Skocz do zawartości

Zdjęcie

przyczepka do motocykla z koszem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ewelina

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 4 postów
  • Na FM od: 31 maj 2006

Napisano śro, 20 wrz 2006 - 11:37

Witam,
jest ktoś na forum kto posiada przyczepkę (ewentualnie zdjęcia przyczepki) do motocykla z koszem?

#2 aker

KANDYDAT NA MOTONITĘ - wypruwacz wydechów

• M.G.H.
  • 944 postów
  • Na FM od: 10 styczeń 2003
  • Motocykl:MW750

Napisano śro, 20 wrz 2006 - 13:37

Witam,
jest ktoś na forum kto posiada przyczepkę (ewentualnie zdjęcia przyczepki) do motocykla z koszem?

każda zwyczajna (większa) przyczepka z wypożyczalni będzie pasować

#3 dnieprw

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 48 postów
  • Na FM od: 15 kwiecień 2006
  • Motocykl:Dniepr/Africa Twin

Napisano śro, 20 wrz 2006 - 17:02

Czesc.A dokladnie jaka przyczepka Cie interesuje? Jedno- czy dwokolowa? Byl juz post o jednokolowej przyczepce z Niewiadowa.I przede wszystkim do jakiego motocykla?Sam sie zastanawialem kiedys nad dwokolowa przyczepka do Dniepra MT16 z napedem na wozek.Tylko w zasadzie nie znalazlem praktycznego zastosowania takiego "ustroistwa" i odpuscilem.

#4 Ewelina

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 4 postów

Napisano śro, 20 wrz 2006 - 17:08

Informacje o przyczepkach z Niewiadowa widziałam. Chodzi mi o przyczepkę do MW 750. Wiem że są oryginalne przyczepki do BMW z koszem, ale nie mam żadnych zdjęć ani namiarów.

#5 kooba73

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 26 postów
  • Na FM od: 25 sierpień 2006
  • Motocykl:Junak M10

Napisano śro, 20 wrz 2006 - 17:17

Informacje o przyczepkach z Niewiadowa widziałam. Chodzi mi o przyczepkę do MW 750.

Heya

Widziałem kiedyś coś takiego na allegro. Nazywało się chyba "wóz amunicyjny". Z tego co pamiętam miało dwa koła w tylnej części i dyszel.

#6 Ewelina

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 4 postów

Napisano śro, 20 wrz 2006 - 18:04

Dzięki bardzo. Juz sprawdziłam na allegro, ale nic nie ma. Będę teraz szukać w wyszukiwarce tego hasła. Jestem wdzięczna za każde informacje.

#7 dnieprw

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 48 postów
  • Na FM od: 15 kwiecień 2006
  • Motocykl:Dniepr/Africa Twin

Napisano śro, 20 wrz 2006 - 20:24

widzialem takie przyczepki dorabiane na wzor, pod Niemieckie do R75 i KS 750,na motobazarze w Lodzi, nie wiem czy to nie firma "BOXER&ROTOR" , ale tego nie jestem pewien.Bardzo mozliwe ze sie myle.Sa jeszcze zdiecia na fabrycznej stronie Urala,niestety nie pamietam adresu,ale to latwo znalezc w googlach.Widzialem taka przyczepke na Ukrainie ciagnieta za motocyklem,chyba Dnieprem,wygladala jakby byla zrobiona z prawej strony wozka bocznego i jego lustrzanego odbicia-wahacz i blotnik kola wozka,skrzynka ladunkowa to wytloczki z blachy,cos jak nadwozie przyczepki niewiadowskiej n-250 tylko z blachy,a nie laminatu.Nie miala otwieranych burt.Z tego co wiem do MW750 ani MW650 nie bylo "fabrycznych" przyczepek.Jak sie cos dowiesz to pisz,kiedys mialem zamiar zrobic przyczepke z dwoch ram od wozkow dnieprowskich.Moze jaszcze to zrealizuje.Kto wie ? Ludzie nie takie glupoty robia.Bede sobie ciagna ludz za motorem.

#8 Yool

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• Forumowicze
  • 382 postów
  • Na FM od: 14 wrzesień 2005
  • Motocykl:WSKi i CZ

Napisano czw, 21 wrz 2006 - 19:48

Oto 2 zdjęcia przyczepek motocyklowych, myślę że barciej zainteresuje Cię przyczepka podpięta do sahary.

http://img45.imagesh...pict0015si9.jpg

http://img45.imagesh...pict0037yv1.jpg

#9 GX - ROYAL STAR *

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 14 postów
  • Na FM od: 02 luty 2012
  • Motocykl:ROYAL STAR JAWA+VELOREX

Napisano sob, 07 cze 2014 - 22:18

Witam.Poszukuję do kupienia i ewentualnego remontu przyczepki PAV 40 , chciałbym ją doczepić do JAWY 350 w której mam już boczny wózek. Z góry dziękuję za informacje.pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |