Skocz do zawartości

Zdjęcie

Muzyka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2385 odpowiedzi w tym temacie

#21 DEAD

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Forumowicze
  • 637 postów
  • Na FM od: 19 czerwiec 2006

Napisano sob, 06 sty 2007 - 23:05

Dying Fetus, Cradle Of Filth, Illuminandi :-)

#22 kulka

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem

• Forumowicze
  • 1235 postów
  • Na FM od: 04 kwiecień 2006
  • Motocykl:evo paskud , bigos 750ąty

Napisano sob, 06 sty 2007 - 23:17

TOOL przedewszystkim :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:
death [scream bloody gore i podobne klimaty]
pierwsze demo siekiery [1984]
celtic frost[stare]
prodigy
dead can dance
portishead
hendrix
mojego silnika :wink: [jeep 4.0i]
znalazloby sie jeszcze kuupe kapel ale ciezko wszystko wymienic
moze jeszcze muzyka z filmu "psy ll" w wykonaniu moskiewskiej orkiestry symfonicznej[?] :clap:
;)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

#23 Qóba

MOTONITA - głaszczący manetkę

• Forumowicze
  • 1674 postów
  • Na FM od: 22 luty 2006
  • Motocykl:Ducati Monster 695

Napisano sob, 06 sty 2007 - 23:20

Zna ktoś może LAO CHE ? :icon_mrgreen:

#24 martasta

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 33 postów
  • Na FM od: 28 lipiec 2006
  • Motocykl:GS500E,TS350

Napisano nie, 07 sty 2007 - 09:34

Zna ktoś może LAO CHE ? :biggrin:

Ja znam, ja znam :biggrin:

Generalnie słucham polskiej muzyki. Reggae, ska, punk rock, blues, czasem hc i poezje spiewana. Z poezji śpiewanej to tylko sdm i wolna gruba bukowina.

pzdr

#25 kowaleon

NOWICJUSZ - trzecia Mordka

• Forumowicze
  • 51 postów
  • Na FM od: 02 luty 2006
  • Motocykl:XV 535 Virago

Napisano nie, 07 sty 2007 - 09:47

Witam :)

Chyba ograniczyliśmy się do czegoś albo punkowo-reggae'owego, albo elektronicznego

Moja historia muzyczna jest troszkę skomplikowana: Zacząłem od Kultu, Dezertera, Analogsów (mało), Włochatego... przez Akuratów, Pidżamkę, Lion Vibration ex.Zgrozę, Tumbao, Indios Bravos... do Stinga, Arethy Franklin, Erykhi Badu, India Arie, SDMu i wielu innych kapel... już nie punkowych, ani innych podobnych :P
Ostatnio Dżem, Harlem często trafiają na moją playlistę. Ogólnie wszystkiego po trochu poza elektroniką (przpraszam miłośników).

Pozdrawiam
P.S. Czy ktoś z tu obecnych lubi dobre R'n'B, Soul i gatunki pokrewne ?

#26 Fasad

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 32 postów
  • Na FM od: 16 sierpień 2005
  • Motocykl:MZ ETZ 251 91'

Napisano nie, 07 sty 2007 - 12:04

Czy nie ma tu miłośników np. Armina van Buuren'a? Czy nikt nie słucha takich mistrzów trance'u jak Rank 1, Above & Beyond, Chicane czy Paul Oakenfold? Ehhh... :)

A na RTX jedziesz ?, byłeś na dancetination ? :)

#27 wieczny student

ADEPT MOTOCYKLIZMU - kreślący na asfalcie

• Forumowicze
  • 2150 postów
  • Na FM od: 21 październik 2004
  • Motocykl:Knur i Żyrafa

Napisano nie, 07 sty 2007 - 12:23

Ja ostatnio nie mogę się oderwać od płyty Stone Sour - "Come whatever(may)".

#28 D.I.E.G.O.

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 189 postów
  • Na FM od: 24 czerwiec 2006
  • Motocykl:Suzuki RG80

Napisano nie, 07 sty 2007 - 12:25

A na RTX jedziesz ?, byłeś na dancetination ? :)

Chciałem właśnie na RMI Trance X-plosion jechać, ale niestety rodzice o takich imprezach myślą stereotypowo, czyli wielka burda, ćpunowisko itd więc pozostaje mi czekać na relacje kuzyna...

#29 don_alehandro

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 16 postów
  • Na FM od: 27 sierpień 2006
  • Motocykl:Simson S51 Enduro

Napisano nie, 07 sty 2007 - 12:29

Ja gdzieś od ponad 2 lat słucham głównie Bluesa i Jazzu. Jednakże z polskich Artystów najwyżej cenię Czesława Niemena - i tu uwaga, większość ludzi utożsamia Niemena z "Dziwny jest ten świat", czy "Ciuciubabką" i koniec, otóz nie - Niemen był artystą wszechstronnym, o czym świadczy jego zróznicowanie gatunkowe. Polecam głównie album "Aerolit". Naprawdę DOBRA muzyka.

Z polskich jeszcze lubię Dżem, Breakout (Tadeusz Nalepa), TSA, Hey, Perfect i pochodne. Z muzyki zagranicznej cenię Depeche Mode, The Allman Brothers Band, The Robert Cray Band (wyjatkowo świeża dawka Bluesa w wyborowym wykonaniu, mało znana niestety), PINK FLOYD :) , oraz masę innych, podobnych.

Od dłuższego czasu zajmuję się również amatorską grą na instrumentach klawiszowych, mam również swój zespół muzyczny. Zajmujemy sie głównie Bluesem, Rockiem i Jazzem.

A skoro już o szanowaniu muzyki mówimy:

To, że nie słucham techno i hip-hopu i to, że nie utożsamiam się z tą muzyką, nie oznacza, że mam coś do słuchających/wykonujących. Uważam bowiem, że prawdziwy ARTYSTA, aby stworzyć utwór, płytę, dyskografię, koncert musi być natchniony. Zakładam więc, że twórcy techno też są artystami (bowiem odwalają kawał ciężkiej roboty :clap: - kiedyś się za to wziąłem z nudów, było ciężko :) ), o hip-hopie nie wspominając - znam wiele wspaniałych kawałków hip-hopowych, bardzo podoba mi się na przykład "Film" składu Kaliber 44.

Jednakże:

Moje niezmienne gusta to Blues, Rock i Jazz. :crossy:
Ta muzyka mnie nakręca, uskrzydla, pomaga się skupić :)

Pozdrawiam wszystkich audiofilów, muzyków, jak i również tych, którzy z róznych przyczyn muzyki nie słuchają. Chociaż, nie wiedzą, co tracą :D

:buttrock:

#30 Piotrek

MOTONITA - głaszczący manetkę

• Forumowicze
  • 1676 postów
  • Na FM od: 14 kwiecień 2006
  • Motocykl:Honda CB Seven Fifty

Napisano nie, 07 sty 2007 - 12:37

mój ulubiony zespól to PINK FLOYD i doskonałe płyty "The Wall" oraz "The Division Bels"
Poza tymi to rock i czasem coś łagodniejszego, jak Katie Melua, Vangelis, Jean Michel Jarre,

Pozdrawiam fanów PF !

Użytkownik Piotreek edytował ten post nie, 07 sty 2007 - 12:39

#31 Don_Corleone

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 259 postów
  • Na FM od: 29 maj 2006
  • Motocykl:

Napisano nie, 07 sty 2007 - 12:40

w sumie to słucham wszystkiego .. .zalezy od nastroju.... ale generalnie lubie electro house, starą polsa nutką też nie pogardze: Marek Grechuta - dni których nie znamy" ... perfect/..... HH tez jest niezły, ale nie jestem maniakiem więc tylko te popularniejsze kawałki :crossy: zw światowych zespołów..... SCORPIONS, DMX, 2PACK :)
POZDRO :banghead:

#32 vasiliy

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Forumowicze
  • 543 postów
  • Na FM od: 24 lipiec 2003
  • Motocykl:NTV Revere

Napisano nie, 07 sty 2007 - 12:53

a dla mnie niesmiertelny i najlepszy pozostanie QUEEN.
niesamowite brzmienia, ktore nawet dzis robia wrazenia (a co dopiero w latach 70'/80'), obledna gitara briana maya (te solowki!), john deacon na basie i roger taylor na garach tez swietnie daja rade no i zwienczenie wspanialej muzyki czyli wokal freddiego ktory jest nie do podrobienia! ! ! (btw wczoraj uslyszalem wykonanie we are the champions p. cugowskiego na gali przegladu sportowego - no comment).
jak ogladam koncerty queen'a, np. ten z wembley '86 to zawsze mnie ciary przechodza, ta muzyka dziala na mnie jak zadna inna.
dla mnie juz nigdy nie bedzie takiego zespolu...

oprcz queen'a ogolnie slucham raczej starszych kawalkow: floydzi, beatelsi, clapton, stare kawalki jacksona i inne

z polskich to Republika, Elektryczne Gitary, Kazik

od czasu do czasu zdarza mi sie sluchac polskiego hiphopu ale tego starszego - lata '90 (pfk i kaliber 44) bo to co teraz powstaje w ogole mi sie nie podoba.
ciekawie utwory maja chemicals brothers, fat boy slim czy the orbital.

nielubie wspolczesnej polskiej muzyki rozrywkowej (jakies anie dabrowskie, brodki, rubiki...), za techno tez nie przepadam.

pozdrawiam :banghead:

#33 henio

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 477 postów
  • Na FM od: 15 październik 2006
  • Motocykl:GSX 750E FJ 1200 DR600

Napisano nie, 07 sty 2007 - 13:19

KULT jest najlepszy

#34 Meniu

• Forumowicze
  • 132 postów
  • Na FM od: 03 wrzesień 2006
  • Motocykl:Yamaha XJ 600S

Napisano nie, 07 sty 2007 - 13:42

Ja ogólnie słucham wszystkiego z wyjątkiem metalu i spokrewnionych z tym gatunków muzyki ( jakoś ten typ muzyki do mnie nie przemawia ani nie wywiera na mnie żadnych uczuć w przeciwieństwie do innych gatunków ). Ale najczęściej to chyba techno, hip-hop i takie jakby to powiedzieć radiowe przeboje które mi wpadną w ucho :D Ale czasami gdy przypomne sobie jakiś stary kawałek który coś mi przypomina albo symbolizuje to wtedy robie wszystko aby go mieć i wtedy się nim delektuję :clap:

Nie rozumiem jeszcze jednego dlaczego niekturzy ludzie mylą motocyklistów z metalami. Rozumiem że niekiedy to idzie w parze( ktoś jest metalowcem i jeździ na moto) to wtedy inna sprawa. Ale nie można tu znowu uogólniać np. ja założe skóre żebym czuł się bezpieczniej na moto i żeby mi było cieplej albo poprostu daltego że czuje się motocylkistą a inni już będą mnie postrzegać jako metala. Spotkaliście się z tym kiedyś??

pozdro dla wszystkich niezależnie od tego jakiej muzyki słuchają.

Użytkownik MEH edytował ten post nie, 07 sty 2007 - 13:54

#35 Fasad

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 32 postów
  • Na FM od: 16 sierpień 2005
  • Motocykl:MZ ETZ 251 91'

Napisano nie, 07 sty 2007 - 14:24

Chciałem właśnie na RMI Trance X-plosion jechać, ale niestety rodzice o takich imprezach myślą stereotypowo, czyli wielka burda, ćpunowisko itd więc pozostaje mi czekać na relacje kuzyna...

Żałuj , jakoś nie widziałem tłumu cpających ludzi , wiadomo jednostki , a atmosfera nieporownywalna z niczym innym , w żadym klibue ani nie posłuchasz takiej muzyki , ani w takiej jakości . Jeszcze sa bilety www.ftb.pl 99zł :biggrin: jakbyś szedł to mogę Ci pokazac droge do areny :bigrazz:

#36 Artur_125

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 448 postów
  • Na FM od: 11 luty 2006
  • Motocykl:1000 RR

Napisano nie, 07 sty 2007 - 20:10

Dla mnie muzyka to jest zespół, grupa ludzi którzy wkładają w to co robią swe siły. Koleś szarpiący za struny w gitarze, spocony koleś który napier**** z całej siły pałkami na perkusji, i wokalista krzyczący do mikrofonu zdesperowanym głosem! To jest muzyka!
A nie za przeproszeniem cieć siedzący w domu za sprzętem wartym kupę kasy i dopasowujący sample, metodą chybił trafił. :icon_biggrin:)

Polecam Rage Against The Machine! :bigrazz:

#37 Stewie Griffin

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 10 postów
  • Na FM od: 12 wrzesień 2006

Napisano nie, 07 sty 2007 - 21:17

Aphex twin, Depeche Mode, Kult , T.Love, Stasio:), Mylo , dobry electro house, schranz , d&b tez nie pogardzę:) Pozdrawiam

#38 piechur

• Forumowicze
  • 131 postów
  • Na FM od: 30 październik 2006
  • Motocykl:Honda CBR 1000rr

Napisano nie, 07 sty 2007 - 21:34

Dla mnie numerem jeden i to od wielu miesięcy jest Łódzki zespół COMA!!!

Dla chętnych 3 utworki Comy ponizej:
http://www.piechur.webd.pl/foto/muza/

-----------------------------
pozdrawiam - Piechur

Użytkownik piechur edytował ten post nie, 07 sty 2007 - 21:35

#39 DEAD

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Forumowicze
  • 637 postów
  • Na FM od: 19 czerwiec 2006

Napisano nie, 07 sty 2007 - 22:16

Dla mnie muzyka to jest zespół, grupa ludzi którzy wkładają w to co robią swe siły. Koleś szarpiący za struny w gitarze, spocony koleś który napier**** z całej siły pałkami na perkusji, i wokalista krzyczący do mikrofonu zdesperowanym głosem! To jest muzyka!
A nie za przeproszeniem cieć siedzący w domu za sprzętem wartym kupę kasy i dopasowujący sample, metodą chybił trafił. :))

Polecam Rage Against The Machine! :)

Ciekawe podejście. Ja mam zgoła odmienne. Dla mnie muzyka jest muzyką i daleko w [beeep] mam to kto ją gra, co w niej śpiewa, jak ją tworzy i w ogóle kim jest. Ponieważ Panowi i Panie ja jestm fanem muzyki a nie zespołów. Żaden zespół nie był dla mnie idolem i nie będzie ja kocham muzykę którą on tworzy. Może się nawet wydobywać z d u p y wieloryba byle by miała w sobie to coś.

Użytkownik DEAD edytował ten post nie, 07 sty 2007 - 22:18

#40 D.I.E.G.O.

• Forumowicze
  • 189 postów
  • Na FM od: 24 czerwiec 2006
  • Motocykl:Suzuki RG80

Napisano nie, 07 sty 2007 - 22:24

A nie za przeproszeniem cieć siedzący w domu za sprzętem wartym kupę kasy i dopasowujący sample, metodą chybił trafił. :))

Polecam Rage Against The Machine! :)

Ta, jak Ty byś dostał taki sprzęt to nie wiedziałbyś co dotknąć jako pierwsze.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 12

0 Forumowiczów, 12 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |