Skocz do zawartości

Zdjęcie

Niedrogie motocykle !!! ??????

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piotr_27

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

• Forumowicze
  • 84 postów
  • Na FM od: 30 listopad 2002
  • Motocykl:Kawasaki KMX 125, BMW GS 650 Dakar

Napisano wto, 29 kwi 2003 - 20:02

Znalazłem dzisiaj jakieś egzotyczne motocykle i motorowery oferowane w naprawdę intrygujących cenach.
Np motocykl enduro 4 suw o pojemności 200 cm3 za 8 899 brutto (125-tka za 8 099 brutto) czyli tyle co 2-suwowe motorowery tej kategorii.
całą ofertę znajdziecie:
http://www.osa.pl/skutery/cennik.html
Ciekawe kto to produkuje itd. itp. Na zdjęciach wyglądają raczej średnio ale ceny są znacznie niższe niż u konkurencji.
Najtańszym 4-suwowym enduro na rynku był do tej pory Junak RX za 12 500 .
A to 4 400 drożej niż OSA tej samej pojemności (nazwa motocykla dziwnie znajoma ...ale może to tylko zbieg okoliczności).

#2 Pawel

Spec - Mechanik

• Go.Naked
  • 4916 postów
  • Na FM od: 05 wrzesień 2002
  • Motocykl:testowy

Napisano wto, 29 kwi 2003 - 20:08

Nie mam pojęcia co to. Znając życie Maade in Korea, albo coś w tym stylu. Ale te ceny ! Pełen odjazd. Skuterek 4 suwowy 50 cm za 4000 zł ??? Nieźle. A to małe enduro ? Też fajne dla kogoś z A1 do nauki.

Pozdrawiam, Paweł

#3 _DLuGi_

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 45 postów
  • Na FM od: 19 styczeń 2003

Napisano wto, 29 kwi 2003 - 20:14

Jednym slowem EXTRA tylko co to wogle za firma ............. :lol:

#4 Ivan

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 148 postów
  • Na FM od: 12 grudzień 2002

Napisano wto, 29 kwi 2003 - 20:42

Kłaniam,
Super!!! Już wdrożyłem śledztwo tzn wysłałem im emalię co-zacz? Zobaczymy co koledzy odpiszą. A widzieliscie ich strone główną. Skutery to nie jedyne czym się parają. Proponuja też sprzęt nagłosnieniowo-muzyczny. Interesting isn't it?
Gruss1
I.

#5 Dyzio

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 432 postów
  • Na FM od: 02 październik 2002
  • Motocykl:Triumph Tbird Sport

Napisano wto, 29 kwi 2003 - 20:57

Cześć!
To też jest niezłe http://www.osa.pl/skutery/lens.html jak na tą cenę i na początek chyba lepsze niż WFM za 4 tys. :?:
Pozdro
Dyzio

#6 Ivan

• Forumowicze
  • 148 postów
  • Na FM od: 12 grudzień 2002

Napisano wto, 29 kwi 2003 - 21:05

Popatrzcie na to!!!
http://www.osa.pl/mi...n/m70/index.htm

To lepsze od wszystkiego... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(Ale bzdura :oops: )
Gruss!
I.

#7 Dyzio

• Forumowicze
  • 432 postów

Napisano wto, 29 kwi 2003 - 21:09

No tak, ale przynajmniej nazwa OSA nie drażni nikogo (chyba?) tak jak Junak, czy Sokół.
Pozdro
Dyzio

#8 GośćHausi_*

• Gość
  • Na FM od: --

Napisano wto, 29 kwi 2003 - 21:40

prwde mowiac cena naprawde konkurencyjna ale znajac doswiadczenie kazdy majac 8 000 zl kupi uzywanego japonca a nie nowa 125 :):)

#9 buba6

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem

• Forumowicze
  • 1125 postów
  • Na FM od: 19 listopad 2002
  • Motocykl:H-D Electra

Napisano śro, 30 kwi 2003 - 08:55

ja akurat jestem miłośnikiem os i z tego co wiem to nie mają prawa używać tej nazwy, bo nazwa niezostała sprzedana, oficjalnie klub będzie w tej sprawie interweniował

#10 Dyzio

• Forumowicze
  • 432 postów

Napisano śro, 30 kwi 2003 - 09:40

ja akurat jestem miłośnikiem os i z tego co wiem to nie mają prawa używać tej nazwy, bo nazwa niezostała sprzedana, oficjalnie klub będzie w tej sprawie interweniował

Czyżby powtórka z Junaka i Sokoła :?:
Ludzie dajmy w końcu coś zrobić jakiejś "inicjatywie" to w końcu nie my ponosimy koszty. Nie wiem być może Osa tez była dla kogoś "kultowa" (podobnio najszybszy skuter w swoim czasie :) ) Ale nie dajmy się zwariować, bo zaraz będzie problem Komara, Żbika, Rysia itd.
Pozdro
Dyzio

#11 stasiu

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Forumowicze
  • 564 postów
  • Na FM od: 24 luty 2003
  • Motocykl:JUNAK:M10 HONDA:GL1000

Napisano śro, 30 kwi 2003 - 13:56

Motorki jak za tę cenę wyglądają naprawdę interesująco.
A o nazwie nie będę się wypowiadał.

#12 maniek_7

MOTONITA - leżący na baku

• Forumowicze
  • 1367 postów
  • Na FM od: 13 marzec 2003
  • Motocykl:FZ1S

Napisano śro, 30 kwi 2003 - 14:56

Cena ceną ale co z jakością i serwisem? Gdzie to można serwisować, naprawiać? Co to są za silniki - znane np. yamahy? czy "wyrób własny"?
Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

#13 zbyhu

ADEPT MOTOCYKLIZMU - podszyszkownicus motocyklismus

• Forumowicze
  • 3233 postów
  • Na FM od: 02 listopad 2002
  • Motocykl:Honda CBF 1000

Napisano śro, 30 kwi 2003 - 18:58

e tam, ja wole nowa WFM od tej osy 125 ;P
pozdro

#14 Dc-Lx-Vi

• Forumowicze
  • 194 postów
  • Na FM od: 01 luty 2003
  • Motocykl:MZ 125 SX (2001)

Napisano śro, 30 kwi 2003 - 20:07

Cena ceną ale co z jakością i serwisem? Gdzie to można serwisować, naprawiać? Co to są za silniki - znane np. yamahy? czy "wyrób własny"?

Dokładnie - pewnie z moto jest nawet gorzej niż z np Husabergiem chyba -- motocykle OSA to naprawdę totalna egzotyka :)

POZDRAWIAM :!:

#15 Słabek

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Forumowicze
  • 542 postów
  • Na FM od: 26 kwiecień 2003

Napisano śro, 30 kwi 2003 - 22:53

ja powiem tyle: kumpel na pasek naprędowy do Aprilli (nie mówiąc już o tych dziwadłach za 8.000zł...) czekał ponad pół wakacji... nie mam ochoty zmarnować sobie kilku tygodni czekając na jakąś część... wolę zapłacić trochę więcej i kupić Yamahę czy Suzuki, albo kupić coś używanego za tą cenę. przynajmniej nie będe miał kłopotów z serwisem...

#16 urko

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 34 postów
  • Na FM od: 12 styczeń 2003

Napisano czw, 01 maj 2003 - 22:35

Działanie serwisów motocyklowych, nawet najbardziej uznanych firm, w kraju leżącym między Odrą a Bugiem, odbiega od jakichkolwiek cywilizowanych standardów. Z racji małego rynku wiele rzeczy jest tylko i wyłącznie na zamówienie. Co do nazw o ile nazwa Osa nie została sprzedana, to firma czyni nieładnie, jeśli chodzi o Junaka czy Sokoła nie mam żadnych wątpliwości, ktoś za określone pieniądze nabył określony towar i tyle, bussines is bussines i nie ma w nim miejsca na sentymenty, wszak o ile się nie mylę Rolls Royce ( nie wiem czy dobrze napisałem nazwę, nie jeżdżę samochodami tej firmy na codzień :oops: ) należy do koncernu Volkswagen i jeśli miałoby to uzasadnienie ekonomiczne i marketingowe jakiś tam flagowy Silver coś tam .... mógłby nazywać się POLO i już. Osobiście wolałbym aby młodzi ludzie w Polsce mykali na nowych pingpongach niż na firmowych ale powypadkowych żużlach złożonych amatorsko w stodole, a następnie poddanych makijażowi. Myślę że za kilka lat nikt rozsądny w naszym kraju nie kupi moto sprowadzonego z zagranicy w "idealnym stanie" którego cena dziwnie jest niższa od cen światowych, może dzięki temu wielu z nas dłużej będzie cieszyć się dobrym zdrowiem i życiem.
Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

xenon i światła LED | skład węgla | opony zimowe | kierownik budowy Poznań | lotnisko odszkodowanie | malowanie poznań