią powyższe wpisy, że coś było nie tak, bo ja zostałem obsłużony wzorowo.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

xenon i światła LED | skład węgla | opony zimowe | kierownik budowy Poznań | lotnisko odszkodowanie | malowanie poznań