Skocz do zawartości

Zdjęcie

HONDA VALKYRIE

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
501 odpowiedzi w tym temacie

#1 hary kapuchan

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• VROC
  • 372 postów
  • Na FM od: 16 maj 2006
  • Motocykl:NIGHT TRAIN

Napisano wto, 08 sie 2006 - 14:48

Witam,
Panowie poradźcie czy warto kupić tego mastodonta. Znajomy stoi przed wyborem i chciałbym mu (przy Waszym udziale) pomóc. Przyznam, że ja jestem zachwycony.
Wszystkim z góry dziękuję.
Pozdro
HARY

#2 Eda

NOWICJUSZ - trzecia Mordka

• C.Y.C.
  • 52 postów
  • Na FM od: 01 maj 2004
  • Motocykl:VALKYRIE-"PO BYKU"

Napisano wto, 08 sie 2006 - 18:53

Sprecyzuj to swoje "czy warto ".Valkyrii nie kupuje się tak sobie.

#3 Mr.DiPi

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 28 postów
  • Na FM od: 02 czerwiec 2006
  • Motocykl:VT 500 C

Napisano wto, 08 sie 2006 - 19:36

ja to bym brał - piękna i wielka maszyna...

#4 nullek

NOWICJUSZ - trzecia Mordka

• VROC
  • 67 postów
  • Na FM od: 05 czerwiec 2006
  • Motocykl:h-d

Napisano wto, 08 sie 2006 - 21:00

witam
jeśli jest kasa to brac i sie nie oglądac sam bym kupił bez zastanowienia :icon_twisted:
pozdro

#5 harnas

• Forumowicze
  • 29 postów
  • Na FM od: 10 lipiec 2006
  • Motocykl:yamaha royal star

Napisano wto, 08 sie 2006 - 21:11

Sprecyzuj to swoje "czy warto ".Valkyrii nie kupuje się tak sobie.

witaj EDA może byś cos wiecej szepną na temat swojej maszyny bo cos kiepsko jest znależć info na jej temat a Ty możesz coś nam opowiedziec o niej jak np. jaki power ,moment obr, jak ie prowadzi,itp :icon_twisted:

#6 Mikosław

• Forumowicze
  • 402 postów
  • Na FM od: 11 maj 2006
  • Motocykl:XVS 1100A

Napisano wto, 08 sie 2006 - 21:25

Warto, wspaniała maszyna do lansu :icon_twisted:

#7 Mr.DiPi

• Forumowicze
  • 28 postów
  • Na FM od: 02 czerwiec 2006
  • Motocykl:VT 500 C

Napisano wto, 08 sie 2006 - 21:37

eeee no nie przesadzajmy z tym lansem....z połączenia gold winga z klasycznym cruiserem wyszło im coś pięknego...szkoda że tak drogiego :icon_twisted:

#8 vpower

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem

• H-D
  • 1136 postów
  • Na FM od: 06 styczeń 2003
  • Motocykl:HD Road King Custom

Napisano śro, 09 sie 2006 - 07:44

Jak kolega ma na oku model w dobrym stanie to brać i się nie oglądać. Motocykl pierwsza klasa. Jeździ super, kop jak w sporcie a wygląd - koło tego silnika niewielu przechodzi obojętnie. Jak dla mnie jedyny mankament to klang - V-ka to nie jest ale coś za coś. A że drogi - dobre motocykle nigdy nie są tanie.
Pozdrawiam.
AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

#9 Stan

• Forumowicze
  • 1195 postów
  • Na FM od: 06 maj 2006
  • Motocykl:Wezuwiusz 1,6

Napisano śro, 09 sie 2006 - 09:10

moment itd wszystko mozna znalezc w necie wiec nie przesadzaj ze nie ma informacji
http://www.bikez.com...da_f6c_1999.php
wystarczy chciec ale latwiej napisac ze nic nie ma

co do samego motocykla jest piekny
fakt ze to nie V-ka przesadzil ze nie bralem go pod uwage przy wyborze motocykla dla siebie
jednak silnik z gold winga czyni to moto sprzetem nie do zajezdzenia
jest ladny i napewno niezawodny
pytanie tylko czego ktos oczekuje od motocykla :icon_twisted:
ja za punkt honoru obralem ze musze miec widlaka

http://serwisy.gazet...01,3116856.html

jak czytasz swiat motocykli to zagladnij do 2 numeru i tam jest o niej sporo

#10 jakuba1

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

• Forumowicze
  • 82 postów
  • Na FM od: 25 lipiec 2006
  • Motocykl:XJR 1300 wichura

Napisano śro, 09 sie 2006 - 14:38

A ile za to cudo trza wywalić kasy ? w giełdach i aukcjiach jest tego jak na lekarstwo - np. za rocznik 98- 2000 ?

#11 bodo

• Forumowicze
  • 15 postów
  • Na FM od: 09 sierpień 2006
  • Motocykl:Honda Valkyrie

Napisano śro, 09 sie 2006 - 15:29

Witam Was.
Ten znajomy Hary'ego, to ja. Dodam parę zdań, aby sprecyzować dyskusję.
Od wielu lat marzyłem o zakupie motoru, ale ciągle wychodziło coś z wyższym priorytetem. W końcu dojrzałem i na "stare lata" chcę dać upust swojemu kaprysowi.
Oczywiście nie zamierzam nabyć nówki, bo to nie ma sensu, ale z drugiej strony chciałym mieć pojazd, którego już nie będę zmieniał, czyli taki "do końca życia". Wiem, że Valkyrie jest droga, mogę dwa razy taniej nabyć np. Kawasaki VN 1500, ale czy na pewno będę zadowolony? Hary twierdzi, że ta Honda, to istne cudo i nie będę chciał już nic innego, więc patrząc na to z tej strony można zapłacić więcej.
Kilka istotnych informacji dla starych wyjadaczy, którzy chcieliby mi pomóc w podjęciu decyzji:
- mam prawie 2m wzrostu i ciut ponad kwintal wagi
- jestem "cienki Bolek" jeśli chodzi o jazdę, bo zatrzymałem się na etapie Jawa 350 20 lat temu, za komuny. Podobno tego się nie zapomina, ale ...
- dodam, że jako były sportowiec wyczynowy mam spore problemy z kręgosłupem (ale na nartach jeżdżę), który od czasu do czasu daje boleśnie znać o sobie.
Jeśli macie uwagi, nawet bolesne, typu "daj sobie spokój z motorem w ogóle", to walcie śmiało (na nartach też mi zabronili jeździć). Chciałbym po prostu dowiedzieć się jak najwięcej, aby uniknąć okrutnych niespodzianek
Dzięki i pozdrawiam
Bodo

#12 jakuba1

• Forumowicze
  • 82 postów

Napisano śro, 09 sie 2006 - 15:38

Witam Was.
Ten znajomy Hary'ego, to ja. Dodam parę zdań, aby sprecyzować dyskusję.
Od wielu lat marzyłem o zakupie motoru, ale ciągle wychodziło coś z wyższym priorytetem. W końcu dojrzałem i na "stare lata" chcę dać upust swojemu kaprysowi.
Oczywiście nie zamierzam nabyć nówki, bo to nie ma sensu, ale z drugiej strony chciałym mieć pojazd, którego już nie będę zmieniał, czyli taki "do końca życia". Wiem, że Valkyrie jest droga, mogę dwa razy taniej nabyć np. Kawasaki VN 1500, ale czy na pewno będę zadowolony? Hary twierdzi, że ta Honda, to istne cudo i nie będę chciał już nic innego, więc patrząc na to z tej strony można zapłacić więcej.
Kilka istotnych informacji dla starych wyjadaczy, którzy chcieliby mi pomóc w podjęciu decyzji:
- mam prawie 2m wzrostu i ciut ponad kwintal wagi
- jestem "cienki Bolek" jeśli chodzi o jazdę, bo zatrzymałem się na etapie Jawa 350 20 lat temu, za komuny. Podobno tego się nie zapomina, ale ...
- dodam, że jako były sportowiec wyczynowy mam spore problemy z kręgosłupem (ale na nartach jeżdżę), który od czasu do czasu daje boleśnie znać o sobie.
Jeśli macie uwagi, nawet bolesne, typu "daj sobie spokój z motorem w ogóle", to walcie śmiało (na nartach też mi zabronili jeździć). Chciałbym po prostu dowiedzieć się jak najwięcej, aby uniknąć okrutnych niespodzianek
Dzięki i pozdrawiam
Bodo

Tak półżatem półserio to weż te honde dokup kosz i zatrudnij kierowce :icon_twisted: Ale poważnie to z mojego doświadczenia ( też nie jeździłem motorem 20 lat i kupiłem 600 tke ) - możesz mieć kłopoty szczególnie z manewrowaniem przy małej prędkości to jednak krówsko jest niemożliwe , ale kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi . powodzenia

#13 Stan

• Forumowicze
  • 1195 postów

Napisano śro, 09 sie 2006 - 15:53

ja kupile moto nowe i nie uwazam ze to nie ma sensu
wrecz przeciwnie

i nie kupuj nic malego
jak ci zaczna radzic ze na poczatek 600
nie kupuj takiego czegos bo potem juz nie kupisz wiekszego bo albo zona albo cos tam
jak kupujesz kup motor powyzej 1000cm

#14 jakuba1

• Forumowicze
  • 82 postów

Napisano śro, 09 sie 2006 - 16:03

ja kupile moto nowe i nie uwazam ze to nie ma sensu
wrecz przeciwnie

i nie kupuj nic malego
jak ci zaczna radzic ze na poczatek 600
nie kupuj takiego czegos bo potem juz nie kupisz wiekszego bo albo zona albo cos tam
jak kupujesz kup motor powyzej 1000cm

Ale musisz przyznać Stan . że pomijając gderliwe małżonki( każdy ma taką na jaką zasłużył ) albo cos tam to z punktu widzenia gościa , który nie ma czucia do motoru chyba lepiej pojeździć sezon czymś mniejszym i dopiero zmienić. Nie powiesz , że na początku czułeś sie jak ryba w wodzie.

#15 Stan

• Forumowicze
  • 1195 postów

Napisano śro, 09 sie 2006 - 16:21

zonaty nie jestem :icon_twisted:
wiesz co skoro gosciu ma 2 metry wzrostu to dla niego to nie bedzie powalajace
ja mam 190 i jak sie tylko mysli i wie ze nie mozna odkrecac gazu do dechy na poczatku to mozna spokojnie zaczac swoja przygode motocyklowa nawet na R1
pewnie ze obycie z mniejszym daje pewnosc
ale na wiekszym tez sie da powoli jezdzic
i jak ktos tylko ma leb na karku to spokojnie sobie poradzi
na poczatku parking i nieuczeszczane drogi potem miasto i spoko :buttrock:
nie powiem zebym od poczatku jezdzil bez trzymanki ale to wszystko jest dla ludzi i jak sie tylko ma leb na karku
a kolega napewno ma bo juz ma swoje lata
to mysle ze nie ma problemu
zwlaszcza przy jego wzroscie to glupota bylo by sie pakowanie w cos ponizej 1300 cm pojemnosci :biggrin:

#16 harnas

• Forumowicze
  • 29 postów
  • Na FM od: 10 lipiec 2006
  • Motocykl:yamaha royal star

Napisano śro, 09 sie 2006 - 18:21

jesli chodzi o etap jawa"honda to bez obaw 20 lat to szmat czasu ale jak chłopy napisały wcześniej nie pakój sie na mniejsze moto bo nawet jak byś miał zdrowy kręgosłup to za daleko nie zajedziesz bo cie rozboli,tak więc: masz 2metry czyli los przypisał Ci takie duże sprzęty, a jeśli chodzi o to czy dasz radę to napewno a instrukcję dostałeś juz wczesniej czyli boczkiem, boczkiem pomalusiu a za dwa,trzy tygodnie jak sprzeta wyczujesz walic śmiało na drożyny i pokazać kto tu szef :icon_twisted:

#17 bodo

• Forumowicze
  • 15 postów
  • Na FM od: 09 sierpień 2006
  • Motocykl:Honda Valkyrie

Napisano czw, 10 sie 2006 - 11:31

Dzięki za to co napisaliście do tej pory :crossy: . Spodziewałem się raczej większego "sponiewierania".
Jak zauważyliście (słusznie zresztą) mam już swoje lata i nie chcę kupić ścigacza, bo nie o jeżdżenie na jednym kole i rozwijanie się do 250 tu chodzi.
Co prawda lubię spoty ekstremalne, ale mimo, że czuję się młodo :P , to bagaż doświadczeń jest już spory więc zdaję sobie sprawę z zagrożeń. Mieszkam poza miastem, więc mam gdzie potrenować.
A co do nowego motoru, to napisałem, że jest to bez sensu konkretnie dla mnie, bo chcę kupić motor duży, a co zatym idzie dość drogi i nie chcę się z jego powodu rozwodzić z żoną lub spowodować Jej zgon na serce. I tak z pewnością mocno to przeżyje, ale zrobimy parę wycieczek i powinno być extra. Poza tym będzie miała całą zimę, aby się z tym oswoić.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Bodo

#18 vpower

• H-D
  • 1136 postów
  • Na FM od: 06 styczeń 2003
  • Motocykl:HD Road King Custom

Napisano czw, 10 sie 2006 - 13:30

Przy Twoim wzroście Valkyrie będzie Ci pasowała. Ja też tym motorkiem miałem okazje pojeździć choć mam 172 cm, że o wadze nie wspomne a radziłem sobie spokojnie. :P Inna sprawa, że od lat jeżdże dużymi zabawkami więc przyzwyczajony jestem.
Jeśli chodzi o te sporty ekstremalne to i Valkyrie Cie zadziwi - sport to nie jest ale niejeden uzytkownik sporta może się zdziwić - to ma niesamowite odejście a 200 też spokojnie poleci. Motocykl piękny, niezawodny i nikt koło niego nie przejdzie obojetnie. Co do wygody to ani Ty ani lepsza połowka nie będziecie narzekać.
AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

#19 kulka

• Forumowicze
  • 1235 postów
  • Na FM od: 04 kwiecień 2006
  • Motocykl:evo paskud , bigos 750ąty

Napisano czw, 10 sie 2006 - 23:22

tak trzymaj bracie .bierz lokomotywe ,pakuj kobielke z tylu i heja.wierz mi -szkoda czasu .korzystaj a "postawni panowie",ktorzy lansuja sie na powaznych "ojcow rodziny" itp. itd. a niech sie slinia po nocach z zazdrosci ,bo w dzien to im "powaga wieku"hi hi nie pozwoli przyznac sie -ze tez by chcieli. PZDR

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

#20 hary kapuchan

• Topic Starter
  • VROC
  • 372 postów
  • Na FM od: 16 maj 2006
  • Motocykl:NIGHT TRAIN

Napisano pią, 11 sie 2006 - 10:00

dzięki Wszystkim za wsparcie "powracającego" :crossy:
oby takich "staryszków" więcej !!!

pozdro
Hary
:P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |