Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bank Krwi - Szczecin, Zachodniopomorskie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dominik Szymański

Tempus Fugit

• Administrator
  • 7952 postów
  • Na FM od: 12 październik 2002
  • Motocykl:brudne i czyste

Napisano sob, 13 sty 2007 - 23:26

Szkoda, w obu materiałach cisza o Forum, a to przecież stąd wyszedł generalny pomysł...
pzdr
hrg.pl

#22 Sheriff

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 38 postów
  • Na FM od: 04 listopad 2006
  • Motocykl:Black Balckbird

Napisano nie, 14 sty 2007 - 01:11

Wiaruchna, bardrzo dziekuję!! Materiał w TVP3 Szczecin rewelacja. Dziękję Wam za to, że jeteście. Wyszło super. Naprawiamy sprzty, i w tym roku widzimy suię na trasie. Szakulec.

#23 Szerlok

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 35 postów
  • Na FM od: 03 październik 2006
  • Motocykl:SUZUKI BANDIT 1200 N

Napisano nie, 14 sty 2007 - 11:08

ten drugi motocyklista gadający do kamery razem z Madrianną to byłem ja.
Dziękuję Wam wszystkim którzy przyszli oddać krew i wspierają naszą inicjatywę.
Materiał w TVP3 to była lekka przesada, okrojono wszystko na maxa.
W TVN24 niestety nie widziałem. Może ktoś to nagrał?
Pozdrawiam.

Użytkownik Szerlok edytował ten post nie, 14 sty 2007 - 11:19

#24 D.I.E.G.O.

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 189 postów
  • Na FM od: 24 czerwiec 2006
  • Motocykl:Suzuki RG80

Napisano pon, 15 sty 2007 - 14:55

Szkoda, w obu materiałach cisza o Forum, a to przecież stąd wyszedł generalny pomysł...
pzdr

Zapewniam że madriana o forum mówiła

ten drugi motocyklista gadający do kamery razem z Madrianną to byłem ja.
Dziękuję Wam wszystkim którzy przyszli oddać krew i wspierają naszą inicjatywę.
Materiał w TVP3 to była lekka przesada, okrojono wszystko na maxa.
W TVN24 niestety nie widziałem. Może ktoś to nagrał?
Pozdrawiam.

Niestety żadnego archiwum tak jak TVP3 nie mają na necie, tak więc lipa. A tak bardzo chciałem się zobaczyć gdzieś w tle... :notworthy:
:icon_eek: :crossy: :crossy:

#25 madriana

NOWICJUSZ - podawacz śrubek

• Topic Starter
  • DesmoManiax DOC Poland
  • 109 postów
  • Na FM od: 09 lipiec 2006
  • Motocykl:Ducati Monster 696

Napisano czw, 18 sty 2007 - 22:32

Kochane Ludziska :clap: :clap: :clap:
Dziękuję Wszystkim, którzy wykazali chęci do oddawania krwi: zarówno tym, którzy oddali pełni odwagi, tym, którzy oddali pomimo strachu jak i tym, którzy z różnych powodów tym razem oddac nie mogli. Wszystkich zachęcam do kolejnej edycji za 3 miesiące. Jestem pewna, ze kolejnym razem bedzie Nas więcej. Tymczasem powspominajcie sobie patrząc na zdjęcia... http://picasaweb.goo...rianasmigielska

:icon_eek: :biggrin: :bigrazz:

#26 madriana

• Topic Starter
  • DesmoManiax DOC Poland
  • 109 postów

Napisano czw, 18 sty 2007 - 22:37

Kochane Ludziska :clap: :clap: :clap:
Dziękuję Wszystkim, którzy wykazali chęci do oddawania krwi: zarówno tym, którzy oddali pełni odwagi, tym, którzy oddali pomimo strachu jak i tym, którzy z różnych powodów tym razem oddac nie mogli. Wszystkich zachęcam do kolejnej edycji za 3 miesiące. Jestem pewna, ze kolejnym razem bedzie Nas więcej. Tymczasem powspominajcie sobie patrząc na zdjęcia... http://picasaweb.goo...rianasmigielska

:icon_eek: :biggrin: :bigrazz:

Użytkownik madriana edytował ten post czw, 18 sty 2007 - 22:42

#27 madriana

• Topic Starter
  • DesmoManiax DOC Poland
  • 109 postów

Napisano czw, 15 lut 2007 - 11:04

Witam Wszystkich.
Niniejszym pragnę wszystkich poinformować, że najbliższa akcja zalewania banku, jak na razie planowana jest na 21 kwietnia 2007. Mam nadzieję, że pogoda już dopisze i będzie można podjechać do stacji świeżo przygotowanymi sprzętami. Tym razem nie powinno być tak cicho... Stacje w Poznaniu i Warszawie również organizują akcję w ten dzień. Bardzo proszę potwierdzać swoją obecność żebym mogła uprzedzić Stację bo byc może będzie potrzeba więcej personelu.
Uprzedzam o tym pomyśle już dziś, żeby można było się do niego przygotować, zarezerwować sobie czas i takie tam. Wiecie o co chodzi.
:D

Użytkownik madriana edytował ten post czw, 15 lut 2007 - 15:37

#28 Major

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• HALO Szczecin
  • 210 postów
  • Na FM od: 16 sierpień 2005
  • Motocykl:VFR 800

Napisano sob, 17 lut 2007 - 00:33

Mam nadzieję, że pogoda już dopisze i będzie można podjechać do stacji świeżo przygotowanymi sprzętami.

Myślę, że na taką okoliczność rozsądniej byłoby zostawić sprzety w domu. Chyba wystarczy moto-ubranko :buttrock:

Użytkownik Major edytował ten post sob, 17 lut 2007 - 00:35

#29 madriana

• Topic Starter
  • DesmoManiax DOC Poland
  • 109 postów

Napisano wto, 27 lut 2007 - 21:04

Myślę, że na taką okoliczność rozsądniej byłoby zostawić sprzety w domu. Chyba wystarczy moto-ubranko :)

ja wiem, że masz rację Major.... Tylko czy rozsądek wygra z miłością do motorków?? :buttrock:

Pzdr 4 All

Myślę, że na taką okoliczność rozsądniej byłoby zostawić sprzety w domu. Chyba wystarczy moto-ubranko :evil:

ja wiem, że masz rację Major.... Tylko czy rozsądek wygra z miłością do motorków?? :biggrin:

Pzdr 4 All

#30 Sheriff

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 38 postów
  • Na FM od: 04 listopad 2006
  • Motocykl:Black Balckbird

Napisano śro, 28 lut 2007 - 15:57

Wdług oficjalnych zaleceń stacji, w dniu oddawania krwi, nie powino się jeżdzić żadnym pojazdem mechanicznym.
Ale każdy ma własną tlerancję organizmu na taki zabieg. Jeżeli ktoś jeszcze nigdy nie ddawał krwi, niech lepiej zostawi sprzęt w domu.
Ja nie odczuwam żadnej reakcji. Niemniej, zalecam szczególną ostrożność. Tym bardziej, że będzie to dopiero początek sezonu. Od przyjazdu sprzetem, moze powtrzymać mne jedynie aura.

#31 madriana

• Topic Starter
  • DesmoManiax DOC Poland
  • 109 postów

Napisano nie, 11 mar 2007 - 09:21

Witam.

Kolejne oddawanie krwi będzie 21 kwietnia (sobota). W ten sam dzień oddawać Krew będą Poznań i Warszawa. Ma to się zbiegać z terminem ukazania się w Świecie Motocykli artykułu o ogólnopolskiej akcji oddawania krwi do Motocyklowego Banku Krwi. Tu podziękowania dla Szerloka, który dość skutecznie "truł im d*", że powinni coś na ten temat napisać :icon_eek: . mam nadzieję, że się chopaki redaktory przyłożą...
Zbieramy się w Stacji Krwiodawstwa przy Al. Wojska Polskiego. Zamieszczam link z kwestionariuszem do wypełnienia. Jak go wypełnicie w domu to pójdzie nam szybciej w Stacji ;) http://www.rckik.poz...stionariusz.pdf

Ponieważ w soboty jest mało pań "obsługujących" dawców (krwi :crossy: ) poproszono mnie, żebym wcześniej zapowiedziała ile osób przyjedzie, żeby Stacja - ewentualnie - zatrudniła więcej personelu dla nas. Więc... BARDZO PROSZĘ o deklarowanie się na forum, bądź na prv z obecnością.

Liczę na Was. Pozdrawiam. :)

Użytkownik madriana edytował ten post nie, 11 mar 2007 - 09:27

#32 Motylek666

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 1 postów
  • Na FM od: 13 październik 2006
  • Motocykl:honda vtr 250

Napisano wto, 27 mar 2007 - 08:02

Hejka witam :icon_razz:
Mam pytanie co do oddawania krwi jak i gdzie jak coś sie zgłosić żeby oddać tą krew. :icon_razz:

#33 madriana

• Topic Starter
  • DesmoManiax DOC Poland
  • 109 postów

Napisano wto, 27 mar 2007 - 10:26

Hejka witam :icon_mrgreen:
Mam pytanie co do oddawania krwi jak i gdzie jak coś sie zgłosić żeby oddać tą krew. :smile:

elo!

Jeśli chcesz oddać krew indywidualnie do Motocyklowego Banku Krwi udaj się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie przy Al. Wojska Polskiego 80/82 (jadąc od pl. Sprzymierzonych po lewej stronie, pomiędzy gazetą Kontakt a Pogotowiem. Od ulicy stoi duża tablica z logo RCKiK). Krew oddaje się w godzinach rannych będąc po lekkim śniadaniu (bez tłuszczy zwierzęcych, więc również nie możesz zjeść nic z nabiału). Przy rejestracji do oddania krwi powiedz, że to do Motocyklowego Banku Krwi 777.
Możesz też pójść z grupą. Zawsze to raźniej :icon_mrgreen:

Krew oddać idziemy 21 kwietnia (sobota) . Jeśli masz więcej pytań, pytaj na forum bądź na prv. Odpowiem na wszystkie.
Pzdr :icon_mrgreen:

P.S. podaje linka do strony RCKiK z kwestionariuszem, który wypełnia się przed oddaniem krwi. Kwestionariusze są również dostępne w RCKiK . Po otwarciu linka kliknij w menu po lewej stronie na "informacje dla kandydatów na dawców"
http://www.krwiodaws...n.pl/glowna.htm

Użytkownik madriana edytował ten post wto, 27 mar 2007 - 10:34

#34 madriana

• Topic Starter
  • DesmoManiax DOC Poland
  • 109 postów

Napisano nie, 06 maj 2007 - 10:58

Witam.

Bardzo chciałam podziękować Wszystkim, którzy przyszli oddać krew 21-go kwietnia i tym, którzy oddali ją indywidualnie kilka dni później :icon_mrgreen:

Jeśli ktoś chce książeczkę z wpisaną grupą krwi powinien się udać do stacji krwiodawstwa i powiedzieć o tym w recepcji. I info dal tych, co oddawali pierwszy raz: pełne wyniki badań są do odebrania w recepcji. Trzeba po nie przyjść osobiście.

Użytkownik madriana edytował ten post nie, 06 maj 2007 - 11:01

#35 cummulus

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 11 postów
  • Na FM od: 24 wrzesień 2007
  • Motocykl:Drag Star 650

Napisano wto, 25 wrz 2007 - 22:53

Hej.
Kiedy najblizsza akcja oddawania krwi? Ja kiedys bylem honorowym krwiodawca i teraz zamierzam wrocic do tego szlachetnego zajecia.
Pozdrówka

#36 madriana

• Topic Starter
  • DesmoManiax DOC Poland
  • 109 postów

Napisano wto, 02 paź 2007 - 00:07

Hej.
Kiedy najblizsza akcja oddawania krwi? Ja kiedys bylem honorowym krwiodawca i teraz zamierzam wrocic do tego szlachetnego zajecia.
Pozdrówka

Kolejną akcję oddawania krwi planuję na 27-go października (sobota) godz. 9-ta rano w RCKiK w Szczecinie przy al. Woj. Polskiego 80/82

Drodzy motocykliści ze Szczecina.... może w końcu się zmobilizujemy i staniemy do rywalizacji o ilość oddanej krwi do Banku? :)

#37 macalik

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 5 postów
  • Motocykl:Suzuki Dl650 V-strom

Napisano śro, 03 paź 2007 - 23:08

a czy mozna oddac krew indywidualnie wczesniej niz 27-go pazdziernika dla Motocyklowego Banku Krwi???
Pozdrawiam

#38 pepe

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• E.K.G.
  • 520 postów
  • Na FM od: 22 luty 2006
  • Motocykl:suzuki INTRUDER M800

Napisano czw, 11 paź 2007 - 08:15

a czy mozna oddac krew indywidualnie wczesniej niz 27-go pazdziernika dla Motocyklowego Banku Krwi???
Pozdrawiam

Krew można oddawać w dowolnym czasie. Trzeba tylko powiedzieć w rejestracji, że do banku nr 777.
Pozdrawiam pepe

#39 madriana

• Topic Starter
  • DesmoManiax DOC Poland
  • 109 postów

Napisano sob, 13 paź 2007 - 01:24

Krew można oddawać w dowolnym czasie. Trzeba tylko powiedzieć w rejestracji, że do banku nr 777.
Pozdrawiam pepe

dobrze godosz pepe :D
A w razie gdyby panie w recepcji powiedzialy, że nie wiedzą o co chodzi (zdarzyło się ) to poproś, żeby Cię skontaktowały z dr Anitą Agapow.

#40 cummulus

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 11 postów
  • Motocykl:Drag Star 650

Napisano śro, 17 paź 2007 - 21:21

27 października nie będę mógł. Wyjeżdżam w poniedziałek 22 października. Jutro idę do stacji i dam sobie trochę krwi spuścić.
Pozdrowionka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |