Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kto lubi merecedesy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1255 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomek Kulik

MGS Member

• Spec
  • 3031 postów
  • Na FM od: 05 marzec 2005
  • Motocykl:XR400

Napisano czw, 28 gru 2006 - 23:50

Jako miłosnik mercedesów, zgodnie z hasłem "bez gwiazdy nie ma jazdy", witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników przejściówek, kubusiów, beczek, baleronów, klinów, zaniemogów, i wszelkich innych merolków.
Obecnie użytkuje białą strzałę, czyli 124 200D z przyczepą - stówa w minutę z hakiem...
We wojsku jeździłem Gelendą 230E z plandeką, która wjeżdżała pod kulołap pod kątem prostym. Fantastyczne auto.
Czy ktoś jeździ mercedesem na tym forum?

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

• teoria: Mokotów-Służew

• praktyka: Ursus

#2 wieczny student

ADEPT MOTOCYKLIZMU - kreślący na asfalcie

• Forumowicze
  • 2150 postów
  • Na FM od: 21 październik 2004
  • Motocykl:Knur i Żyrafa

Napisano czw, 28 gru 2006 - 23:55

Ja nie lubię mercedesiarzy parkujących:
a) na ponad jednym miejscu na parkingu
b) na miejscach dla inwalidów (nie tyczy się inwalidów fizycznych jeżdżących Mercedesami).

A tak to lubię wszystkich :D

#3 poonani

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Forumowicze
  • 613 postów
  • Na FM od: 03 wrzesień 2005
  • Motocykl:na razie przerwa

Napisano pią, 29 gru 2006 - 00:13

ja czasami podkradnę fure ojca, e220, samochód wygodny ale jak dla nie wprawionego kierowcy za duży. Poza tym 2.2 litra bez CDI zbiera się jak wóz drabiniasty. Mimo wszystko lubię ten samochód.

EDIT: Co do parkowania na dwóch miejscach... Dobrze że mieszkamy w innych miastach bo ja nie wiem czy bym tym wielkim klocem na trzech sie zmieścił :D

Pozdro
Przem

Użytkownik poonani edytował ten post pią, 29 gru 2006 - 00:17

#4 Kuba 89

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 226 postów
  • Na FM od: 04 czerwiec 2006
  • Motocykl:Suzuki Gsx-r 600 K6

Napisano pią, 29 gru 2006 - 00:23

Ja co prawda nie jeżdżę Mercedesem, ale jestem miłośnikiem niektórych modeli.
Lubię W123 czyli poczciwą beczkę, jednak szczególnym uwielbieniem darze W123, ale w wersji Coupe..... Dla mnie poprostu bajka, normalne piękno. Jak po zrobieniu prawa jazdy sytuacja finansowa mi pozwoli na zakup samochodu to chciałbym kupić właśnie W123 Coupe, ale co z tego wyjdzie to się jeszcze okaże.....

#5 wujek

NOWICJUSZ - podwórkowy kaskader

• Forumowicze
  • 120 postów
  • Na FM od: 27 lipiec 2005
  • Motocykl:ZetZeteR

Napisano pią, 29 gru 2006 - 00:23

W 126 najlepszy, najładniejszy, najfajniejszy w całej historii Mietka :D na drugim miejscu W 123 czyli nieśmiertelna beczka. Współczesne to szajs.

#6 zajc

ADEPT MOTOCYKLIZMU - szorujący kolanami

• Forumowicze
  • 2956 postów
  • Na FM od: 03 sierpień 2003
  • Motocykl:Ni ma

Napisano pią, 29 gru 2006 - 01:01

Stare mercedesy wedlug mnie sa mega niewygodne-zawsze jak siadam do jakiejs beczki czy innej taksowki :icon_arrow: to mam wrazenie jakby siedzenie skladalo sie z obciagnietej tkanina plyty wiorowej na sprezynach...Jakos luksus "made by mercedes" nie przypadl mi do gustu. Niektore nowe sa ladne (np. CLK czy SLR) ale po przejechaniu sie CLK 230 kompressor stwierdzilem ze nie jedzie :) Dla mnie to auta bez charakteru-stare sa moze i niezniszczalne, ale nowe w tym wzgledzie im nie dorownuja.Wiec z "germanskich nobliwych aut" zdecydowanie bardziej wole Audi i BMW-a mercedesy pozostawiam taksiarzom i podstarzalym dziadom :)

#7 tomek szabla

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 156 postów
  • Na FM od: 30 styczeń 2006
  • Motocykl:Z1000 HUSABERG 570

Napisano pią, 29 gru 2006 - 01:33

Lubię merca mojej żony.A190 w automacie,125 hp z takim pudelkiem daje rade.Jak sie nie da motorem a zależy mi na czasie jadę właśnie nim.Fajne autko, choć wolę 4x4.

Tomek

#8 Dominik Szymański

Tempus Fugit

• Administrator
  • 7949 postów
  • Na FM od: 12 październik 2002
  • Motocykl:brudne i czyste

Napisano pią, 29 gru 2006 - 01:38

Jeździłem 9 lata Mercedesem. Nie narzekałem, choć pod koniec swojego żywota 190-tka parę razy z buta ode mnie dostała... No cóż, po prostu dogorywała już...
Teraz zdradziłem tę markę dla konkurencji z Monachium. Sam jestem ciekaw rezultatów tej zdrady :icon_arrow:
pzdr
hrg.pl

#9 JonekBP

• Błękitny Szlak
  • 198 postów
  • Na FM od: 11 listopad 2006
  • Motocykl:Honda NSR 99r.

Napisano pią, 29 gru 2006 - 01:48

Ja raczej mój tata mial pare mesiow ale ja pamiętam W124 E-klasa benzyniak(ladnie szlo),później S-klasa W140 3litry benzyniak fajan fura lecz bycza :)A teraz mamy konkurencje mesia BMW 540(4,4) E39 to jest już masakryczny potwór,pod maską 300kucy 400Nm mmm miodzio :icon_arrow: A wcześniej też bare Bawarek bylo:)

#10 lechu

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Forumowicze
  • 666 postów
  • Na FM od: 06 marzec 2005
  • Motocykl:WR 426

Napisano pią, 29 gru 2006 - 01:57

"Na swiecie sa tylko 2 marki samochodow - Mercedes i pozostale...." To chyba mowi samo za siebie. Sa to samochody dopracowane wrecz do perfekcja (nie liczac klasy C w latach 2000-2003). W moim domu stoi C200 '98 (mojego taty) i prawda jest taka: jak ktos raz wsiadzie do mercedesa to juz z niego nie wysiadzie :). I tylko zgryzliwi mowiad "jak z przodu gwiazda to jest ch*j nie jazda" :icon_arrow:

#11 Pitu

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 476 postów
  • Na FM od: 21 czerwiec 2005
  • Motocykl:Yamaha Fazer 600

Napisano pią, 29 gru 2006 - 09:44

Meśki to piękne auta (szczególnie CLS), ale jakoś nie dla mnie :flesje: Raz że mnie nie stać, a dwa jakby mnie było stać to kupiłbym Audi. Jakoś bardziej odpowiada mi stylistyka i mniej ostentacyjny charakter tej właśnie marki... Pozdrawiam!

#12 bodman

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Forumowicze
  • 532 postów
  • Na FM od: 12 maj 2006
  • Motocykl:Wild Star

Napisano pią, 29 gru 2006 - 10:04

czekam na wypowiedź naszego Merc-Fana, który to, ma ich najwięcej...JareG gdzie jestes? :icon_mrgreen:

#13 Browarny

ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy

• E.K.G.
  • 2555 postów
  • Na FM od: 20 sierpień 2002
  • Motocykl:bez dachu nad głową

Napisano pią, 29 gru 2006 - 14:58

No cóż, ponieważ moja Omega powoli dogorywa (auto się rozsypie ale niezniszczalny silnik z bmw pewnie dalej będzie żył hehe ) to za jakiś rok czeka mnie zmiana bryki.
Mam zamiar trafić jakieś ładne kilkuletnie okulary kombi, oczywiście dieselka. To takie wstępne przymiarki.
SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

#14 pasza

• Forumowicze
  • 135 postów
  • Na FM od: 19 październik 2004
  • Motocykl:VFR 750F

Napisano pią, 29 gru 2006 - 15:25

Jako miłosnik mercedesów, zgodnie z hasłem "bez gwiazdy nie ma jazdy"

No właśnie mi jakieś dzieciaki(?) urwały gwiazdę.. :clap:

, witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników przejściówek, kubusiów, beczek, baleronów, klinów, zaniemogów, i wszelkich innych merolków.
Obecnie użytkuje białą strzałę, czyli 124 200D z przyczepą - stówa w minutę z hakiem...
We wojsku jeździłem Gelendą 230E z plandeką, która wjeżdżała pod kulołap pod kątem prostym. Fantastyczne auto.
Czy ktoś jeździ mercedesem na tym forum?

No ba :lalag:. Teraz ujeżdżam białą 190 2.0d w stanie średnim, wcześniej była starsza ode mnie beczka 300d, w stanie kiepskim - dostałem od znajomych. Lubię oba moje merce. Ciężko tym jeździć jakoś bardzo szybko czy po wariacku, raczej spokojnie się płynie :clap:, ale mimo to mam frajdę z jazdy tymi samochodami.

Ktoś napisał, że duże i ciężko parkować. Beczka była moim pierwszym samochodem po małym fiacie i ponad rocznej przerwie i przez chwilę rzeczywiście było ciężko (3 osoby biegały dookoła i pomagały mi parkować). Przeszło po 2 dniach. To są samochody, w których bardzo dobrze widać gdzie kończy się maska i gdzie kończy się tył. Dodatkowo 190 jest bardzo zwrotna, w egzaminacyjnym stanowisku do zawracania na 3 zawraca na 1 :clap:. Dużo mniejsze współczesne samochody budowane bardziej dla stylu niż funkcjonalności sprawiają moim zdaniem pod tym względem więcej problemów. Stąd pomysły na jakieś czujniki parkowania itd.

Ja co prawda nie jeżdżę Mercedesem, ale jestem miłośnikiem niektórych modeli. Lubię W123 czyli poczciwą beczkę, jednak szczególnym uwielbieniem darze W123, ale w wersji Coupe..... Dla mnie poprostu bajka, normalne piękno.

Zgadza się, stoi u mnie taka jedna na osiedlu. Kolor taki oliwkowy, bardzo ładnie utrzymana - rzeczywiście marzenie.

#15 KLAUDIUSZ

MOTOCYKLISTA - znikający punkt

• Super-Moderatorzy
  • 5133 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2005
  • Motocykl:Honda CB900 Cafe

Napisano pią, 29 gru 2006 - 15:44

Żółta łódź podwodna jak to mówili na Studiach.

BEKA - rocznik 1979, 240 D, Sedan - zrobiłem nim prawie 200 tysięcy, nie do zajechania sprzęcik. Jedyny mankament to 4 stopniowa skrzynia biegów :clap:

A tak to czołg...................do dzisiaj pamiętam komfort jazdy...................ah to były czasy :lalag:

p.s. Mój dziadek mial kilka Mercedesów od bodajże 1960 roku do 1990 - musze podkraść mu pare fotek :clap:

#16 Marlew

MOTONITA - miejski lanser

• Forumowicze
  • 1065 postów
  • Na FM od: 07 luty 2003
  • Motocykl:kolej na GSa

Napisano pią, 29 gru 2006 - 16:07

Po zrobieniu 180 tys km dostawczakiem z gwiazdą jestem zdecydowanie na NIE. Tragedia. Pod każdym względem z awaryjnością włącznie.

#17 zundapp600

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 49 postów
  • Na FM od: 06 grudzień 2006
  • Motocykl:ARDIE : VIRAGO - 750

Napisano pią, 29 gru 2006 - 18:50

OBECNIE UŻYTKUJĘ MB-190D . RAKIETA TO MOŻE NIE JEST ALE BARDZO WDZIĘCZNE AUTKO . BYĆ MOŻE MA WIELE WAD ALE ZALET JEST ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ . NIE MA PROBLEMU Z ZAKUPEM CZĘŚCI - WSZYSTKO PASUJE . W ZASADZIE BEZAWARYJNY . EKONOMICZNE ZUŻYCIE ON .
I NIE ROZUMIĄ ZACHWYTU WIELU WŁAŚCICIELI Z DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA , MÓJ MB JEST JUŻ DAWNO PEŁNOLETNI A POSIADA
5 - BIEGÓW , ABS , CENTRALNY , WSPOMAGANIE , PEŁNĄ ELEKTRYKĘ Z SZYBERDACHEM I FOTELEM KIEROWCY WŁĄCZNIE I POMIMO WIEKU WSZYSTKO JEST SPRAWNE
:icon_eek:

www.zundapp.net.pl

Użytkownik zundapp600 edytował ten post pią, 29 gru 2006 - 18:52

#18 kusiek

• Forumowicze
  • 163 postów
  • Na FM od: 29 wrzesień 2005
  • Motocykl:aprilia 125

Napisano pią, 29 gru 2006 - 19:12

dla mnie oprócz tych które sie wszystkim podobają:bigrazz: to najpiękniejsze są SEC te z silnikiem5.6 :bigrazz: długie niskie i szerokie piękneeee tu linka zapodaje jakby ktos nie widzieał ....

http://moto.allegro....cja_czarny.html

http://www.otomoto.p...how&id=C1699994 ten jest dosc ciekawy :biggrin:

#19 LU-cash

• Forumowicze
  • 135 postów
  • Na FM od: 26 sierpień 2005
  • Motocykl:SuzukiRG80,Romet T1

Napisano pią, 29 gru 2006 - 20:42

Bez gwiazdy nie ma jazdy :clap: . U mnie pierwsze miejsce niezniszczalna, przewygodna, subtelna beczunia :D :P . No i reszta do mniej więcej 96-98 roku tez nie duzo odstaje :crossy: . Mój tata miał trzy W123, to czego one nie przeżyły... :crossy: . Nie ma bata na takie np. 240D , zadna Toyota, czy inna Honda :bigrazz: . I nie wiem jak ktoś tam napisał, że MB może być nie wygodne :D :D . Zresztą "dziadki" cieszą się, że panowie w dresach częściej wybierają BMW, czy Audi :wink: .

Pozdrawiam :D .

#20 alfonso

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - dwusuwowy rider

• Forumowicze
  • 312 postów
  • Na FM od: 03 maj 2005
  • Motocykl:Transalp XL600V

Napisano pią, 29 gru 2006 - 21:11

Jest gwiazda jest jazda. Jeździłem ze cztery lata beczką z "80 roku, 3 litry w automacie wygoda niesamowita. Miłe wspomnienia z jazdy meśkiem beczką jeszcze wtedy było się kawalerem i młodym chłopaczkiem. Nie było by tygodnia żeby policja mnie nie zatrzymała do kontroli a w nocy to łojej... Teraz śmigam Fordem Mondeo jest też ok.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

xenon i światła LED | skład węgla | opony zimowe | kierownik budowy Poznań | lotnisko odszkodowanie | malowanie poznań