Skocz do zawartości

Zdjęcie

F1

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#41 tmi

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem

• Forumowicze
  • 1284 postów
  • Na FM od: 17 listopad 2006
  • Motocykl:0,5

Napisano nie, 23 mar 2008 - 17:43

Widziałem wycinek z TV jak obróciło ferrarke na zakręcie przy wyjściu.

I to ma być wielki kierowca?
Albo jak wylatywali niektórzy z toru na pobocze na pierwszych zakrętach, albo jak poprzednio połowa nie dojechała w ogóle do mety.

Kubica od najmłodszych lat jeździł na gokartach i innych wynalazkach, teraz gdy nie ma kontroli trakcji, abs itd. ma okazje pokazać, że jest jednym z niewielu najlepszych kierowców świata F1. Dzisiaj był dopiero drugi, wkrótce będzie pierwszy.

Osobiście uważam, że dzięki tym zmianom uda mu się być w pierwszej trójce w klasyfikacji generalnej, i to bliżej miejsca 1 niż 3.

#42 Mizc

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 231 postów
  • Na FM od: 19 czerwiec 2007
  • Motocykl:FZ6 Fazer S2 ABS

Napisano nie, 23 mar 2008 - 19:28

...
Osobiście uważam, że dzięki tym zmianom uda mu się być w pierwszej trójce w klasyfikacji generalnej, i to bliżej miejsca 1 niż 3.

Też bym mu tego życzył, ale chyba jeszcze nie w tym sezonie. To, że Massa wypadł to był przypadek, bolidy Ferrari nadal są szybsze od tych z BMW :/

Użytkownik Mizc edytował ten post nie, 23 mar 2008 - 19:31

#43 Prog

KANDYDAT NA MOTONITĘ - wypruwacz wydechów

• Forumowicze
  • 944 postów
  • Na FM od: 25 kwiecień 2006
  • Motocykl:FZS 600 '02

Napisano nie, 23 mar 2008 - 21:57

yo, o co chodzi z tą telemetrią? co i gdzie można przeglądać?

pozdro

Podczas weekendu F1 na stronie głównej (oficjalnej)[Formula1] można oglądać tzw. live timing. Dzięki czemu na bieżąco znasz wszelkie czasy i pomiary wszystkich kierowców. Przydatna rzecz, dla każdego kibica.

#44 Piotr27

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• VROC
  • 374 postów
  • Na FM od: 13 październik 2007
  • Motocykl:Kawasaki VN 1500 Nomad

Napisano pon, 24 mar 2008 - 07:58

Świąteczny prezent jaki sprawił nam Robert był super, dużo nerwów kosztował mnie ostatni pitstop, bałem się, że znowu coś spieprzą ale było ok. i te ostatnie kilka okrążeń...... ale bolid nie zawiódł i jest pierwsze drugie miejsce w karierze :bigrazz: :biggrin: :) , dodatkowo zwycięstwo Ferrari :banghead: , wolałbym zamienić te miejsca na podium ale to chyba jeszcze za wcześnie żeby podjać walkę z zespołem z Marannello.

I tak jest dobrze, testy nie wskazywały na dobre przygotowanie BMW a tu miła niespodzianka mam nadzieję, że powalczą z maclarenem i napsują im trochę krwi, czekam już na następny wyścig, zobaczymy jak się potoczy.

Najlepsza konfiguracja dla mnie to Robert w czerwonym bolidzie Ferrari, może dostanie taką szansę i pokarze wszystkim na co Go stać.

Pozdrawiam

Użytkownik Piotr27 edytował ten post pon, 24 mar 2008 - 07:59

#45 Prog

KANDYDAT NA MOTONITĘ - wypruwacz wydechów

• Forumowicze
  • 944 postów
  • Na FM od: 25 kwiecień 2006
  • Motocykl:FZS 600 '02

Napisano pon, 24 mar 2008 - 09:48

Świąteczny prezent jaki sprawił nam Robert był super, dużo nerwów kosztował mnie ostatni pitstop, bałem się, że znowu coś spieprzą ale było ok. i te ostatnie kilka okrążeń...... ale bolid nie zawiódł i jest pierwsze drugie miejsce w karierze :clap: :smile: :smile: , dodatkowo zwycięstwo Ferrari :smile: , wolałbym zamienić te miejsca na podium ale to chyba jeszcze za wcześnie żeby podjać walkę z zespołem z Marannello.

I tak jest dobrze, testy nie wskazywały na dobre przygotowanie BMW a tu miła niespodzianka mam nadzieję, że powalczą z maclarenem i napsują im trochę krwi, czekam już na następny wyścig, zobaczymy jak się potoczy.

Najlepsza konfiguracja dla mnie to Robert w czerwonym bolidzie Ferrari, może dostanie taką szansę i pokarze wszystkim na co Go stać.

Pozdrawiam

Racja. Ostatnio w wywiadzie Nico Rosberg powiedział, że Hamilton wcale nie jest jakimś super kierowcą. Po prostu w debiucie dostał najlepszy bolid. Kto wie, jakby wyglądał wyścig, gdzie Kubica, Rosberg i Hamilton zasiedliby za sterami takiego samego bolidu. Ja przed sezonem po cichu liczyłem na przejście Kubicy do Maclarena właśnie, w miejsce Alonso, ale jak tak teraz na to patrzę to dobrze się stało, że Robert pozostał w BMW. Zobaczymy, co przyniesie dalsza część sezonu, ale po tym GP możemy byc optymistycznie nastawieni. Jeszcze raz gratulacje dla Roberta, szczególnie, że jechał schorowany!

#46 PiotrekRR

MOTONITA - leżący na baku

• Forumowicze
  • 1308 postów
  • Na FM od: 20 październik 2007
  • Motocykl:ZX9R

Napisano wto, 25 mar 2008 - 12:15

A kto to ten Kubica?

Nasz nowy Malysz :icon_rolleyes:

#47 zonq

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 452 postów
  • Na FM od: 28 czerwiec 2005

Napisano śro, 02 kwi 2008 - 16:16

O a z okazji, ze zbiera sie tu grono "kubicow" F1 to mam takie malutkie pytanko, mianowicie czemu profil opon w bolidach jest taki duzy?? Czy opona ma pelnic czesciowo funkcje zawieszenia??

#48 Piotr27

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• VROC
  • 374 postów
  • Na FM od: 13 październik 2007
  • Motocykl:Kawasaki VN 1500 Nomad

Napisano wto, 08 kwi 2008 - 05:33

Jestem pod ogromnym wrażeniem postawy Roberta podczas ostatniego GP, wierzę, że to jeszcze nie koniec miłych wekendów z F1, jeżeli BMW poprawi trochę szybkość to kto wie jak ten sezon będzie się rozwijał ja bardzo mocno trzymam kciuki za naszego kierowcę w F1.

Nigdy nie zastanawiałem się nad profilem opon i szczerze przyznam, że nigdy nic na ten temat nie czytałem, chętnie poznam Wasze zdanie.

Pozdrawiam

#49 zonq

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 452 postów
  • Na FM od: 28 czerwiec 2005

Napisano śro, 07 maj 2008 - 17:32

No i mamy juz tylko 10 zespolow :( nie dobrze, stawka sie kurczy i kurczy a poza Prodrivem na nastepny sezon kandydatow nie widac. Moze by zainteresowac Amerykanow, tam paru sponsorow by sie pewnie znalazlo. A moze Chinczykow... Faktem jest, ze koszty sa tak niebotyczne, ze cos z tym trzeba zrobic - ograniczyc budzety?

#50 ernestZL

MOTONITA - płonąca guma

• Forumowicze
  • 1866 postów
  • Na FM od: 08 maj 2007
  • Motocykl:zx10r

Napisano nie, 25 maj 2008 - 21:27

:notworthy: Robert Kubica :icon_mrgreen:
tylko dziekowac za 78 okrążeń pelnych wrazeń!
i to nasz chłopak-taki talent :icon_mrgreen:
i bedzie tylko lepiej!
Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

#51 CRASH

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 252 postów
  • Na FM od: 27 październik 2006
  • Motocykl:FZS DRZ

Napisano nie, 08 cze 2008 - 20:00

MASAKRA!!! Mazurek Dąbrowskiego w końcu odegrany w F1, na tą chwile warto było czekać.
Wielki talent, gratulacje dla Roberta :buttrock: i oby tak dalej :crossy:

#52 Wazup

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 11 postów
  • Na FM od: 26 kwiecień 2008
  • Motocykl:Yamaha FZS600 Fazer

Napisano nie, 08 cze 2008 - 20:30

Wielkie gratulacje dla Roberta.
Wyscig rewelacyjny, dobrze ze Hamilton walnal w Raikonena a nie Kubice :buttrock:
A Mazurek... po prostu super. Poczekajmy do piatku kiedy to przyjedzie do Polski na Bemowo. Bedzie dluuuga feta radosci

#53 -AraB-

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

• Forumowicze
  • 80 postów
  • Na FM od: 27 maj 2008
  • Motocykl:Hornet 600 '05

Napisano pon, 09 cze 2008 - 15:04

Jak grali Mazurka to az mnie dreszcze przeszly, taki talent, cieckawe kto mialby z nim szanse gdyby siedzial za kierownica Ferrari:)

nie ma co czarowac, mial duzo szczescia ale tez pokazal co patrafi.

ktory kierowca potrafi zwiekszac przewage srednio 2 sekundy na okrazenia??

jak myslicie ile ludzi bedzie na bemowie?? w tamtym roku bylo przeszło 100 000 to ciekawe co ebdzie teraz...

oby tak dalej

#54 blink

NOWICJUSZ - trzecia Mordka

• Forumowicze
  • 68 postów
  • Na FM od: 24 maj 2008
  • Motocykl:Honda NX 650

Napisano pon, 09 cze 2008 - 16:56

Polak wygrał wyścig niemieckim bolidem a Niemcy wczoraj wygrali polskim napastnikiem... ironia :flesje:

#55 ernestZL

MOTONITA - płonąca guma

• Forumowicze
  • 1866 postów
  • Na FM od: 08 maj 2007
  • Motocykl:zx10r

Napisano wto, 10 cze 2008 - 14:53

Robert wygrał umiejetnosciami! dziekowac za piekne chwile...
Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

#56 blink

NOWICJUSZ - trzecia Mordka

• Forumowicze
  • 68 postów
  • Na FM od: 24 maj 2008
  • Motocykl:Honda NX 650

Napisano wto, 10 cze 2008 - 16:16

Umiejętności OK, ale farta też miał niesamowitego że to nie w niego uderzył Levi.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 Forumowiczów, 5 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |