Skocz do zawartości

Zdjęcie

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1017 odpowiedzi w tym temacie

#41 Mr.DiPi

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 28 postów
  • Na FM od: 02 czerwiec 2006
  • Motocykl:VT 500 C

Napisano wto, 06 cze 2006 - 12:01

no to ja również się tu dopiszę : Honda VT 500 C :D

#42 Vegathedog

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 140 postów
  • Na FM od: 13 wrzesień 2005
  • Motocykl:Africa Twin

Napisano wto, 06 cze 2006 - 12:38

Moja skromna osoba również dołącza do grona użytkowników vt.

#43 korkodylek

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 6 postów
  • Na FM od: 07 czerwiec 2006
  • Motocykl:shadow 1100

Napisano czw, 08 cze 2006 - 13:43

witajcie skoro się tak wszyscy zapisują to ja też chcę:buttrock: z moim maleństwem ACE 1100
pozdrawiam

#44 Opel3366

• Forumowicze
  • 10 postów
  • Na FM od: 13 marzec 2006
  • Motocykl:Honda Shadow 700

Napisano pią, 09 cze 2006 - 18:55

I ja z moją świeżą VT 700 83' się dołącze

A jak by ktoś miał jakieś materiały natemat tego moto to ja jestem chętny czekam na maile ze zdjęciami i poradami jak usprawnić i upiększyć

Pozdrawiam opel3366@o2.pl :)

#45 meloman

• Forumowicze
  • 11 postów
  • Na FM od: 10 czerwiec 2006
  • Motocykl:honda shadow

Napisano sob, 10 cze 2006 - 08:01

Witam! Ja też jestem za. Pomysł przedni i aby nie skończyło się tylko na gadaniu. Miło by było pośmigać pod jednym szyldem.Jesteśmy z różnych stron, ale to chyba nie będzie stanowiło wielkiego problemu. Może ktoś ma jakieś konstruktywne pomysły jak się do tego zabrać? Może spotkamy się w jakimś sensownym dla wszystkich terminie i przy "szklaneczce" obgadamy i dogramy całą sprawę? Ja od połowy lipca jestem wolny jak ping-pong... Miejsce spotkania nie ma dla mnie znaczenia... A więc? Kto jeszcze jest chętny?

#46 Smok_

• E.K.G.
  • 4 postów
  • Na FM od: 03 czerwiec 2006
  • Motocykl:Honda Shadow 1100

Napisano wto, 13 cze 2006 - 22:39

Pozdrawiam wszystkich na VT plus tam inne dopiski....

#47 krzychu-kk

NOWICJUSZ - podwórkowy kaskader

• Forumowicze
  • 113 postów
  • Na FM od: 30 marzec 2005
  • Motocykl:vt 500

Napisano śro, 14 cze 2006 - 23:19

gdzies tam na pierwszej stronie się po jawialęm z 1, 5 miecha temu , obserwuje i nic to co z tym spotkankiem?

sprawdz8iłęm , przepraszam 2 miesiące temu

Użytkownik krzychu-kk edytował ten post śro, 14 cze 2006 - 23:20

#48 Preedom

NOWICJUSZ - podawacz śrubek

• Forumowicze
  • 101 postów
  • Na FM od: 16 listopad 2004
  • Motocykl:VT600

Napisano sob, 17 cze 2006 - 13:01

A moze wrzucilby liste chetnych na "Shadowisko" ?

#49 Bartek

• Forumowicze
  • 94 postów
  • Na FM od: 03 kwiecień 2006
  • Motocykl:AFRICA

Napisano nie, 18 cze 2006 - 18:32

Chyba pomysł podupada, a szkoda. Wystarczyło by ustalić miejsce i czas a reszta (browar i żarło :buttrock: )we własnym zakresie, przecież te 10 czy 15 namiotów się zmieści na przeciętnym polu namiotowym, stoisk handlowych i eskorty policji nie trza :icon_razz:

#50 Karwik

• Forumowicze
  • 1 postów
  • Na FM od: 20 czerwiec 2006
  • Motocykl:VT750, XT600, M72

Napisano wto, 20 cze 2006 - 09:02

Cześć!

Ja też bym chętnie wpadł na takie spotkanie o ile będę miał wolne w robocie i akurat nie będę jeździł XT-kiem zamiast VT :)

Waldi - jeśli chodzi o organizowanie imprezy - nie mam w tym żadnego doświadczenia, a jak pomyślę o ganianiu i załatwianiu czegoś więcej niż rachunku na poczcie to mnie odrzuca. Albo... nie chce mi się?
Może wybrać jakiś zlot, i dogadać się z organizatorem np. w sprawie wydzielenia małego fragmentu terenu dla VT?

jeszcze dopisek - myślę że uda mi się też namówić dwóch znajomych, VT500 każdy.

Karwik

Użytkownik Karwik edytował ten post wto, 20 cze 2006 - 09:06

#51 korkodylek

• Forumowicze
  • 6 postów
  • Na FM od: 07 czerwiec 2006
  • Motocykl:shadow 1100

Napisano śro, 21 cze 2006 - 13:41

uwaga uwaga w niedziele lub sobotę około 10.00 proponuję wypad z bydgoszczy do kruszwicy(mysia wieża) potem do - inowrocławia (tężnie) następnie kąpiel j.WOJDAL i do domku jeśli jest ktoś chętny z okolic bydgoszczy lub dalej i ma ochote się przejechać niech da smska na nr 693 310 977 bo dojście do netu u mnie ciężkie aczkolwiek postaram się sprawdzić
jedyne co pewnie odfstraszy nas od wyjazdu to deszcz ulewny bo wtedy nie ma sensu się męczyć pozdrawiam

#52 shadok

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• E.K.G.
  • 515 postów
  • Na FM od: 06 luty 2006
  • Motocykl:Shadow 1100C'85

Napisano śro, 21 cze 2006 - 13:59

Chyba pomysł podupada, a szkoda. Wystarczyło by ustalić miejsce i czas a reszta (browar i żarło :icon_mrgreen: )we własnym zakresie, przecież te 10 czy 15 namiotów się zmieści na przeciętnym polu namiotowym, stoisk handlowych i eskorty policji nie trza :wink:

Potrzebny jest tzw. spirytusmuwens, czyli ktoś kto się zakręci. Proponowałem Podlesice (Brodnica odpadła) - rezerwacje we własnym zakresie, przyzwoite pokoje, wyżerka na miejscu też przystępna i dobra, można namiot ew. rozbić, ze dwa bary z piwem w okolicy (klimatyczne nawet trochę), palenie gumy odpada. Jest tam parking strzeżony, ceny przyzwoite.
No i te dróżki w okolicy... Jest tam gdzie pojeżdzić.
Zlot gwiaździsty od rana w sobotę, potem integracja, w niedzielę parada po okolicy i gwiaździsty rozjazd. No i Szadowisko jak się patrzy.
Tylko termin? Mnie w zasadzie każdy prawie pasuje.

uwaga uwaga w niedziele lub sobotę...

A my w tym czasie zamierzamy we dwie VT (w tym jedna NTV) zdobyć szturmem zamek Krzyżtopór. Jak MB Pogodowa dopisze...

#53 pierwoszow

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• E.K.G.
  • 626 postów
  • Motocykl:BMW 1600 GTL

Napisano śro, 21 cze 2006 - 15:45

[size=4] :icon_mrgreen:

Potrzebny jest tzw. spirytusmuwens, czyli ktoś kto się zakręci. Proponowałem Podlesice (Brodnica odpadła) - rezerwacje we własnym zakresie, przyzwoite pokoje, wyżerka na miejscu też przystępna i dobra, można namiot ew. rozbić, ze dwa bary z piwem w okolicy (klimatyczne nawet trochę), palenie gumy odpada. Jest tam parking strzeżony, ceny przyzwoite.
No i te dróżki w okolicy... Jest tam gdzie pojeżdzić.
Zlot gwiaździsty od rana w sobotę, potem integracja, w niedzielę parada po okolicy i gwiaździsty rozjazd. No i Szadowisko jak się patrzy.
Tylko termin? Mnie w zasadzie każdy prawie pasuje.
A my w tym czasie zamierzamy we dwie VT (w tym jedna NTV) zdobyć szturmem zamek Krzyżtopór. Jak MB Pogodowa dopisze...

:wink: [size=4]myślę że jest to ciekawy pomysł.Będzie możliwość poznać się a szczególnie tych co blisko siebie mieszkają .A może uda si e zorganizoawć jakiś któtki wypad przy dobrym browarze.

A moze wrzucilby liste chetnych na "Shadowisko" ?

#54 Bartek

• Forumowicze
  • 94 postów

Napisano śro, 21 cze 2006 - 18:19

Ja to będę musiał chyba w piątek wyjechać bo mam z 560km. Patrzałem na interii noclegi w podlesicach i znalazłem zdaje mi się fajne pole namiotowe, należące do tej samej firmy co Hotel Ostaniec.

http://www.gosciniec...jski.pl/gj.html

Pokoje też tam są dla wygodnych :wink: parking strzeżony też. Gdyby to miejsce tzn Podlescie wypaliło jako miejsce spotkania ja byłbym za tym ośrodkiem, bo pod tym hotelem namiotu nie rozbiją co niektórzy w tym i ja, a żeby troche ludzi z shadowska mieszkało w jednym miejscu a inni w drugim to troche hu...owo.
Jeśli chodzi o termin to może 1 weekend lipca tzn 30.06-2.07? Chyba że za wcześnie, tylko nie 7-9.07 błagam, bo będe musiał wybierać pomiedzy Zlotem w Polanowie a Shadowiskiem.
Co Wy na to Shadowcy?

#55 pierwoszow

• E.K.G.
  • 626 postów

Napisano śro, 21 cze 2006 - 20:15

:icon_mrgreen:

Ja to będę musiał chyba w piątek wyjechać bo mam z 560km. Patrzałem na interii noclegi w podlesicach i znalazłem zdaje mi się fajne pole namiotowe, należące do tej samej firmy co Hotel Ostaniec.

Pokoje też tam są dla wygodnych :wink: parking strzeżony też. Gdyby to miejsce tzn Podlescie wypaliło jako miejsce spotkania ja byłbym za tym ośrodkiem, bo pod tym hotelem namiotu nie rozbiją co niektórzy w tym i ja, a żeby troche ludzi z shadowska mieszkało w jednym miejscu a inni w drugim to troche hu...owo.
Jeśli chodzi o termin to może 1 weekend lipca tzn 30.06-2.07? Chyba że za wcześnie, tylko nie 7-9.07 błagam, bo będe musiał wybierać pomiedzy Zlotem w Polanowie a Shadowiskiem.
Co Wy na to Shadowcy?

Jeśli tyko dopisze pogoda to ja jestem chętny.Rzuciłem w internecie okiem na ten gościniec jurajski i potwierdzam że to fajne miejsce.Problem w tym czy będzie trochę chętnych.A miejsce jest dobre z uwagi na to że jest prawie w centrm Polski i każdy będzie miał taką (prawie)odległość do przebycia.Dobrze by było aby ktoś kto ma najbliżej tego miejsca ustalił szczegóły z właścicielem gościnca.Może to jakiś sztywniak i nie będzie pasowała mu taka kompania.Pomysł spotkania jest bardzo dobry. ,Ja chciałem wybrać sie do Mirosławic 30.06 na zlot Harleya tak z ciekawości zobaczyć ale odmówili mi tłumacząc że to spotkanie szlachty ze słomą w butach,dlatego trzeba ich olać i sami coś zorganizować.Oby przed 23.07,bo baba chce jechać na czterech kółkach nad morze.

#56 willydon

NOWICJUSZ - trzecia Mordka

• Forumowicze
  • 67 postów
  • Na FM od: 21 maj 2005
  • Motocykl:VT 750 '83

Napisano śro, 21 cze 2006 - 22:21

Jeśli chodzi o termin to może 1 weekend lipca tzn 30.06-2.07?

mi pasuje

#57 shadok

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• E.K.G.
  • 515 postów
  • Na FM od: 06 luty 2006
  • Motocykl:Shadow 1100C'85

Napisano czw, 22 cze 2006 - 10:43

Co Wy na to Shadowcy?

No ja cały czas właśnie o tym! Gościniec jurajski! Hotel jak koś chce proszbrdzo, ale w samym gościńcu jest b fajnie, schludnie. Jeżdzimy tam teamem co roku i jesteśmy zadowoleni.

W 1 i 2 weekend lipca ja wypadam - urlop rodzinny.

Użytkownik shadok edytował ten post czw, 22 cze 2006 - 10:45

#58 Preedom

• Forumowicze
  • 101 postów
  • Na FM od: 16 listopad 2004
  • Motocykl:VT600

Napisano czw, 22 cze 2006 - 12:41

To moze 14 - 16 lipca?

#59 Bartek

• Forumowicze
  • 94 postów

Napisano czw, 22 cze 2006 - 18:12

Ja uważam, że bez pomysłodawcy prezesa shadoka zgrupowanie kadry :D nie może się odbyć, to co 14-15 lipiec? Jak się tam komu widzi się ten termin?
Ale ciekawe czy shadok będzie miał siły po tym uropie rodzinnym :) :)

Dobrze, że ośrodek jest "obcykany" to nie będzie żadnych niespodzianek.

Użytkownik Bartek edytował ten post czw, 22 cze 2006 - 19:58

#60 pierwoszow

• E.K.G.
  • 626 postów

Napisano czw, 22 cze 2006 - 19:50

Ja uważam, że bez pomysłodawcy prezesa shadoka zgrupowanie kadry :D nie może się odbyć, to co 14-15 lipiec? Jak się tam komu widzi ten termin?
Ale ciekawe czy shadok będzie miał siły po tym uropie rodzinnym :) :)

Dobrze, że ośrodek jest "obcykany" to nie będzie żadnych niespodzianek.

14-15 lipca mi pasuje.Jestem za .

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |