Skocz do zawartości

Zdjęcie

Yamaha Warrior

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1683 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gienek

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 142 postów
  • Na FM od: 12 marzec 2008
  • Motocykl:BMW R60/2 1966r.

Napisano śro, 12 mar 2008 - 20:18

z cbr-ka i r1 to szans to raczej nie ma

Użytkownik Gienek edytował ten post śro, 12 mar 2008 - 20:19

#22 Boa

MOTONITA - głaszczący manetkę

• DesmoManiax DOC Poland
  • 1513 postów
  • Na FM od: 04 marzec 2008
  • Motocykl:Suzuki GSX 750 S Katana

Napisano śro, 12 mar 2008 - 20:42

Gienek, w jakim sensie?
Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

#23 Pompka

ADEPT MOTOCYKLIZMU - szlifujący podnóżkami

• Forumowicze
  • 2426 postów
  • Na FM od: 21 lipiec 2004
  • Motocykl:Simson S51

Napisano śro, 12 mar 2008 - 21:41

Gienek, w jakim sensie?

W sensie osiągów zapewne. Reszta to już tylko kwestia gustu (wyrywanie lachonów, wyglad, dźwiek* itp)

* oczywiscie jak komuś podoba się bardziej dźwięk R1 niż Warriora to coś jest nie tak i osobnik taki zupełnie nie ma gustu :notworthy:

#24 johny

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - dwusuwowy rider

• E.K.G.
  • 301 postów
  • Na FM od: 02 listopad 2005
  • Motocykl:XV 1900 Midnight St.

Napisano śro, 12 mar 2008 - 23:25

* oczywiscie jak komuś podoba się bardziej dźwięk R1 niż Warriora to coś jest nie tak i osobnik taki zupełnie nie ma gustu :)

Święte słowa, zaiste święte :) :D ;)

#25 bartic

KANDYDAT NA MOTONITĘ - tańczący na ladze

• Forumowicze
  • 835 postów
  • Na FM od: 11 sierpień 2005
  • Motocykl:xv535, xj600, fzx750

Napisano śro, 12 mar 2008 - 23:55

drex
właśnie przeczytałem na onecie, że francuzki uprawiają seks z wieloma partnerami jeszcze grubo po 50, także ty jeszcze młody pisiorek jesteś :icon_mrgreen:

btw. kto na wypad do francji? wg tego tekstu franzuzki się rozkręcają, a franzuci przestają myśleć o seksie. no żeby takiej 'niszy' nie wypełnić :icon_mrgreen:

pozdro!

#26 Boa

• DesmoManiax DOC Poland
  • 1513 postów

Napisano czw, 13 mar 2008 - 10:08

Pompka :notworthy:

#27 drex

• Forumowicze
  • 180 postów
  • Na FM od: 25 lipiec 2006
  • Motocykl:BMW K1300S & K1300R

Napisano czw, 13 mar 2008 - 15:17

De gustibus non disputandum est :biggrin:
Każdemu coś innego pasi. Dla mnie Warrior, to miłość na lata :clap: Miałem okazję polatać tym co nieco i marzę, że kiedyś go będę miał znowu. Nie jako jedyne moto, ale jako drugie oprócz... No właśnie. Oprócz moto na dalsze wypady. Bardzo długo się woziłem z tematem, czy Warrior, czy maszynka stworzona dla sakw i dalszej turystyki i niestety wygrała pragmatyka z odrobiną romantyki. Warrior jest sprzętem na wypady max na weekend oraz do codziennego zapieprzania. Na dłuższe trasy brak możliwości sensownego zamontowania sakw (no chyba, że ktoś zmieni najpiękniejszy w świecie wydech na niższy i mniejszy), w korkach jest taki se z uwagi na szeroką kierę. Cała reszta jest Ok, w tym przyspieszenia, zwijanie się na winkielkach itp.
Róznica pomiędzy nim a plastikami? Styl oraz poziom "extremum". On przypomina dobrze zbudowanego i wysportowanego amanta, z włosami pociągniętymi żelatyną w ubraniu od Bossa, R1 to członek kadry olimpijskiej USA w biegu na 100 m. Obydwaj twardziele, ale w innym typie, których różni styl, oraz to, iż ten drugi to zawodowiec.
Co do lachonów... to nie zakładałbym się, bartic :crossy: Zresztą mój Potfur w tej konkurencji, to też bynajmniej nie ułomek :banghead:
AVE WARRIOR :banghead:

Dobrze napisane - podpisuje sie pod tym !!!! hehehehe

drex
właśnie przeczytałem na onecie, że francuzki uprawiają seks z wieloma partnerami jeszcze grubo po 50, także ty jeszcze młody pisiorek jesteś :biggrin:

btw. kto na wypad do francji? wg tego tekstu franzuzki się rozkręcają, a franzuci przestają myśleć o seksie. no żeby takiej 'niszy' nie wypełnić :biggrin:

pozdro!

Tyle ę ja nie zamierzam zapełniać niszy francuzzek po pięćdziesiątce heheheh co najwyżej po 20-30 znaczy w pięknym rozkwicie :biggrin:

z cbr-ka i r1 to szans to raczej nie ma

Dobrze napisałeś Gienek "raczej" bo przy paru zmianach kosmetycznych ( mapa wtrysku, filtr, wydechy) to może "raczej" mieć .... bynajmniej do setki !!

#28 Stan

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem

• Forumowicze
  • 1195 postów
  • Na FM od: 06 maj 2006
  • Motocykl:Wezuwiusz 1,6

Napisano czw, 13 mar 2008 - 17:46

wydaje co sie, nie bedzie miec zadnych szans nawet jak wsadzisz niewiadomo co, myslisz ze moment obrotowy tu wiele pomoze ? r1 mozna ruszyc z duzych obrotow silnika, i nawet jesli przez pierwsze 2 metry sie wychylisz to i tak ci zloi dupe
nie podniecajcie sie wzajemnie ze warrior bedzie loil scigacze bo przeciez nie do tego ten motor stworzony

#29 Prałat

Forumowy Kapelan

• Forumowicze
  • 1346 postów
  • Na FM od: 31 lipiec 2006
  • Motocykl:Street Bob

Napisano czw, 13 mar 2008 - 18:56

W temacie, no może trochę obok - http://video.google....earch&plindex=0
Boss Hoss vs Kawasaki - cruiser może nie odbiega znacznie od Kawy, ale przegrywa. Warrior według mnie nie może się osiągami równać z "hamerykańcem" a R1 i Kawa są z tej samej bajki.

#30 drex

• Forumowicze
  • 180 postów

Napisano czw, 13 mar 2008 - 21:04

wydaje co sie, nie bedzie miec zadnych szans nawet jak wsadzisz niewiadomo co, myslisz ze moment obrotowy tu wiele pomoze ? r1 mozna ruszyc z duzych obrotow silnika, i nawet jesli przez pierwsze 2 metry sie wychylisz to i tak ci zloi dupe
nie podniecajcie sie wzajemnie ze warrior bedzie loil scigacze bo przeciez nie do tego ten motor stworzony

Ja nie twierdze ze bedzie łoił dupe ścigaczom bo sam w sobie nim nie jest i nigdy nie bedzie ale fakt jest faktem ze 600-ke ( kawa zxr) poslałem do domu na sprincie do setki bo pózniej juz odjechał, a zdaje sie ze one też należą do tego segmentu choć to tylko 600..... R1 to juz inna półka i nie wypowiem się - pewnie posiadacze bedą wiedzieć lepiej

#31 B&TCUSTOMS

• Forumowicze
  • 166 postów
  • Na FM od: 16 maj 2007
  • Motocykl:AMERICAN V2 ,BUELL

Napisano czw, 13 mar 2008 - 21:07

hi własnie robie wariora robie mu nowy wydech gangsta dragon wszystko co klient chce black mat filtr stozek i dolot naszej konstrukcji i oczywiscie power comand firmy dyna do tego dysze i ,,cos jeszcze'' i pare innych zeczy ale mam ochote na tył tego moto bo jakis on brzydki

#32 drex

• Forumowicze
  • 180 postów

Napisano czw, 13 mar 2008 - 21:17

B&TCUSTOMS- jak skończysz tego warriota wrzuć jakieś foty na forum , może sie skusze na jakąś przeróbkę

#33 witek510

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 4 postów
  • Na FM od: 24 luty 2008
  • Motocykl:VIRAGO 535

Napisano czw, 13 mar 2008 - 23:16

witek nie napisałeś, w czym mają się równać?
bo np. w wyciąganiu lachonów, to R1 prowadzi wg moich obserwacji :)

wiec chodziło mi o przyspieszenie ... ;d
wiadomo Warrior pod wzgledem brzmienia wygrywa ;p no i plastiki kryja sie do niego pod względem wyglądu ;p
zreszta wszystko zależy od gustu

drex zapraszam na rozpoczecie sezonu do kalisza ;p z okolic poznania masz niedaleko
innych tez zap oczywiscie ;p

#34 Boa

• DesmoManiax DOC Poland
  • 1513 postów

Napisano pią, 14 mar 2008 - 15:14

B&T- ja również koniecznie chcę zobaczyć Twoją wizję Warriora ;) ;)

#35 QUEEN

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 10 postów
  • Na FM od: 01 styczeń 2007
  • Motocykl:HONDA SHADOW 1100ACE

Napisano sob, 22 mar 2008 - 23:06

B&T .. na zlot w Oleśnie pewnie już będzie zrobiony..
czekam też na fotki (przydadzą mi się ... )

#36 STIFF

NOWICJUSZ - trzecia Mordka

• Forumowicze
  • 64 postów
  • Na FM od: 14 kwiecień 2008
  • Motocykl:Yamaha Warrior

Napisano śro, 16 kwi 2008 - 22:00

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum więc jeśli wybrałem złe miejsce dla swoich pytań to nie bijcie ale siedze tak i czytam i siedzie i czytam... NO i do rzeczy - w zasadzie to już się zdecydowałem na Warriora ale mam kilka pytań eksploatacyjnych, na które nie znalazłem odpowiedzi.
1. Jak często / co ile zmienia się pas napędowy?
2. Ja sie jeździ z pasażerką - tzn jak jej się jeździ - nie spada bez sissy?

to tak na pierwszy ogień - ale pewnie będzie tego więcej. pozdrawiam

#37 smoq73

NOWICJUSZ - podawacz śrubek

• Forumowicze
  • 98 postów
  • Na FM od: 09 listopad 2007
  • Motocykl:VZR1800, GSX1300R

Napisano czw, 17 kwi 2008 - 06:09

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum więc jeśli wybrałem złe miejsce dla swoich pytań to nie bijcie ale siedze tak i czytam i siedzie i czytam... NO i do rzeczy - w zasadzie to już się zdecydowałem na Warriora ale mam kilka pytań eksploatacyjnych, na które nie znalazłem odpowiedzi.

Załóż nowy wątek

#38 Pompka

ADEPT MOTOCYKLIZMU - szlifujący podnóżkami

• Forumowicze
  • 2426 postów
  • Na FM od: 21 lipiec 2004
  • Motocykl:Simson S51

Napisano czw, 17 kwi 2008 - 09:39

1. Chyba zacznę raportowac te bezsensowne pytania. O pasie napędowym było na forum 100 razy, ale zapewne opcja szukaj nic nie znalazła wiec napisze - jak nic się nie wydarzy to 40 tys spokojnie a przy odpowiedniej eksploatacji 60 tys. Z tym że Warrior nie zachęca do spokojnej jazdy i myślę, zę pas wytrzyma w nim krócej niż np: w Road Star.

2. :)

#39 drex

• Forumowicze
  • 180 postów

Napisano czw, 17 kwi 2008 - 15:30

Co do drugiego pytania to niestety pasażerka lekko nie ma zwłaszcza jak chcesz np spod świateł się katapultować to musi mieć silne ręce zeby nie zostać na nich , chyba ze jest oparcie to powinno pomóc .

#40 STIFF

NOWICJUSZ - trzecia Mordka

• Forumowicze
  • 64 postów
  • Na FM od: 14 kwiecień 2008
  • Motocykl:Yamaha Warrior

Napisano czw, 17 kwi 2008 - 20:12

Ok - dzięki.

@Pompka - jak pisałem - przeczytałem sporo i nic nie znalazłem a jaki jest sens mnożenia takich samych/podobnych tematów? Sam jestem modem na innych forach i nie lubię mnożenia tematów.

@Drex - oparcie do Warriora nie wygląda dobrze w moim odczuciu - widziałem ostatnio takiego z sissy barem i z większą kanapą i ... no nie bardzo to wyglądało. Idealną opcją byłoby odpinane oparcie - znajomy miał coś takiego w DragStarze.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |