Skocz do zawartości

Zdjęcie

motorowodniaki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 Olsen

ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy

• Forumowicze
  • 2517 postów
  • Na FM od: 15 lipiec 2004
  • Motocykl:Yamaha X-Max 250

Napisano nie, 12 sie 2007 - 21:38

Dwa lata temu w Lebie połowa kasy :banghead: na wczasy rodzinne została zżarta przez wypożyczanie skutrów wodnych. A druga połowa przepita hehe... :cool:

He, he, w moim przypadku było podobnie. :biggrin:

Zajebista zabawa, bardzo mi się to spodobało. Niestety na moje oko wydatki są kolosalne. Oprócz skutra dochodzi przyczepa, przydałoby się mocne auto które nie zakopie się w piachu na plaży, koszty wyjazdów na akweny otwarte dla takich sprzętów itd...

Właśnie przeglądam sobie allegro i rzeczywiście ceny skuterów wodnych do najniższych nie należą (jednak tańsze, starszawe maszyny też można wyłowić). Bawić się w wożenie skutera na przyczepce z Warszawy nad Bałtyk raczej by mi się nie chciało (wygodniej wypożyczać na miejscu, a te 100 zł za 15 min. przyjemności raz na jakiś czas mnie nie zrujnuje), aczkolwiek rozważam zakup takowego (jeżeli miałbym go gdzie trzymać), gdyż niedługo przenoszę się na dłużej do nadmorskiej miejscowości (chociaż pewnie poprzestanę na wypożyczalniach).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max, rower miejski z damską ramą i koszykiem na kierownicy oraz alternatywnie pojazdy szynowe (także w skali 1:120)

#22 ks-rider

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Forumowicze
  • 9570 postów
  • Na FM od: 13 listopad 2006
  • Motocykl:nie stac mnie

Napisano nie, 12 sie 2007 - 22:09

Olsen ja mialem model wczesniejszy, mial jedynie 110 Km ale jakos dawal rade he, he. 4T 185 KM tez testowalem ale to juz nie to mimo, ze jestem fanem 4T.Coz utrzymanie skootera jest kosztowne. O ile dobrze pamietam to w SeeDoo service co 25 motogodzin.

:icon_mrgreen:

#23 D.I.E.G.O.

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 189 postów
  • Na FM od: 24 czerwiec 2006
  • Motocykl:Suzuki RG80

Napisano nie, 12 sie 2007 - 22:43

Ok - nie napisałem, że wejście w ślizg zajmuje sekunde, ale, że szybko to następuje - bynajmniej tak mi sie wydaje. Ostatnio płyneliśmy na Hel z Gdańska (Górek zachodnich) cała 'podróż' zajęła 40min, jacht który był zacumowany koło nas też miał te samą trase, tylko był żaglowy i zajeło mu to (na żaglu) 4 godziny :flesje:.

Eee no to takie porównanie jak armatury do szlifierki. A ja i tak wolałbym spędzić te 4 godziny pod żaglami :crossy:

:bigrazz:

#24 crasch

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 244 postów
  • Na FM od: 07 sierpień 2006
  • Motocykl:Kawasaki KXF250

Napisano pon, 13 sie 2007 - 21:58

Eee no to takie porównanie jak armatury do szlifierki. A ja i tak wolałbym spędzić te 4 godziny pod żaglami :buttrock:

:P

Kwestia gustu :notworthy:

I dziś wróciłem z tygodniowego wypadu na jacht :-). Było super :crossy:. Zaczęło sie w Gdańsku z którego wypłyneliśmy na HEL - super przystań, bardzo mała ale monitorowana i praktycznie przyczepiona do falochronu, no i bardzo blisko deptaczków itd. Po 2 dniach na Helu ruszyliśmy do Jastarni. Piękneeeeee miasto!! Klimatyczne, 'zadbane', sporo miejsc gdzie można sie rozerwać i mega drogie hotele (Dom zdrojowy: doba [dwuosobowy pokój] 900zł) :-). Fajne plaże (przejście z jednej strony półwyspu na drugą to kwestia parunastu minut) i sporo meduz :]. Następnego dnia popłyneliśmy do Gdyni (oczywiście cumowanie w Marinie) - to już nie moja pierwsza noc spędzona w tym porcie ale i tak bardzo mi sie tam podoba :-). Na koniec do Gdańska na Marine, nocka i następnego dnia (dziś) koło połódnia do naszego portu (Gdańsk, Górki Zachodnie) i do domku :buttrock:. Było super :-).

pozdrawiam!

Użytkownik crasch edytował ten post pon, 13 sie 2007 - 22:04

#25 ks-rider

• Forumowicze
  • 9570 postów

Napisano wto, 14 sie 2007 - 05:20

Eee no to takie porównanie jak armatury do szlifierki. A ja i tak wolałbym spędzić te 4 godziny pod żaglami :biggrin:

:biggrin:

Zagle maja inny urok, co prawda, z racji braku czasu zadkoplywam ale dzieki Tobie moze w ten weekend ?

zobaczymy.

:biggrin:

#26 Francez

NOWICJUSZ - macant tematu

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 14 postów
  • Na FM od: 30 maj 2007
  • Motocykl:Quad i speedfight 2

Napisano pon, 20 sie 2007 - 21:37

Heh :) no oz faktem jest to ze rzeczywiscie w polsce a wszczegolnosci u mnie na slasku nie zbyt gdzie polywac , no moze jest jeden akwen gdzie wszyscy plywaja,ale skuter to naprawde fajna rzecz zreszta sa jestm wiernym posiadaczem :lapad: ,a koszty no coz kazda przyjemnosc koszuje...co do samochodu widzialem wielu ludzi ktorzy podjezdzali zwyklymi osobowkami i dawali rady:D:D

#27 D.I.E.G.O.

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 189 postów
  • Na FM od: 24 czerwiec 2006
  • Motocykl:Suzuki RG80

Napisano pią, 24 sie 2007 - 00:13

Zagle maja inny urok, co prawda, z racji braku czasu zadkoplywam ale dzieki Tobie moze w ten weekend ?

zobaczymy.

:D

Polecam wziąć sobie tygodniowy urlop, popłynąć na Kattegat, nałowić wiadro dorszy, a wracając zawitać do Kobenhavn...

#28 ks-rider

• Forumowicze
  • 9570 postów

Napisano pon, 27 sie 2007 - 21:34

Polecam wziąć sobie tygodniowy urlop, popłynąć na Kattegat, nałowić wiadro dorszy, a wracając zawitać do Kobenhavn...

A granaty / dynamit z kad wziac ? :icon_biggrin:

Zagle i owszem fajne ale gdy mialbym przeznaczyc tydzien - to wole jednak moto na przyczepke i w Alpy.

Za malo czasu niestety mam.

:crossy:

#29 Francez

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 14 postów

Napisano wto, 18 wrz 2007 - 15:46

:biggrin: No coz ja generalnie lubie zarowno jachty motorowe jak i zaglowe takze nie mam problemu aczkolwiek musze przeznaczyc na uprawianie tych sportow wiecej czasu ktorego nie mam bo sie ucze....No i jak chce jechac na skuterek to tylko z ojcem bo prawka tez jeszcze nie mam :D
Ale juz niedlugo .......

#30 ks-rider

• Forumowicze
  • 9570 postów

Napisano sob, 20 paź 2007 - 17:28

Tak apropo skuterow

http://picasaweb.goo.../ksrider/JetSki

#31 crasch

• Forumowicze
  • 244 postów

Napisano pon, 22 paź 2007 - 12:42

Tak apropo skuterow

http://picasaweb.goo.../ksrider/JetSki

:icon_rolleyes:

Fajne sprzęty :buttrock:. Który Twój? :biggrin:, tylko obserwowałeś czy też śmigałeś?

#32 Francez

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 14 postów

Napisano śro, 24 paź 2007 - 20:36

No calkiem calkiem:D:DSzczegolnie ten drugi:):wink:

#33 ks-rider

• Forumowicze
  • 9570 postów

Napisano śro, 24 paź 2007 - 21:37

Drogi byl tylko na jazde probna. Jestem fanem 4T ale w skuterze wole zdecydowanie 2T, moze w przyszlosci sie przyzwyczaje, szkoda, ze ze jusz ich nie produkuja.

#34 Olsen

• Forumowicze
  • 2517 postów

Napisano pią, 26 paź 2007 - 10:03

KS-rider, Ty to potrafisz narobic czlowiekowi smaka. :notworthy: Ale nic, namierzylem juz u siebie wypozyczalnie skuterow wodnych (niecale 10 min. jazdy rowerem od kampusu, na ktorym mam wiekszosc zajec; od biedy da sie takze dojechac metrem, tylko wtedy trzeba kawalek dojsc per pedes) i niewykluczone, ze zostawie u nich troche kasy.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max, rower miejski z damską ramą i koszykiem na kierownicy oraz alternatywnie pojazdy szynowe (także w skali 1:120)

#35 ks-rider

• Forumowicze
  • 9570 postów

Napisano pią, 26 paź 2007 - 13:41

he, he,

powiedz lepiej czy aby u nich wypozyczyc trzeba okazac sie uprawnieniami ?

:crossy:

#36 crasch

• Forumowicze
  • 244 postów

Napisano pią, 26 paź 2007 - 14:22

Cóż, zimowanie czas rozpocząć :crossy::

http://img144.images...dsc00514mq0.jpg

Użytkownik crasch edytował ten post pią, 26 paź 2007 - 14:23

#37 ks-rider

• Forumowicze
  • 9570 postów

Napisano pią, 26 paź 2007 - 18:17

Tak apropo byl ktos z Was na wyscigach offshor ?

http://www.world-of-...de/html/c1.html

co prawda w 1999 w Travemünde ale wrazenia byly fajne, mozna bylo nawet srube dotknac.

:wink:

#38 Olsen

• Forumowicze
  • 2517 postów

Napisano pon, 29 paź 2007 - 09:29

he, he,

powiedz lepiej czy aby u nich wypozyczyc trzeba okazac sie uprawnieniami ?

:buttrock:

Nie wiem jeszcze, ale niedlugo sie pewnie dowiem. A jak jest w Niemczech? Bo w Polsce (w Sopocie) nie pytali mnie nawet o karte plywacka.

#39 ks-rider

• Forumowicze
  • 9570 postów

Napisano pon, 29 paź 2007 - 10:50

W niemczech musisz miec Bootsführerschein. Pic w tym ze nie masz ograniczen wielkosci jednostki, potem to juz tylko obszary i akweny plywania.

:buttrock:

#40 Sofik

• Forumowicze
  • 237 postów
  • Na FM od: 21 luty 2006
  • Motocykl:Honda CBF 500 A

Napisano sob, 29 gru 2007 - 21:44

W niemczech musisz miec Bootsführerschein. Pic w tym ze nie masz ograniczen wielkosci jednostki, potem to juz tylko obszary i akweny plywania.

:flesje:

stary temat jak swiat , ale odgrzebie.

W Korei i w Japonii musisz miec licencje na poruszanie sie skuterem. Naszych nie akceptuja, bo nie kumaja :icon_biggrin:
Sprawdzone, powierdzone :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |