Skocz do zawartości

Zdjęcie

AUTO IMPORT "COMPLEX" Rychły Przemysław

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 B@ca

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - dwusuwowy rider

• Forumowicze
  • 282 postów
  • Na FM od: 04 maj 2007
  • Motocykl:FZS600 Fazer

Napisano śro, 12 gru 2007 - 13:34

Witam

Zastanawiam sie nad skorzystanie z usług tego importera samochodów. Ma ktos jakies doświadczenia z tym panem ? Może jakies opinie ? Może ktoś znajomy u niego sprowadzał ?

Za 400 zł jedzie sie z takim panem do Holandi i tam wybiera sie samochód ktory intersuje kupującego, w tych 400 zł ma być zawarty, przewóz na miejsce, pomoc przy formalnościach negocjacje cenowe, sprawdzenie stanu technicznego.

Mankamentem jest to że nigdzie nie piszą o tej firmie no i co gosza to trzeba miec kase przy sobie, co budzi moje obawy.

Pozdrawiam. i czekam na opinie.

#2 Patriko

KANDYDAT NA MOTONITĘ - tańczący na ladze

• Forumowicze
  • 818 postów
  • Na FM od: 03 styczeń 2007
  • Motocykl:CBR1000RR

Napisano wto, 18 gru 2007 - 23:52

Z jednej stony to dobre, ale z drugiej odpowiedz sobie czy jechałbyś z załóżmy 30 tysiącami w kieszeni albo pod fotelem???

Niby znajdzie się jakaś dobra sztuka, to trzeba od razu brać... Lepiej jechać wpłacić jakąś kwotę... Takie gdybanie...

Lepiej by chyba było jakbyś jechał z kimś bliskim a nie z typowym "handlorzem". A jeśli nie masz... To ja bym sobie raczej dał spokój i kupił samochodzik już sprowadzony. Nie ryzykowałbym takiej ilości gotówki.

Ot, takie małe moje zdanie :crossy:

#3 wadir

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• VROC
  • 174 postów
  • Na FM od: 09 maj 2007

Napisano śro, 19 gru 2007 - 23:41

dokładnie jak wyżej. weź jeszcze pod uwagę że widzisz kilka ciekawych ofert na jednym placu ale wiesz ze pojedziecie na inny, z którego jedziecie gdzies dalej - nie ma możliwości powrotu po te samochody... chyba nie tak łatwo się zdecydować. Co do porady o stanie technicznym to też bym był sceptycznie nastawiony. NIe będziesz jego jedynym klientem na wyjeździe więc nie będzie miał mnóstwa czasu dla Ciebie...

#4 Piotr27

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• VROC
  • 374 postów
  • Na FM od: 13 październik 2007
  • Motocykl:Kawasaki VN 1500 Nomad

Napisano czw, 20 gru 2007 - 09:00

Widziałem jak wyglądają takie wyjazdy, zawiozą was do kilku autokomisów i będziecie mogli wybierać auta z placu. Nie ma tam takich okazji jakby mogło się wydawać często na miejscu w Polsce kupisz auto za takie same pieniądze i bez stresu podróżowania z gotówką.

Ja bym poszukał importera, który sprowadza sam auta i kupił na miejscu już sprowadzony, jest teraz tego tyle, że można wybierać, a i nie wpłacaj zaliczek, bo różnie się to kończy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |