Skocz do zawartości

Zdjęcie

Shadow VT 600 - wrażenia i opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#161 szon1612

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 13 postów
  • Na FM od: 05 marzec 2012
  • Motocykl:Honda VTX 1800 Retro

Napisano nie, 11 mar 2012 - 22:17

Jeżdziłem takim moto przez 3 sezony moto nie zawodne jedynie wymieniłem łańcuch plus zębatki uszczelniacze na lagach tarcze sprzęgła miałem wersje amerykańską 4 biegi przejechane na zegarku 56000km nie brał oleju,palił ok 4,5 litra na 100km z 1991roku zajefajnie go ubrałem w pięknym czerwonym kolorze. Sprzedałem tylko dla tego że brakowało większej mocy i gabarytów zmieniłem naVTX1800 wziołem 8800zł ogulnie polecam na pierwsze moto minusem jest smarowanie łańcucha który brudzi felge i niewygodne tylne siedzenie pasażera

#162 lukiboss

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 5 postów
  • Na FM od: 19 maj 2010

Napisano wto, 11 wrz 2012 - 13:30

Witam, jestem od 2ch miesięcy szczęśliwym posiadaczem shadowki 600
zauważyłem ze poziom w jednym ze zbiorniczków jest już przy dolnej kresce. W serwisówce nie mogę doszukać się od czego jest.
wydaje mi się ze od układu chłodzenia lecz chce się upewnić.

Zbiornik znajduje się tuż za silnikiem na dole, wlew jest dostępny po ściągnięciu atrapy po prawej stronie siedzenia.

chcę go uzupełnić i nie wiem czym ;)

Użytkownik lukiboss edytował ten post wto, 11 wrz 2012 - 13:32

#163 Wanda Marek Hajder

• Forumowicze
  • 1 postów
  • Na FM od: 17 wrzesień 2012

Napisano pon, 17 wrz 2012 - 16:43

Czy w VT 600 otwarcie podnóżka na biegu powinno wyłączyć silnik?

niedawno kupiłem rocznik 92 i otwarcie podnóża wygasza silnik

Czy w VT 600 otwarcie podnóżka na biegu powinno wyłączyć silnik?

#164 Skibii

• Forumowicze
  • 1 postów
  • Na FM od: 29 grudzień 2013

Napisano pon, 04 sie 2014 - 13:06

Cześć!
właśnie przymierzam się do kupna shadow'ki (vt600). Strasznie podobają mi się !
Dodam że jestem kobietą, 172 cm wz i jakieś ok 60kg i moje pytanie: czy jest tutaj jakaś posiadaczka właśnie takiej hondy? albo ktoś z Was takową zna? bo chciała bym poznać jej wrażenia.. 

PS. przejrzałam ten wątek - ale "po łepkach" i niestety nie wyczytałam tego co chciałam... mam nadzieję że ten temat jeszcze do końca nie umarł :)
Gorąco pozdrawiam !

#165 MagdaMyszaGołąb

• Forumowicze
  • 1 postów
  • Na FM od: 15 listopad 2014
  • Motocykl:Honda Shadow VT 600 C

Napisano nie, 16 lis 2014 - 14:23

Cześć!
właśnie przymierzam się do kupna shadow'ki (vt600). Strasznie podobają mi się !
Dodam że jestem kobietą, 172 cm wz i jakieś ok 60kg i moje pytanie: czy jest tutaj jakaś posiadaczka właśnie takiej hondy? albo ktoś z Was takową zna? bo chciała bym poznać jej wrażenia.. 

PS. przejrzałam ten wątek - ale "po łepkach" i niestety nie wyczytałam tego co chciałam... mam nadzieję że ten temat jeszcze do końca nie umarł :)
Gorąco pozdrawiam !

Hej,

Nadal zainteresowana?

Od sierpnia posiadam 14-latkę przerobioną na bobbera. Cudownie się prowadzi i wiele wybacza. Idealna do "spacerów" przez miasto (30-60 km/h), spokojnego zwiedzania tras (70-90 km/h) ale również ładnie ucieka spod świateł. Przy czterobiegówce (a taką posiadam) męcząca może być ciągła jazda powyżej 100.

Mam nadzieję, że pomogłam, w razie pytań pisz;)

#166 Destiny

• Forumowicze
  • 4 postów
  • Na FM od: 21 listopad 2014
  • Motocykl:Honda Shadow VT750 C2 ACE

Napisano pią, 12 gru 2014 - 11:21

Trzy sezony jeździłem Shadow VT600C, trasy od krótkich przelotów po miescie, po trasy długie ponad 600km na dzień. Pętlę Bieszczadzką z pasażerem i doładowanymi bagażami zrobiłem bez najmniejszych problemów. Motocykl ładny, wygodny (w moim przypadku 185cm musiałem dokonać małych przeróbek, wydłużone sety, modyfikacja siodła w MarioMoto) i przede wszystkiem nie zawodny, tylko dbać o regularny seriws a motocykl odpłaci bezawaryjną jazdą.
Polecam VT600 z czystym sumieniem bo to motocykl który daje bardzo dużo frajdy z jazdy.
To że byłem zadowolony z Shadow widać po moim kolejnym sprzęcie ;)

pozdrawiam

DP FG Kraków

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |