Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bank Krwi - Poznań, Wielkopolska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#21 marco

KANDYDAT NA MOTONITĘ - tańczący na ladze

• Forumowicze
  • 839 postów
  • Na FM od: 17 luty 2003
  • Motocykl:R1 GO!!!!!!!

Napisano nie, 12 lis 2006 - 14:01

Marco ustali w pierwszym rzędzie potrzeby dzieciaków i dokonamy właściwych zakupów. Niech dzieciaki wiedzą, że Gwiazdor też jeździ na motorze .

najbardziej dzieciaki chcialy by jakies filmy i bajki na DVD.

teraz wszyscy przeglądać zbiory kto ma coś nie potrzebnego niech uszykuje
może ma ktoś dojście do jakiejś hurtowni lub coś w tym stylu gdzie dostaniemy w dobrej cenie
co do zrzuty kasy to sianka jest juz troszkę, ustaliliśmy ze shrekiem, że to co zostało z zbiórki na ziuta przeznaczone zostanie już na poczet tej zbiórki na dom dziecka czyli w kasie mamy już 170zł plus każdy kto odda krew przeznaczy część swoich czekolad (ile kazy chce z 8 jakie dostanie) na dom dziecka i będziemy już mieli troszkę słodyczy

szczegóły zbiórki krwi i wyjazdu zapodam w miarę jak będzie bliżej terminu i cos więcej się wyklaruje szczegółów założy się wtedy osobny temat
narazie jest pewny teramin oddania krwi czyli sobota 16.12 i niedziala 17.12 wyjadz do Szamotuł

Użytkownik marco edytował ten post nie, 12 lis 2006 - 14:04

#22 Madzik

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Forumowicze
  • 519 postów
  • Na FM od: 06 czerwiec 2006
  • Motocykl:Organki

Napisano nie, 12 lis 2006 - 19:15

Ja juz skontaktowalam sie z kolezanka z Gazety Brawo Sport i ona mam nadzieje nam pomoze zorganizowac gadzety dla dzieciakow typu jakies puzle,plecaki,opaski na rece itp......do tego jest jeszcze jeden kontakt z pewna firma ktora robi maskotki i tym podobne rzeczy....mam nadzieje,ze zalatwimy cos jeszcze ale nie chce zapeszac..... :biggrin:

#23 esophie

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 22 postów
  • Na FM od: 04 listopad 2006

Napisano pon, 13 lis 2006 - 08:31

Czesc Pina,
zasięgnęłam języka i odpowiadam na Twoje pytanie:
otóż ogólnie przyjęto, że kobieta może oddawać krew cztery razy do roku, czyli przyjmuje się możliwość oddawania krwi co trzy miesiące. Ale ponieważ od Twojego ostatniego oddania, czyli 3 października do 16 grudnia minie dwa i pół miesiąca, nie ma żadnego problemu żebyś oddała krew, bo tak naprawdę odstęp musi być minimum dwumiesięczny.
Czyli Pina widzimy się na akcji!
3maj sie!
Eliza

#24 pina

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 181 postów
  • Na FM od: 12 czerwiec 2005
  • Motocykl:Drag Star 1100

Napisano pon, 13 lis 2006 - 08:45

Super.
Wielkie dzięki.
W takim razie będę obecna.

Do zobaczenia

#25 lombardo

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - dwusuwowy rider

• Forumowicze
  • 341 postów
  • Na FM od: 21 maj 2006
  • Motocykl:kawasaki ZX900B

Napisano pią, 17 lis 2006 - 20:33

Gratuluję wspaniałego pomysłu,oczywiście będę 16 grudnia,napiszcie tylko czy coś jeszcze jest potrzebne dla dzieciaków,mam 9-cio letniego syna więc trochę sie znajdzie,zazwyczaj zanosiliśmy do przedszkola ale conieco zostało.
Pozdrawiam.

#26 Shrek

Midnight Visitor

• Midnight Visitor
  • 128 postów
  • Na FM od: 20 maj 2002

Napisano sob, 18 lis 2006 - 11:21

napiszcie tylko czy coś jeszcze jest potrzebne dla dzieciaków,mam 9-cio letniego syna więc trochę sie znajdzie,zazwyczaj zanosiliśmy do przedszkola ale conieco zostało.

To nie tak, nie robimy zbiórki rzeczy używanych. Każdy kto ma jakieś układy w hurtowni np. zabawek czy papierniczej, czy spożywczej, może postarać się naciągnąć ową hurtownię, na małe sponsorowanie i wydębić coś, czym handlują. Każdy darczyńca może to sobie odpisać od podatków, nie zapominajcie o tym, tym bardziej, że teraz jest okres najgorętszego szukania kosztów, a to jest chyba najlepszy sposób legalny i bardzo budujący :)

#27 Sheriff

NOWICJUSZ - romeciarz

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 38 postów
  • Motocykl:Black Balckbird

Napisano pon, 20 lis 2006 - 17:40

Witam serdecznie. Czy mogę prosić, aby osoby które chcą przyjechać oddać krew, zostawiły na forum jakąś wiadomośc o tym. Pozwoli nam to oszacować wstepnie potrzeby co do ilości personelu w stacji. To jest sobota. Jeżeli będzie duuużo chętnych, być może do obsługi bedzie potrzeba wiecej osób. To skróci czas oczekiwana. Z góry dziękuje tym, którzy już sie zadeklarowali.

#28 lombardo

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - dwusuwowy rider

• Forumowicze
  • 341 postów
  • Na FM od: 21 maj 2006
  • Motocykl:kawasaki ZX900B

Napisano pon, 20 lis 2006 - 22:43

To nie tak, nie robimy zbiórki rzeczy używanych. Każdy kto ma jakieś układy w hurtowni np. zabawek czy papierniczej, czy spożywczej, może postarać się naciągnąć ową hurtownię, na małe sponsorowanie i wydębić coś, czym handlują. Każdy darczyńca może to sobie odpisać od podatków, nie zapominajcie o tym, tym bardziej, że teraz jest okres najgorętszego szukania kosztów, a to jest chyba najlepszy sposób legalny i bardzo budujący :biggrin:

OK.popytam.
Mam jescze 2 pytania;
-czy niepełnoletni mogą oddawać krew?
-jak będzie nas więcej czy mam powiadomić wcześniej?

#29 pina

• Forumowicze
  • 181 postów

Napisano wto, 21 lis 2006 - 09:01

Witam serdecznie. Czy mogę prosić, aby osoby które chcą przyjechać oddać krew, zostawiły na forum jakąś wiadomośc o tym. Pozwoli nam to oszacować wstepnie potrzeby co do ilości personelu w stacji. To jest sobota. Jeżeli będzie duuużo chętnych, być może do obsługi bedzie potrzeba wiecej osób. To skróci czas oczekiwana. Z góry dziękuje tym, którzy już sie zadeklarowali.

Cześć :)
Wiadomo Aga i ja będziemy.
Adze może uda się załatwić jakieś darowizny od dostawców i producentów.

#30 Madzik

• Forumowicze
  • 519 postów
  • Na FM od: 06 czerwiec 2006
  • Motocykl:Organki

Napisano wto, 21 lis 2006 - 19:24

Ja oczywiscie tez bede i mam nadzieje ,ze ze mna przynajmniej 2 osoby :banghead: !!!!

#31 marco

KANDYDAT NA MOTONITĘ - tańczący na ladze

• Forumowicze
  • 839 postów
  • Na FM od: 17 luty 2003
  • Motocykl:R1 GO!!!!!!!

Napisano wto, 21 lis 2006 - 21:06

założyłem nowy temat dotyczący banku i akcji w domu dziecka
http://forum.motocyk...cja-t62048.html

#32 wueska

Spec - Mechanik

• Spec
  • 5766 postów
  • Na FM od: 30 lipiec 2004
  • Motocykl:MZ ts 250/1 78r.

Napisano śro, 22 lis 2006 - 09:29

wiec tak :icon_question: krew oddałem niedawno pierwszy raz:D
Spore bonusy! Zachowanie do góry, zwrot za bilety, kawa, zwolnienie z całego dnia;)

450ml krwi zostało oddane;)

#33 esophie

• Forumowicze
  • 22 postów

Napisano śro, 22 lis 2006 - 11:11

cześć,
staram się śledzić na bieżąco posty dotyczące pytań, ale tak sobie pomyślałam, że podam Wam stronkę Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu (szata graficzna może nie powala na kolana), na niej znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania, jeśli mimo to, coś was gnębi , piszcie śmiało.
Pozdrawiam
Eliza

http://www.rckik.poznan.pl/

#34 Gośćmattir_*

• Gość
  • Na FM od: --

Napisano śro, 22 lis 2006 - 16:09

Shrek a Ty będziesz 16 na Marcelińskiej??
Bo piszesz żeby przychodzić a sam się nie określiłeś czy będziesz czy nie :)

#35 adamejro

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

• Forumowicze
  • 88 postów
  • Na FM od: 10 maj 2006
  • Motocykl:f4is i gsxr z piecem b12

Napisano śro, 22 lis 2006 - 16:38

Witam serdecznie!!
Popieram akcje tego typu! Żałuje że mieszkam w mazowieckim bo na pewno bym się zjawił.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH ORGANIZATORÓW I ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚĆ

#36 pina

• Forumowicze
  • 181 postów

Napisano czw, 23 lis 2006 - 08:46

Shrek a Ty będziesz 16 na Marcelińskiej??
Bo piszesz żeby przychodzić a sam się nie określiłeś czy będziesz czy nie :flesje:

Shrek zawsze jest obecny :biggrin:

Post jest przeniesiony tutaj: http://forum.motocyk...cja-t62048.html

Użytkownik pina edytował ten post czw, 23 lis 2006 - 08:49

#37 pepe

• E.K.G.
  • 520 postów
  • Na FM od: 22 luty 2006
  • Motocykl:suzuki INTRUDER M800

Napisano czw, 23 lis 2006 - 21:40

Witam serdecznie!!
Popieram akcje tego typu! Żałuje że mieszkam w mazowieckim bo na pewno bym się zjawił.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH ORGANIZATORÓW I ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚĆ

Nie żałuj kolego bo nie masz czego :evil: Forum jest min. po to , aby spełniać ludzkie marzenia.

Użytkownik pepe edytował ten post czw, 23 lis 2006 - 21:41

#38 Sheriff

NOWICJUSZ - romeciarz

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 38 postów
  • Motocykl:Black Balckbird

Napisano wto, 05 gru 2006 - 13:44

W związku z nasilającym się zainteresowaniem, z żalem zawiadamiam, że Motrocyklowy Bank Krwi o numerze 666 przestał istnieć..
Bank powstał min z mojej inicjatywy, dla grona pasjonatów motocykli oraz osób które oddając krew, chcą komus pomóc. Jednak ta idea zatacza co raz szersze kręgi. Już powstał taki sam bank w Warszawie. Mam nadzieję, że w innych województwach, powstaną kolejne i zachecam wsztstkich do ich tworzernia.
Pozneiważ nasza akcja przestaje byc już sprawą lokalnej "społeczności motocyklistów", postanowilismy zmienić numer banku. Prawdopodobnie o tej inicjatywie bedzie niedługo głośno w mediach. Ja wybrałem numer z uwagio na łatwość zapamietania. Jednak społeczne odczucie i kojarzenie liczby, nie są miłe. Zeby uniknąć jakichkolwiek słów krytyki od osób postronnych, oraz mając na uwadze, że byc może będą reklamy dot banku, od dnia dzisiejszego nasz bank, dzięki uprzejmości i duuuuużej cierpliwości Elizki, ma numer 777.
NIc poza tym sie nie zmieniło.
Spiesze donieść, że mazowiecki bank również posiada numer 777. Z tego co widzę, jego powstanie ucieszy kilku zmotoryzowanych na mazowszu.
Za utrudnienia przepraszamy i życze miłego oddawania :)

#39 Gośćmattir_*

• Gość
  • Na FM od: --

Napisano wto, 05 gru 2006 - 14:51

Sheriff

Ale mieszasz, niedługo moja książeczka Honorowego Krwiodawcy będzie wyglądała jak brudnopis :/

#40 esophie

• Forumowicze
  • 22 postów

Napisano śro, 06 gru 2006 - 08:24

Ale mieszasz, niedługo moja książeczka Honorowego Krwiodawcy będzie wyglądała jak brudnopis :/

Spokojnie, spokojnie, jak będzie trzeba, to ją przepiszemy i będzie jak nowa:-)))
Elka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |