Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bank Krwi - Warszawa, Mazowsze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
166 odpowiedzi w tym temacie

#161 J.A.C.E.K

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - dwusuwowy rider

• Forumowicze
  • 280 postów
  • Na FM od: 30 styczeń 2007
  • Motocykl:TDM 850 4TX

Napisano śro, 27 kwi 2011 - 10:22

Może to trochę off top, ale tak się zastanawiam, co się stało z tym wątkiem, grupą ludzi, która jakiś czas temu wspierała donację MBK... Pepe, Pszczoła, Florek i wielu innych. Dlaczego ten wątek zanika? Może zróbmy coś jak za dawnych lat? Może znowu szkolenie z Maxem i mazanie się sztuczną krwią, duszenie bandażem... hmmm...?

#162 Florek

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 159 postów
  • Na FM od: 15 luty 2006
  • Motocykl:gsx600f,DR800S,DKW RT3

Napisano śro, 27 kwi 2011 - 12:07

Hej,

tak szczerze Ci powiem, że trochu nam się zapał skończył...
Zrobiliśmy (a głównie to Pepe zrobił) z 3 podejścia do szkoleń z Maxem, ale niestety nigdy nie było wystarczającej ilości chętnych (nie ma co zawracać głowę Amratowi dla 6 osób...)
Jeśli chodzi o oddawania krwi to też chyba z 6 razy się zorganizowało, ale zazwyczaj mało ludzi się zjawiało. Szczerze mówiąc to w tej chwili po prostu umawiam się z klubem i idziemy. Są ludzie którzy wiem, że będą i jest po co tam jechać.

Myślę, że możemy coś zorganizować na początku czerwca.
Z tego co ostatnio rozmawiałem z Amratem- szkolenie by wyszło okolice 50 zł od osoby (przy 20 chętnych).

Pytanie tylko czy będą chętni? - z tego co wiem to nawet na motosercu na Bródnie nie było tłumów - taka młodzież.

Florek

#163 J.A.C.E.K

• Forumowicze
  • 280 postów

Napisano śro, 27 kwi 2011 - 12:50

Hej,

tak szczerze Ci powiem, że trochu nam się zapał skończył...
Zrobiliśmy (a głównie to Pepe zrobił) z 3 podejścia do szkoleń z Maxem, ale niestety nigdy nie było wystarczającej ilości chętnych (nie ma co zawracać głowę Amratowi dla 6 osób...)
Jeśli chodzi o oddawania krwi to też chyba z 6 razy się zorganizowało, ale zazwyczaj mało ludzi się zjawiało. Szczerze mówiąc to w tej chwili po prostu umawiam się z klubem i idziemy. Są ludzie którzy wiem, że będą i jest po co tam jechać.

Myślę, że możemy coś zorganizować na początku czerwca.
Z tego co ostatnio rozmawiałem z Amratem- szkolenie by wyszło okolice 50 zł od osoby (przy 20 chętnych).

Pytanie tylko czy będą chętni? - z tego co wiem to nawet na motosercu na Bródnie nie było tłumów - taka młodzież.

Florek

Wiesz, motoserce to ja odpuściłem ze względu na... tłumy.
Ja też bywam raz na jakiś czas i krew oddaję, czasami udaje się wyciągnąc kogoś ze znajomych. Kłopot w tym, że tak "umiera" akcja propagowania tej idei. A żal tym większy, że ja się zaraziłem tym tematem od Pepe i forum (bosz... na szczęscie tylko tym :-) a idea jakby podupada... 50 pln to nie pieniądze, więc ja sam chętnie a/ oddam krew b/ wezmę udział w szkoleniu (jak będzie dużo chętnych to moge pomóc po drugiej stronie) c/ ściągnę kilka znajomych osób.

#164 Florek

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 159 postów
  • Na FM od: 15 luty 2006
  • Motocykl:gsx600f,DR800S,DKW RT3

Napisano śro, 27 kwi 2011 - 20:17

Możemy coś pomyśleć, ale tak jak pisałem dopiero w czerwcu, gdyż cały maj nie ma mnie w kraju.

#165 J.A.C.E.K

• Forumowicze
  • 280 postów

Napisano śro, 27 kwi 2011 - 21:21

Możemy coś pomyśleć, ale tak jak pisałem dopiero w czerwcu, gdyż cały maj nie ma mnie w kraju.

Jak dla mnie pierwszy i drugi weekend czerwca pasuje, potem ja się wypuszczam na moto w Karpaty Zachodnie i Południowe... Wstępnie mam już 2 osoby plus ja. I szukam dalej. Chętni możecie się wpisywać tutaj, a temat ogarniemy bliżej czerwca.

#166 pepe

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Topic Starter
  • E.K.G.
  • 520 postów
  • Na FM od: 22 luty 2006
  • Motocykl:suzuki INTRUDER M800

Napisano nie, 13 lis 2011 - 16:12

A żal tym większy, że ja się zaraziłem tym od Pepe

stanowczo dementuję, żebym zaraził JACKA czymkolwiek. Badam się systematycznie co 2-3 miesiące i zdrowy jestem bezapelacyjnie.

Co do upadku tematu to myślę, że nie jest tak źle. Każdy, kto kiedykolwiek oddał krew na konto MBK 777 jest zapisany w RCK-u "dożywotnio" i oddając krew zasila jego konto.
Co do szkoleń robionych przy okazji MBK to niestety Florek ma rację. Po prostu nie było chętnych :( . Ale też nie ma co się załamywać, od czasu powstania pomysłu MBK powstały inne ciekawe przedsięwzięcia: Motoserce, Motopozytywni. Jak mawiał Boguś L. w Psach: " Dla mnie to szczyt możliwości a dla nich normalna praca". To trzeba popierać, bywać, uczestniczyć.

#167 Fenix69

NOWICJUSZ - trzecia Mordka

• Forumowicze
  • 66 postów
  • Na FM od: 27 lipiec 2006
  • Motocykl:CBR1000RR, YZF-R1

Napisano wto, 07 lut 2012 - 10:58

PEPE - i co z tego że oddaje do MBK 777??? tej krwi z tamtąd nie można odpisać w razie potrzeby, zajmuję się zbiórkami regularnie co 4 tygodnie!!
Napisałem Ci prv ale brak odp.
Jak ktoś może mnie poinformować na temat tej akcji, bo sam już zacząłem rozmawiać na saskiej to proszę tel na PRIV

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 Forumowiczów, 3 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

xenon i światła LED | skład węgla | opony zimowe | kierownik budowy Poznań | lotnisko odszkodowanie | malowanie poznań