Skocz do zawartości

Zdjęcie

wjazd w teren - do lasu: legal czy nie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

#21 Mr.Maciek

Spec - Enduro

• Forumowicze
  • 1467 postów
  • Na FM od: 13 listopad 2004
  • Motocykl:Suzuki DRZ 400E

Napisano sob, 09 kwi 2005 - 20:58

Plocha kiedys Straz Miejska ganiala w lesie Laughing . U nas policja Oplem astra w lesie to standart

Hehehe, straż miejska :lol: w lesie :lol: :lol: . Dobra, a teraz na poważnie, mały aneks :D : Jeśli u Was po lasach śmiga straż miejska i policja to też uważajcie :D . To na tyle 8) .

#22 enduroguy

ADEPT MOTOCYKLIZMU - szorujący kolanami

• Forumowicze
  • 3031 postów
  • Na FM od: 18 maj 2003
  • Motocykl:sx 125 07'

Napisano sob, 09 kwi 2005 - 21:02

No powiem szczerze ze na bocznych ulicach prawie zawsze zatrzymuje (chociaz raz minalem w srodku lasu straz miejska i nic) natomiast na asfalcie wcale. Dziwna sprawa w tej naszej metropolii :D

#23 jacho 15

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 150 postów
  • Na FM od: 13 październik 2004

Napisano nie, 10 kwi 2005 - 12:58

Normalnie czytam i oczom nie wieże :lol: jak to wszystko jest dziwnie skonstruowane przecież to las jeżeli jedziemy bez przypału (bez tłumika albo narombani :D ) to czego ktoś ma nas ścigać :?: Niech lepiej straż i policja weźmie sie za łapanie prawdziwych przestępcuw a nie nas motocyklistów :D

#24 Wazzabii

MOTONITA - miejski lanser

• Forumowicze
  • 1037 postów
  • Na FM od: 28 styczeń 2005
  • Motocykl:KTM SXC 400 00'

Napisano nie, 10 kwi 2005 - 16:11

jezdzac po lesie zatruwasz las spalinami (a przeciez jezdzimy na bezolowiowej...) w kazdym razie jak zwierzatko sie przestraszy motorku, to bedzie wiedzialo ze na ulice ise nie wchodzi.

edited:
zapodam linka do fotek z dzisiejszej wyprawy, bylo nas bodajze 12 :D
http://www.members.l.....10 (Wyprawa)/

miedzy innymi:
Suzuki DR125 (moja maszyna)
Yamaha DT125 (kumpel tez w buzerze)
Yamaha DT125R (Przemek Pbs)
Honda MTX125 (Yosarian)
i Yamahy XT600 Tuareg i Tenere

#25 piasektt

Spec - Enduro

• Spec
  • 1456 postów
  • Na FM od: 06 marzec 2005
  • Motocykl:DAX ST50G

Napisano nie, 10 kwi 2005 - 18:30

Najlepiej mieć własny las 8), albo znać kogoś, kto taki las posiada. Jeżeli będę miał kiedyś crossa lub enduro to zamierzam pojeździć u wujka ma 2 własne lasy, a wokół sami znajomi a co drugi jest jakoś tam spokrewniony, że jeździć można ile się chce fajne tereny, po normalnych drogach można też się przemieszczać, bo policji nie ma a jeżeli by się trafił jakiś nadgorliwiec wystarczy wjechać w jakąś leśną drogę i poldemar nie da rady, i wam współczuje, że macie maszyny i nie możecie pojeździć. :D

#26 TwisterZG

KANDYDAT NA MOTONITĘ - klepiący zaworami

• Forumowicze
  • 715 postów
  • Na FM od: 29 styczeń 2005
  • Motocykl:szukam

Napisano pon, 11 kwi 2005 - 17:58

Tak sie zlozylo ze wywiozlem swojego Deta na wioske.Wpadl do mnie koles tez na dt i powiedzial ze jutro odwiedzi nas 3 kolegow na 2 motocykielach,RMX i DT.Nastepnego dnia przyjechali i w skladzie 3x DT 80 i rmx 50 ruszylismy do lasu.Posmigalismy troszke po bagnach,górkach i tym podobnych po czym zatrzymalismy sie na ognisko :) Po zjedzeniu kiełby smignelismy dalej.Po chwili stanąłem poniewaz nie odkrecilem kranika,patrze w lewo a tam niebieski jeep zatrzymuje sie przy mnie juz ma koles wysiadac kiedy ja w tym momencie odkrecilem gaznik i but!Jechalem na 6 na maxa byle by tylko odjechac z tamtad.Jeszcze bym placka zaliczyl bo mialem szosowego kapcia z tylu i w dodatku obloconego :twisted: takze zrobilem male supermoto na asfalcie ;) Mojego kolege złapali w lesie raz i powiedzial ze to juz wiecej sie nie powtorzy poturlal sie troszke przed pałami i go puscili.Znowu slyszalem o jakims papierze ktory uniemozliwia zabranie motocykla w razie zatrzymania przez jakas sluzbe.Jest to mozliwe?

#27 jacho 15

• Forumowicze
  • 150 postów
  • Na FM od: 13 październik 2004

Napisano pon, 11 kwi 2005 - 18:16

i wam współczuje, że macie maszyny i nie możecie pojeździć

Co ty gadasz :) Ja wpadam do lasu i przelatuje tak szybko że sie nikt nie zoriętuje a policja SG SL SM itp a znimi to tam ryba jak sie chce to można

#28 zielorz

MOTONITA - płonąca guma

• Forumowicze
  • 1745 postów
  • Na FM od: 22 styczeń 2005
  • Motocykl:CB 400Four

Napisano pon, 11 kwi 2005 - 20:29

U nas maja takiego czerwonego terenowego pick-upa ;) i pisze na nim służba leśna czy straż leśna czesto stoi przed posterunkiem policji i jak jade ze szkoly to ich widze (ble :) )

#29 Wazzabii

• Forumowicze
  • 1037 postów

Napisano śro, 13 kwi 2005 - 16:08

tej u mnie maja cos podobnego :)

#30 zielorz

MOTONITA - płonąca guma

• Forumowicze
  • 1745 postów
  • Na FM od: 22 styczeń 2005
  • Motocykl:CB 400Four

Napisano śro, 13 kwi 2005 - 17:01

i tak jak wpadniemy do lasu nie maja szans :) miedzy drzewami czy gdzies :]

#31 senti

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

• Forumowicze
  • 73 postów
  • Na FM od: 27 luty 2006
  • Motocykl:honda 125cr

Napisano pon, 15 maj 2006 - 23:27

Witam wy macie fajnie panowie u mnie straż graniczna ma huski 250 a policja ma Quada i suzuki samuraja
pozdrawiam

#32 sidik

• Forumowicze
  • 189 postów
  • Na FM od: 10 marzec 2006
  • Motocykl:Yamaha YZ 426

Napisano wto, 16 maj 2006 - 07:49

Niech mi ktos powie jak tu nie jejzdzic po lesie skoro:
A nie ma duzej ilosci torow
B a jak sa to:
B1 zryte przez terenowki (puszki)
B2 jadac przez las w strone toru trzeba przejechac przez zakopianke i jest sie na torze i niby spoko tylko ze na torze czekaja pieski i lapia kazdego kto podjedzie ( w niedziele 6 zlapali, a reszta, tak jak ja, wrocila do lasu). I tak sie zlozylo ze w niedziele przez wieksza czesc dnia na torze ktory jest w piz*u daleko od zabudowan (wymarzona sytuacja) nie bylo prawie nikogo :/

#33 Myszon

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 470 postów
  • Na FM od: 06 styczeń 2006
  • Motocykl:YZ 450F

Napisano wto, 16 maj 2006 - 08:11

Ja z kolegami co weekend smigamy po lesie a raczej po lesnych drogach - nie ma tam żadnej tabliczki zabraniającej wjazd wiec jest ok. Lasy są spore ale tak naprawde to my smigamy po drogach leśnych wiec full legal. w sumie to jazda pomiedzy drzewami nie jest jakaś fajowa więc nie jeździmy. Kiedys zajechaliśmy pod spore lasy i nagle zobaczyliśmy znaki zakazujące wjazdu oraz szlabany , ale i tak pośmigaliśmy troche bo zajefajne drogi tam były - na szczęście nikogo tam nie było, a nawet jak by ktoś był to i tak byśmy nie zatrzymywali sie.

Użytkownik Myszon edytował ten post wto, 16 maj 2006 - 08:11

#34 Mr.Maciek

Spec - Enduro

• Forumowicze
  • 1467 postów
  • Na FM od: 13 listopad 2004
  • Motocykl:Suzuki DRZ 400E

Napisano wto, 16 maj 2006 - 09:56

U mnie niestety przez ostatnią zimę i końcówke jesieni duzo sie w lasach zmieniło...droga główna taka co prowadzi przez las do jakiejś wioski jest dostępna dla ruchu, ale każda droga w bok po zimie jest zagrodzona szlabanem, a jesli nie ma szlabanu to jest znak zakazu ruchu z dopiskiem nie dotyczy A.L.P. - Administracji Lasów Państwowcyh. Więc troche kiepsko się porobiło ale jeździć dalej trzeba. :icon_twisted: pzdr

#35 Kali00

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 489 postów
  • Na FM od: 05 luty 2006
  • Motocykl:Yamaha DT80 LC,Jawa mustang

Napisano wto, 16 maj 2006 - 19:56

U nas straż leśna troche gania,ale ja mam swój las i pola więc mogą mi skoczyć :icon_twisted: Fajnie jak jeździmy na polach a po drugiej stronie rzeki pałownia stoi a my z nich łachy mamy bo nic nam nie zrobią :icon_twisted:

#36 senti

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

• Forumowicze
  • 73 postów
  • Na FM od: 27 luty 2006
  • Motocykl:honda 125cr

Napisano wto, 16 maj 2006 - 22:23

U nas straż leśna troche gania,ale ja mam swój las i pola więc mogą mi skoczyć :icon_twisted: Fajnie jak jeździmy na polach a po drugiej stronie rzeki pałownia stoi a my z nich łachy mamy bo nic nam nie zrobią :icon_twisted:

A dla mnie szlaban lub zakaz to symbol zaproszenia na dany teren ostatnio zwiedziłem nawet rezerwat przyrody na moto niestety nie było innej drogi i szlak prowadził tamtedytak w ogóle to lubie czuć dreszcz emocji

#37 kiefo

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 20 postów
  • Na FM od: 03 marzec 2006

Napisano wto, 16 maj 2006 - 22:26

przepis na to jest prosty i zwarty :
1) zaginamy blache tak zeby byla nie widoczna
2) jesli chca nas dopasc to mykamy w taki teren gdzie nie wiada
3) zatrzymujemy sie w wygodnym dla nas miejscu
4) zapalamy papierosa i walimy beke z tych pedalow

#38 Dominik Szymański

Tempus Fugit

• Administrator
  • 7955 postów
  • Na FM od: 12 październik 2002
  • Motocykl:brudne i czyste

Napisano wto, 16 maj 2006 - 23:41

przepis na to jest prosty i zwarty :
1) zaginamy blache tak zeby byla nie widoczna
2) jesli chca nas dopasc to mykamy w taki teren gdzie nie wiada
3) zatrzymujemy sie w wygodnym dla nas miejscu

Uzupełnij jeszcze profil o swój wiek - 13 i będzie pełen obraz małego dresika.
pzdr
hrg.pl

#39 Wazzabii

• Forumowicze
  • 1037 postów

Napisano śro, 17 maj 2006 - 08:03

Ja z kolegami co weekend smigamy po lesie a raczej po lesnych drogach - nie ma tam żadnej tabliczki zabraniającej wjazd wiec jest ok. Lasy są spore ale tak naprawde to my smigamy po drogach leśnych wiec full legal. (...)

wjazd do lasow panstwowych pojazdami silnikowymi jest zabroniony, wiec legalu raczej w tym nie ma :) wiem bo mnie kiedys jeden zielony zlapal i powiedzial ze jestem na terenie lasow panstwowych (na poligonie wjechalismy w las, droga dla terenowek) i chcial mi 500 wsadzic, ale ze nie wiedzielismy ze to juz nalezy do lasow panstwowych to nas puscil z ostrzezeniem,
jakis miesiac temu gonili tam kolo 10x600 typu XT, na sygnale i inne bajerki, ale nie dali rady :)
generalnie radze uwazac, ja raz wpadlem na czolowke z lesniczym bo oblawe robili na "palaczy trawy" bo sobie goscie BONGO-SZALAS zrobili :) ale szybki nawrot i mnie nie bylo, a ze matka kumpla wlasnie byla na spacerze i ich spotkala, dowiedziala sie co robia, a jak slychac bylo motocykl, to powiedzieli "nim sie zajmiemy pozniej" :)

#40 Magik

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem

• Forumowicze
  • 1212 postów
  • Na FM od: 10 październik 2003
  • Motocykl:GSF 1250s bandit

Napisano śro, 17 maj 2006 - 13:54

Witam.
Na prawde nie rozumiem takich ludzi. Wygadują na Policje ... Wyzywają ciągle .... Piszą wykrzykują jakies odzywki w stlu "hwdp" i do czego to ma prowadzić ... Mojego kolegi brat jest policjantem i na prawde z niego spoko gość. :) Przymyka oczy na pewne sprawy, a co niektórzy pewnie by go nawyzywali od razu .... :)
Tak samo jest z politykami. Wszyscy sie z nich śmieją wygadują różne rzeczy. A połowa z tych osób nie wie o co chodzi w sejmie a zawsze mają najwięcej do powiedzenia ... Najezdzają na nich bez powodu ...

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 Forumowiczów, 3 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |