Skocz do zawartości

Zdjęcie

żeglarze motocykliści

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sofik

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 237 postów
  • Na FM od: 21 luty 2006
  • Motocykl:Honda CBF 500 A

Napisano pon, 01 sty 2007 - 18:36

Nie zauważyłem by temat traktujący łódki, jachty ,łodzie motorowe się tu znajdował, więc zakładam własny.

Moje łupinki są na bicepics: (BTW ta czerwona z wody wyciągnięta wygląda już nieco lepiej) :icon_biggrin:

Moje łupinki

Z wielką chęcią wezmę udział w rejsach - jak i będę tu informował o ewentualnych wagatach.
(tj oczywiście jeśli Paweł nie usunie tematu :notworthy: )

Pozdrawiam

Użytkownik Sofik edytował ten post pon, 01 sty 2007 - 18:38

#2 ziuT

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Forumowicze
  • 623 postów
  • Na FM od: 27 październik 2005
  • Motocykl:motorynka mega wypas

Napisano pon, 01 sty 2007 - 18:42

no ja zem jest zeglarz ale deskowy - jechty sa OK, kiedys troche na tym plywalem ale duzo wieksze emocje daje mi jednak windsurfing
pozdro
ziuT

#3 Sofik

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 237 postów

Napisano pon, 01 sty 2007 - 18:47

no ja zem jest zeglarz ale deskowy - jechty sa OK, kiedys troche na tym plywalem ale duzo wieksze emocje daje mi jednak windsurfing

heh ...Dla mnie za drogi sport !!
Na wypożyczonych uczyć się surfingu to jak uczyć się jeździć na pożyczonym motocyklu :notworthy:... wole kolo ratunkowe za łódką ;)

Chodzi mi tu o założenie kolejnego miejsca na organizację ludzi na rejsy... :icon_biggrin:

#4 ziuT

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Forumowicze
  • 623 postów
  • Na FM od: 27 październik 2005
  • Motocykl:motorynka mega wypas

Napisano pon, 01 sty 2007 - 19:04

heh ...Dla mnie za drogi sport !!

bez przesady, jachty i lodzie motorowe sa raczej drozsze

#5 Gośćkomandosek_*

• Gość
  • Na FM od: --

Napisano wto, 02 sty 2007 - 11:52

ja jestem zapalonym żeglarzem:D! nie mam zbyt dużo wypływanych godzin, bo ledwie 70, ale chce więcej. kilka lat pływałem w klubie żeglarskim.:icon_mrgreen:

a na forume jest bodajże jeden instruktor żeglarstwa, niestety nie pamietam nicku.

#6 majkelpl

MOTOCYKLISTA - izi rajder

• Forumowicze
  • 4176 postów
  • Na FM od: 12 październik 2006
  • Motocykl:Yamaha Wild Star 1600

Napisano wto, 02 sty 2007 - 15:06

No to i ja sie wlacze.
Zeglarz od 1987 roku, liczne rejscy głownie po wodach Mazurskich i kilka rejsów pelnomorskich jako zalogant.
Ostatni splyw w zeszlym roku po Sniardwach, Niegocinie i okolicach.
Teraz nie mam okazji a do Polski na zagle to zbyt duzy wydatek. Morze tu pomysle o rejsach morskich. :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

#7 Hun996

MOTONITA - leżący na baku

• M.G.H.
  • 1440 postów
  • Na FM od: 31 marzec 2005
  • Motocykl:XL1000 "Varan"

Napisano wto, 02 sty 2007 - 15:43

Patent mam i w latach studenckich wakacje spędzałem na Nashu na Mazurach. Ostatnio to tylko firmowe imprezy integracyjne. Dochodzi mi jeszcze ciąganie przyczepy z naszą regatówką.

#8 Qóba

MOTONITA - głaszczący manetkę

• Forumowicze
  • 1674 postów
  • Na FM od: 22 luty 2006
  • Motocykl:Ducati Monster 695

Napisano wto, 02 sty 2007 - 16:16

Ja bardzo lubie żeglowac :biggrin:
Przez jakis czas uczęszczałem na treningi, pływałem na optymiscie :P

A tak to co roku na Mazury z rodzicami i ze znajomymi :crossy:

#9 Vizka

NOWICJUSZ - podawacz śrubek

• HALO Szczecin
  • 91 postów
  • Na FM od: 27 czerwiec 2005

Napisano śro, 03 sty 2007 - 10:05

Ja też mam trochę wypływanych godzin. Głównie na morzu, Bałtyk i Pólnocne. Ostatnio więcej czasu na motorze, ale czasami jeszcze zaglądam do klubu żeglarskiego.

#10 Bacher

• Forumowicze
  • 232 postów
  • Na FM od: 13 wrzesień 2005
  • Motocykl:GSX-R

Napisano śro, 03 sty 2007 - 10:19

Ja też mam patent żaglarza :) Świetna sprawa...hehe, ale na morzu nigdy nie byłem :icon_mrgreen: Do tej pory tylko po jeziorach pływałem :eek:

#11 Guzik

KANDYDAT NA MOTONITĘ - klepiący zaworami

• Forumowicze
  • 716 postów
  • Na FM od: 20 lipiec 2005
  • Motocykl:cb450sc

Napisano śro, 03 sty 2007 - 10:27

je tez jestem zeglarzem
patent zeglarza jachtowego
po Bałtyku tez pływalem (ostatnio na Zawiszy)

#12 theNaturat

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

• Forumowicze
  • 85 postów
  • Na FM od: 26 maj 2006
  • Motocykl:KTM EXC 250F

Napisano czw, 04 sty 2007 - 12:54

Ja zaczalem jak mialem 12lat od klasy Optymist. Pare regat wygralem :wink: Potem chcialem juz zajac sie zeglarstwem na powaznie w klasie niby dla dziewczyn - Europa, no ale mialem miec jednego z najlepszych trenerow wiec... Stalo sie jednak inaczej - plywalem jeszcze pare sezonow na 420, laserze... Z zeglarstwa przestawilem sie na karting a teraz enduro :] ale wode uwielbiam pewnie jak wy :wink: Polecam zeglowanie po morzu i narty wodne - super sprawa ;]

Użytkownik theNaturat edytował ten post czw, 04 sty 2007 - 12:56

#13 Sofik

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 237 postów

Napisano czw, 04 sty 2007 - 16:50

Ja też mam patent żaglarza :D Świetna sprawa...hehe, ale na morzu nigdy nie byłem :icon_mrgreen: Do tej pory tylko po jeziorach pływałem :wink:

No to czas zacząć prawdziwą przygodę !! :)
Morze to jednak zupełnie co innego. Ja również jestem początkujący ...także długa droga przede mną, ale do zatoki to mam pół minuty drogi z chatki.

Pamiętajcie żeby pisać tutaj o wakatach na rejsy (kanałami - jak i na morzu) !

/ Halo halo co to mi tam blyska w logo "forum motocyklistow" - czarny skin ?? :P
Oj nieładnie nieładnie ... ;)
Czyj to był pomysł :) :) /

Użytkownik Sofik edytował ten post pią, 05 sty 2007 - 02:40

#14 osito

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - dwusuwowy rider

• Forumowicze
  • 343 postów
  • Na FM od: 28 czerwiec 2005
  • Motocykl:Honda VFR 800 Fi

Napisano czw, 04 sty 2007 - 21:47

Trochę życia na wodzie się spędziło :D
Jakiś rok w sumie na Mazurach, gdzieś niecały tysiąc godzin na morzu - Bałtyk, Północne, La Manche (Pogoria - to był rejs...) i Adriatyk (na starość się wygodny robię...).
Patent sternika (muszę wreszcie wymienić na morskiego) + motorowodny + radooperator.
Następny rejs - jak będzie źle z kasą, to Chorwacja, jak dobrze, to Karaiby, a jak za$%^&cie, to Polinezja Francuska :buttrock: A oprócz tego Mazury, oczywiście. Ogólnie żeglowanie bardzo chętnie, z reguły jako skipper, ale mogę się uelastycznić :D

#15 Igor

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Błękitny Szlak
  • 586 postów
  • Na FM od: 17 maj 2006
  • Motocykl:trampek

Napisano pią, 05 sty 2007 - 23:26

Kiedyś pływałem często po Mazurach w Pałacu Młodzieży W-wa (pozdrawiam). Raz nawet po Zatoce na Zawiasie się zdarzyło. Dorobiłem się st. jacht. i st.st.mot. :banghead:. Ostatnio mniej okazji i czasu. A i lenistwo z wygodnictwem odgrywa sporą rolę :) w wyborze sposobu spędzania wolnego czasu.
Ale jest co wspominać na starość :bigrazz:.
pzdr
Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

#16 michals

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 39 postów
  • Na FM od: 07 listopad 2006
  • Motocykl:GSF600S/N 96

Napisano śro, 10 sty 2007 - 22:49

no dla mnei zeglarstwo to nawet wiecej niz moto, pewnie z racji stazu ktory natym drugim jest krotki.

zegluje on kiedy mialem kika miesiecy.
Urodzilem sie i wychowale w giżycku wiec ...

Obecnie jak zawsze turystyczne rejsciki po mazurach ale takze deska i przedewszytkim katamarany.
W tej chwili dosiadam Tornado.
czyli na takim czyms http://www.wallen.se/files/wallen2.mpg
tu tez dobry filmik ale troche mniejsze katy http://www.spitfires...iredemo_256.wmv

Spodobalo by sie wszytkim motocyklistom bo w podobym tempiemija sie ie jednoski na wodzie ktore stoja wrecz w miejscu :icon_mrgreen:

pozdrawiam

#17 Śmigło (Sprint'er eSTeciak;-)

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• Forumowicze
  • 365 postów
  • Na FM od: 29 lipiec 2006
  • Motocykl:Triumph Sprint ST

Napisano śro, 10 sty 2007 - 23:19

Witam miłośników "wiatru we włosach inaczej" :wink:
Coraz więcej ciekawostek na forum zaczyna się dziać...to dobrze. I ja należę do zapaleńców, którzy połknęli tzw. bakcyla. W 92 zrobiłem sternika jachtowego, parę lat później dołożyłem motorowodniaka. Taram się przynajmniej kilka dni w roku pożeglowac na Mazurkach. W zeszłym roku zrobiłem fajny rejsik z Giżycka przez Sztynort do Węgorzewa i z powrotem (m.in z jednym nocowankiem na Kuli oczywiście :icon_mrgreen: )Trafił się też Zielony Gaj. Było super szkoda tylko, że to tylko tydzień :( Niestety nigdy nie dane mi było popływać na morzu ale mam nadzieję, że wkrótce coś wykombinuję....

no dla mnei zeglarstwo to nawet wiecej niz moto, pewnie z racji stazu ktory natym drugim jest krotki.

zegluje on kiedy mialem kika miesiecy.
Urodzilem sie i wychowale w giżycku wiec ...

Obecnie jak zawsze turystyczne rejsciki po mazurach ale takze deska i przedewszytkim katamarany.
W tej chwili dosiadam Tornado.
czyli na takim czyms http://www.wallen.se/files/wallen2.mpg
tu tez dobry filmik ale troche mniejsze katy http://www.spitfires...iredemo_256.wmv

Spodobalo by sie wszytkim motocyklistom bo w podobym tempiemija sie ie jednoski na wodzie ktore stoja wrecz w miejscu :wink:

pozdrawiam

super...zawsze chciałem popływać choć chwilkę na katamaranie lub trimaranie...może kiedyś...

#18 michals

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 39 postów
  • Na FM od: 07 listopad 2006
  • Motocykl:GSF600S/N 96

Napisano czw, 11 sty 2007 - 17:51

zdradz jak trafiles na kule i do zielonego gaju robiac trase gizycko-wegorzewo-gizycko :smile: :biggrin:

jak dla mnie pozadny mazurski rejsik to poludnie od gziycka czyli dzikie brzegi beldan i nidzkie przede wszytskim. polnoc tez spoko no ale moze dlatego ze mialem ja bardzij na codzien.
nidzkie jest rewelka!!

Użytkownik michals edytował ten post czw, 11 sty 2007 - 17:52

#19 Śmigło (Sprint'er eSTeciak;-)

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• Forumowicze
  • 365 postów
  • Na FM od: 29 lipiec 2006
  • Motocykl:Triumph Sprint ST

Napisano czw, 11 sty 2007 - 23:25

zdradz jak trafiles na kule i do zielonego gaju robiac trase gizycko-wegorzewo-gizycko :bigrazz: :icon_biggrin:

jak dla mnie pozadny mazurski rejsik to poludnie od gziycka czyli dzikie brzegi beldan i nidzkie przede wszytskim. polnoc tez spoko no ale moze dlatego ze mialem ja bardzij na codzien.
nidzkie jest rewelka!!

Wiedziałem, że czegoś zapomnę...no więc już tłumaczę. Rejsik zaczynamy w Rynie (tam wchodzimy na pokład łajbek). I tu należy się wyjaśnienie: otóż "firmowo" mamy do dyspozycji małe krypy, które lata świetności mają już dawno za sobą. Postanowiłem skorzystać z pomocy (i układów) znajomego (z Giżycka) i pożyczyć większą łajbeczkę coby w bardziej komfortowych waruneczkach pożeglować sobie. Z Rynu ciśniemy na chwilunię do Mikołajek. Jedna impressska i uciekamy przez kanały i kanaliki do Giżycka (po drodze zachaczając o Kulę...tam dopiero są impresssski :biggrin: ). Tak więc obsadziłem łajbę załogą w Giżycku i wypłynęliśmy w stronę Węgorzewa. W powrotnej drodze Sztynort (bardziej z sentymentu do starej Zęzy...swoją drogą kto dopuścił do tego co zrobiono z tą Tawerną?) i znowu Giżycko a tam przesiadka na starą krypę i powrót do Rynu...tu z kolei pojawił się Zielony Gaj po drodze...
Mam nadzieję, że wyjaśniłem koledze wszystkie wątpliwości.
Pozdrawiam

Użytkownik Śmigło (Sprint'er eSTeciak;-) edytował ten post czw, 11 sty 2007 - 23:28

#20 Bacher

• Forumowicze
  • 232 postów
  • Na FM od: 13 wrzesień 2005
  • Motocykl:GSX-R

Napisano czw, 11 sty 2007 - 23:47

No to czas zacząć prawdziwą przygodę !! :)
Morze to jednak zupełnie co innego. Ja również jestem początkujący ...także długa droga przede mną, ale do zatoki to mam pół minuty drogi z chatki.

Kilku znajomych w moim wieku (albo młodszych) ma wypływane po kilkadziecięt tysięcy godzin na morzu - wiele o tym słyszałem, ale jakoś mnie nie ciągnie. Podoba mi się po prostu klimat na mazurach i to mi wystarczy ;) Lubię żeglować, ale nie jest to dla mnie na jakiejś czołowej pozycji...wole motocykle i fotografię :) Hehe...może kiedyś przyjdzie czas, że znienię do tego podejście i wypłynę w morze :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |