Skocz do zawartości

Zdjęcie

kompresor - tylko jaki ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 żubr

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Forumowicze
  • 643 postów
  • Na FM od: 04 grudzień 2005
  • Motocykl:BETA evo

Napisano pią, 04 sty 2008 - 13:52

borykam sie z wyborem nowego kompresora, stary juz jest za mały, nie wiem czy lepiej kupic kompresor z mniejszym zbiornikiem ale wydajniejszym silnikiem czy moze cos wiekszego ale słabszy silnik no i z jaka spręzarką, rzedowa, w ukladzie V, z bezposrdenim napedem czy przez pasek. Kurde za duzo opcji do wyboru, Kompresor powinien zaspokoic potrzeby tlenowe mniej wiecej 400-500l/min(głównie klucz, szlifierki) przedział cenowy ok 1000-1500zł.
z góry dzieki za pomoc

#2 duch07

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 144 postów
  • Na FM od: 29 grudzień 2007
  • Motocykl:BMW R 1200 GS ADV

Napisano sob, 05 sty 2008 - 16:43

Gdybys nie podawał przedziału cenowego to poleciłbym Ci sprężarke śrubową.Przy niej nie ma znaczenia wielkość zbiornika,bo i bez niego moze pracować,jest tak cicha jak wirówka pralki przy pracy tylko cena jest za.....scie większa :)

#3 żubr

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 643 postów
  • Na FM od: 04 grudzień 2005
  • Motocykl:BETA evo

Napisano sob, 05 sty 2008 - 20:00

hehe no wiem fajna sprawa ale niestety narazie nie na mój portfel, chyba zdecyduje sie 100litrowy dwu cylindrowy zestaw ABAC o dosc duzej wydajnosci.

#4 duch07

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 144 postów
  • Na FM od: 29 grudzień 2007
  • Motocykl:BMW R 1200 GS ADV

Napisano sob, 05 sty 2008 - 20:34

Ja dlatego taki polecam bo u siebie w firmie w ciągu roku dobiłem dwie Balmy.Nie pytaj o koszty sewisu i napraw.Od momentu zakupu śruby w ogóle zapomnialem o istnieniu kompresora.Po półtorej roku poprosiłem serwis o przegląd.Gdy przyjechali i zobaczyli na wyswietlaczu ilość przepracowanych godzin na sprężu i ilość na na jałowym to sie usmiechneli i powiedzili że za rok może zajrzą :wink:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

xenon i światła LED | skład węgla | opony zimowe | kierownik budowy Poznań | lotnisko odszkodowanie | malowanie poznań