Skocz do zawartości

Zdjęcie

Yamaha Warrior

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1683 odpowiedzi w tym temacie

#41 drex

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 180 postów
  • Na FM od: 25 lipiec 2006
  • Motocykl:BMW K1300S & K1300R

Napisano pią, 18 kwi 2008 - 10:26

Ok - dzięki.

@Pompka - jak pisałem - przeczytałem sporo i nic nie znalazłem a jaki jest sens mnożenia takich samych/podobnych tematów? Sam jestem modem na innych forach i nie lubię mnożenia tematów.

@Drex - oparcie do Warriora nie wygląda dobrze w moim odczuciu - widziałem ostatnio takiego z sissy barem i z większą kanapą i ... no nie bardzo to wyglądało. Idealną opcją byłoby odpinane oparcie - znajomy miał coś takiego w DragStarze.

Zgadza sie - oparcie wygląda żenująco, pocieszeniem może byc to ze po 2004 r montowali w warriorze niejako osobne siedzisko dla pasażera bo wcześniej wychodziły podobne jak w V-rodzie czyli siedzisz nakawałku skóry i blotniku ( pasażer). I jak sobie przypominam jeden z artykułów kiedy Warrior pokazał sie na rynku - to dziennikarz ujął to słowami....." kupując warriora masz świetny argument a zarazem usprawiedliwienie zeby jeździć w pojedynkę ..."

#42 green_rider_2007

NOWICJUSZ - podwórkowy kaskader

• Forumowicze
  • 117 postów
  • Na FM od: 17 sierpień 2007
  • Motocykl:Softail Deuce 2007

Napisano pią, 16 maj 2008 - 08:26

hi własnie robie wariora robie mu nowy wydech gangsta dragon wszystko co klient chce black mat filtr stozek i dolot naszej konstrukcji i oczywiscie power comand firmy dyna do tego dysze i ,,cos jeszcze'' i pare innych zeczy ale mam ochote na tył tego moto bo jakis on brzydki

Czesc, pewnie do tej pory zmontowales juz maszyne. Ja mam skrocony tylny blotnik. Zrobie fotki i wrzuce na forum.
green_roder_2007

#43 drex

• Forumowicze
  • 180 postów

Napisano pią, 16 maj 2008 - 10:06

Czesc, pewnie do tej pory zmontowales juz maszyne. Ja mam skrocony tylny blotnik. Zrobie fotki i wrzuce na forum.

O właśnie, podpinam sie pod pytanie kolegi i również czekam na jakies foto Warriota :biggrin:

#44 STIFF

NOWICJUSZ - trzecia Mordka

• Forumowicze
  • 64 postów
  • Na FM od: 14 kwiecień 2008
  • Motocykl:Yamaha Warrior

Napisano czw, 19 cze 2008 - 20:23

Mam jeszcze jedno pytanie - czy jeśłi wymienię wydech na jakiś prosty np V&H albo Muzzys to czy muszę dodać Power Commandera? Wiem że dobrze jest... itp ale czy cos się stanie jeśłi nie założę? W sensie czy np zaszkodzi to silnikowi, wypali zawory itd

#45 drex

• Forumowicze
  • 180 postów

Napisano pią, 20 cze 2008 - 08:35

Mam jeszcze jedno pytanie - czy jeśłi wymienię wydech na jakiś prosty np V&H albo Muzzys to czy muszę dodać Power Commandera? Wiem że dobrze jest... itp ale czy cos się stanie jeśłi nie założę? W sensie czy np zaszkodzi to silnikowi, wypali zawory itd

Absolutnie nic sie nie stanie- pod warunkiem że są to wydechy przewidziane strikte do tego motocykla. Ja własnie tak mam - wydechy V&H Big Shots i nic po za tym. Pięknie brzmi i w dynamice silnika ani spalaniu nie ma żadnych zmian.

#46 STIFF

• Forumowicze
  • 64 postów

Napisano pią, 20 cze 2008 - 22:12

Super - dzięki.

#47 green_rider_2007

• Forumowicze
  • 117 postów

Napisano pon, 23 cze 2008 - 01:21

Ja mam takie:

www.speedpro.pl/Products_RST.htm

z PowerComanderem i jednak pojade na regulacje, chociaz nie wiem co w silniku z wtryskiem mozna regulowac ale pojade do autoryzowanego serwisu i poslucham co powiedza. Po przegladzie napisze co zrobili i co to dalo.

Użytkownik green_rider_2007 edytował ten post pon, 23 cze 2008 - 01:22

green_roder_2007

#48 green_rider_2007

• Forumowicze
  • 117 postów

Napisano nie, 03 sie 2008 - 22:51

Ja mam takie:

www.speedpro.pl/Products_RST.htm

z PowerComanderem i jednak pojade na regulacje, chociaz nie wiem co w silniku z wtryskiem mozna regulowac ale pojade do autoryzowanego serwisu i poslucham co powiedza. Po przegladzie napisze co zrobili i co to dalo.

Jestem po przegladzie i zadnej regulacji nie bylo. Powiedzieli zeby jezdzic i nie wydziwiac. Rzeczywiscie czas korzystac z mocy, ktora jest i nie wydziwiac. Odnosnie power comandera slyszalem, ze to ma sens przy wysokich obrotach silnika, a to przeczy idei pracy silnikow V2.

Krzysiek
green_roder_2007

#49 STIFF

• Forumowicze
  • 64 postów

Napisano wto, 19 sie 2008 - 23:06

Mam lekkie dławienie / nierówną pracę przy ok. 1800 obrotów (PCIII+wydechy V&H+KN) czy u ciebie podobnie czy wszystko gładko chodzi? Bo sam nie wiem co z tym zrobić - nie jest to jakieś przeszkadzające w użytkowaniu ale czasem mnie denerwuje.

#50 green_rider_2007

• Forumowicze
  • 117 postów

Napisano śro, 20 sie 2008 - 21:56

Mam lekkie dławienie / nierówną pracę przy ok. 1800 obrotów (PCIII+wydechy V&H+KN) czy u ciebie podobnie czy wszystko gładko chodzi? Bo sam nie wiem co z tym zrobić - nie jest to jakieś przeszkadzające w użytkowaniu ale czasem mnie denerwuje.

Moj nie dlawi sie wogole. Moje wydechy nie sa calkiem puste w przeciwienstwie do V&H, moze dlatego cisnienie jest lepsze i nie dlawi sie. Ostatnio rozmawialem z mechanikiem, ktory mnie uswiadomil, ze power comander podnosi moc na wysokich obrotach i obcina na niskich. Zazwyczaj jezdze w zakresie 1500 - 2500 obr. nie wiem czy z niego wogole korzystam i czy go nie wypiac i sprawdzic jak dziala bez.
green_roder_2007

#51 drex

• Forumowicze
  • 180 postów

Napisano pią, 29 sie 2008 - 16:58

Ostatnio rozmawialem z mechanikiem, ktory mnie uswiadomil, ze power comander podnosi moc na wysokich obrotach i obcina na niskich. Zazwyczaj jezdze w zakresie 1500 - 2500 obr. nie wiem czy z niego wogole korzystam i czy go nie wypiac i sprawdzic jak dziala bez.

I to sie chyba zgadza, ja przy podpięciu podobnego pierdolnika firmy COBRA - właśnie tą zależność zauważyłem, przy wyzszych obrotach silnik szalał i max moc osiągał o ok 1000 obrotów wiecej niż bez niego ale np na jałowym na postoju zdarzało sie ze gasł bez powodu i musiałem go podkręcać manetką np na światłach zeby mi nie zgasł. Nie sprawdziałem natomisat jak sie to miało do spalania bo wyłączyłem gówno...

#52 green_rider_2007

• Forumowicze
  • 117 postów

Napisano pon, 01 wrz 2008 - 22:53

Nie sprawdziałem natomisat jak sie to miało do spalania bo wyłączyłem gówno...

Slyszalem, ze ktos w Nowym Dworze Mazowieckim zajmuje sie dostrajaniem Power Comandera do indywidualnych upodoban. Jesli ktos ma namiary, to poprosze. Sprobuje u nich wypytac. Jesli potwierdza, to tez wypinam.
green_roder_2007

#53 STIFF

• Forumowicze
  • 64 postów

Napisano czw, 02 paź 2008 - 07:35

Slyszalem, ze ktos w Nowym Dworze Mazowieckim zajmuje sie dostrajaniem Power Comandera do indywidualnych upodoban. Jesli ktos ma namiary, to poprosze. Sprobuje u nich wypytac. Jesli potwierdza, to tez wypinam.

I co - udało ci się coś ustalic? Ja ze swoich obserwacji mam podobne odczucia tyle że mi ja raczej dążyć chciałbym do poprawienia dołu bo wnerwia mnie to przygasanie na jałowym ale góre bez wątpienia pozostawię nawet za cenę dławienia bo jak juz jeżdżę to raczej za miasto i w sumie cała przypadłość jest rzadka dla mnie.

#54 green_rider_2007

• Forumowicze
  • 117 postów

Napisano sob, 01 lis 2008 - 08:28

I co - udało ci się coś ustalic? Ja ze swoich obserwacji mam podobne odczucia tyle że mi ja raczej dążyć chciałbym do poprawienia dołu bo wnerwia mnie to przygasanie na jałowym ale góre bez wątpienia pozostawię nawet za cenę dławienia bo jak juz jeżdżę to raczej za miasto i w sumie cała przypadłość jest rzadka dla mnie.

Nadal nie wybralem sie na regulacje. Wykorzystywalem jeszcze wolne chwile, zeby pojezdzic. Namierzylem tez hamownie, moze go wczesnie zhamuje i sprawdze jak wyglada moc i moment obrotowy.
green_roder_2007

#55 tedarek

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 21 postów
  • Na FM od: 14 lipiec 2007
  • Motocykl:XV1700

Napisano pon, 03 lis 2008 - 03:41

Panowie mam tzw. pytanie do publiczności. Z mojego warriora a konkretnie to z okolic tylnego koła i pasa napedowego dochodzi dziwny dzwięk. Jak pcham moto na luzie lub jadę powoli na luzie to słysze takie dziwne pyk-pyk-pyk. Nie są to uderzenia, raczej tak jakby zęby pasa przy schodzeniu z tej "zębatki" napędowej pykały. Ledwo to słychac ale mnie to wkurza. Macie u siebie cos takiego? Może tak ma być?

#56 green_rider_2007

• Forumowicze
  • 117 postów

Napisano pią, 14 lis 2008 - 08:27

Cytat(tedarek @ 02.11.2008 - 21:41) Wyświetl post

Panowie mam tzw. pytanie do publiczności. Z mojego warriora a konkretnie to z okolic tylnego koła i pasa napedowego dochodzi dziwny dzwięk. Jak pcham moto na luzie lub jadę powoli na luzie to słysze takie dziwne pyk-pyk-pyk. Nie są to uderzenia, raczej tak jakby zęby pasa przy schodzeniu z tej "zębatki" napędowej pykały. Ledwo to słychac ale mnie to wkurza. Macie u siebie cos takiego? Może tak ma być?

U mnie jest cisza, tyle mogę Ci podpowiedzieć. Jeśli gdzieś śmigasz w najbliższy weekend, to daj znać. Możemy się spotkać i porównać.

Tak na marginesie, to widzę, że nas Wariotów przybywa, może na wiosnę pomyślimy nad jakimś spotkaniem w weekend?

Pozdrawiam
green_roder_2007

#57 tedarek

• Forumowicze
  • 21 postów
  • Na FM od: 14 lipiec 2007
  • Motocykl:XV1700

Napisano nie, 16 lis 2008 - 03:10

Już nie smigam. Motocykl stoi zakonserwowany w garażu. Na wiosnę mozemy zorganizowac jakiś "zlot".

#58 drex

• Forumowicze
  • 180 postów

Napisano pon, 17 lis 2008 - 03:59

Cytat(tedarek @ 15.11.2008 - 21:10) Wyświetl post

Na wiosnę mozemy zorganizowac jakiś "zlot".

Myśle ze to bardzo dobry pomysł, fajnie byłoby sie spotkać i powymieniać opinie na temat naszych "Warriotów". Ja sie pisze !!!!

#59 STIFF

• Forumowicze
  • 64 postów

Napisano wto, 18 lis 2008 - 07:27

ja też, ja też jestem za.
Ja tydzień temu jeździłem i liczę że się jeszcze przejadę, choćby do rodziców postawić maszynę na zimę więc posłucham.

#60 zbyszek_p

• Forumowicze
  • 16 postów
  • Na FM od: 11 sierpień 2007
  • Motocykl:Raider S 2008

Napisano nie, 23 lis 2008 - 08:55

Cytat(tedarek @ 02.11.2008 - 22:41) Wyświetl post

Miałem coś takiego u siebie :-) Po wymianie tylnej opony ("złapałem" ogroomnego gwoździa) usłyszałem wyraźnie takie "pykanie". Okazało się, że pas napędowy był zbyt mocno naciągnięty. Lekkie poluzowanie pasa napędowego pomogło. Ciekawe jest to, że wystarczyło naprawdę nieznacznie skorygować naciąg pasa...

Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

Bing (4)

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |