Skocz do zawartości

Zdjęcie

WSK 175 CROSS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 BORSUKLES

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Forumowicze
  • 553 postów
  • Na FM od: 01 wrzesień 2002
  • Motocykl:MZ TS 250

Napisano pią, 04 paź 2002 - 22:37

Witam Was bracia :-) Trafił mi sie zakup WSK 175 przerobioenj na CROSSA !! Silnik po remoncie kapitalnym dodatkowow kierunkowskazy i tarcza z przodu !! Chciałbym się Was zapytac kto jeździł takim sprzetem i kto mógłby udzielic informacji jak sprzet sie sprawuje !! To znaczy jaka jest moc KM, max speed, i jakie są ogólne wrazenia z jazdy !! Za pomoc dziękuje !! :-) Prosze o wypowiedzi na forum

BÓG DAŁ NAM ROZUM BY ZNAC UMIAR !!

3ymta sie i pozdrawiam !! :-) :(

#2 Gośćspawacz_*

• Gość
  • Na FM od: --

Napisano pią, 11 paź 2002 - 12:21

WSK 175 ma standardowo 9 KM, były też wersje 15 KM mocy, prędkość to około 110 km/h, ale jak jest przerobiona na crossa (wychodziły też oryginalne crossy zresztą w tamtych czasach całkiem niezłe) to pewnie z 90 - 100 km/h. Oryginalne WSK 175 sprawowały się dobrze, prosta konstrukcja silnika, dość niska awaryjność i możliwość wykonania większości napraw samemu i to nawet w trasie. Kiedyś dziadek mojego kumpla miał WSK 175 Kobuz i zawsze podbieraliśmy mu ją z szopy żeby pojeździć po polach :( Fajnie się tym jeździło, motocykl na każdą drogę.

#3 Wulkan

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 155 postów
  • Na FM od: 14 październik 2002

Napisano wto, 22 paź 2002 - 12:10

Wsk 175 fabrycznie ma 15KM w wersji podstawowej W2-A.W-g. danych fabrycznych V-max wynosi 105km/h, ale w praktyce może trochę więcej( 110/115km/h ). Poza tym to niezły sprzęt a do tego polski co też nie jest bez znaczenia. :( Osiągi ma zbliżone do MZ150.

#4 BORSUKLES

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 553 postów
  • Na FM od: 01 wrzesień 2002
  • Motocykl:MZ TS 250

Napisano czw, 24 paź 2002 - 11:53

Dzięki :-) WSK została niestetey sprzedana zanim dodzwoniłem sie do kolesia :-) ....a była fajna .... nie czesto widzę WSK z tarczą z przodu !

Pozdrawiam

#5 kazmir

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 213 postów
  • Na FM od: 21 październik 2002
  • Motocykl:HONDA XL600LM

Napisano pon, 28 paź 2002 - 07:43

Dzięki :-) WSK została niestetey sprzedana zanim dodzwoniłem sie do kolesia :-) ....a była fajna .... nie czesto widzę WSK z tarczą z przodu !

Pozdrawiam

Witam
ale chyba nie fajniejsza od mojej :(
Enduro bardzo starannie zrobione W ramie WSK-i 125 siedzi silnik od MZ 250/1
ok 20 kucy 5-biegów z przodu tarcza ale na kole DID 21" !!! staje na kole wszystko nowe nie dotarte ok 600km
4000 i jest twoja

#6 GośćPenek_*

• Gość
  • Na FM od: --

Napisano pią, 06 gru 2002 - 22:14

Oj no nie wiem czy fajniejsza od mojej :D u mnie z wsk-i został silnik i tylne koło.
Przód CZ-a cross125,rama CZ,błotniki UFO plast bardzo się na nie wykosztowałem :D ,ale się chociaż nie złamią ,kieroża też jakiś cross,siedzenie hondy
Wysoka jest jak cholera,lekka ,na przednim staje bez problemu, do trójki zostawia ślad na glebie.Jak będe miał to zamieszcze foto.
narqa

#7 Redas

• Forumowicze
  • 512 postów
  • Na FM od: 28 październik 2002
  • Motocykl:Honda CB 750 K

Napisano sob, 07 gru 2002 - 07:46

Najladniejsza wsk to jest odrestaurowana czarna jak smola chromik taka bym wueche chcial (175)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

xenon i światła LED | skład węgla | opony zimowe | kierownik budowy Poznań | lotnisko odszkodowanie | malowanie poznań