Skocz do zawartości

Zdjęcie

ładowarka akumulatorowa Kulon 912

ładowarka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Croowab

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 151 postów
  • Na FM od: 03 maj 2015
  • Motocykl:mam

Napisano nie, 13 sty 2019 - 02:23

Ja od ladowarki oczekuje ze naladuje mi rozladowana baterie i odpowiednio bedzie ja konserwowac w czasue postoju.
Stad pytanie, na kiego grzyba mi jeszcze drozsza ladowarka ktora robi to samo co inne mniejsze ktore sa na tyle inteligentne ze podlaczam i niczym sie nie musze przejmowac ??
Aaaa!! Moge sie polaczyc apka z ladowarka;)

Monter dobrze napisal, reanicja trupa to postoj na autostradzie;) hahaha

#22 _Monter_

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - wymiatacz szos

• Super-Moderatorzy
  • 9132 postów
  • Na FM od: 08 marzec 2005
  • Motocykl:Mean Streak

Napisano nie, 13 sty 2019 - 12:04

Żeby nie było, ja nie reanimowałem ale stałem  :icon_mrgreen:

I nici z zemsty, Ech Monter, Monter...

Przepraszam  :icon_razz:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

#23 Staszek_s

MOTONITA - głaszczący manetkę

• E.K.G.
  • 1517 postów
  • Na FM od: 28 kwiecień 2005
  • Motocykl:Czarny naked

Napisano nie, 13 sty 2019 - 12:36

Taka amatorszczyzna. Skoro padły zarzuty, że jest droższa a oferuje mniej wiecej to samo co te tańsze, to autor tematu mógłby jasno przedstawić, jakie dodatkowe funkcje w stosunku do, np. Ceteka czy "tej z Lidla" oferuje ten kulfon i każdy by sie mógł zastanowić, czy potrzebuje tych dodatkowych funkcji i czy chce za te funkcje dopłacić. 

Bo może wyjść, że dodatkowe funkcje - reanimacja trupa? - kosztują tyle co nowy akumulator, wtedy pytanie czy jest sens dopłacić za coś, co zwróci się po 10 latach (mniej więcej 2 x żywot przeciętnego motocyklowego akumulatora), o ile w ogóle reanimacja pozwoli na podwojenie okresu eksploatacji...

Oczywiście mozliwe, że jeszcze ma coś ekstra, no ale właśnie chciałbym te ekstrasy mieć podane na tacy, skoro to wątek reklamowy.

Użytkownik Staszek_s edytował ten post nie, 13 sty 2019 - 12:37

#24 ks-rider

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Forumowicze
  • 9910 postów
  • Na FM od: 13 listopad 2006
  • Motocykl:nie stac mnie

Napisano nie, 13 sty 2019 - 13:11

To jest wlasnie problem takich ludzi.

Wchodza na forum, cos tam napisza i oczekuja och i ach'ow i ze zaraz kazdy poleci i kupi. Okazuje sie jednak, ze dzisiejszy klijet nie jest losiem i zanim wybecaluje kase, to zada kilka wrednych pytan !

:crossy:

#25 Marcones

CZYTACZ

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 0 postów
  • Na FM od: 08 styczeń 2019

Napisano nie, 13 sty 2019 - 23:23

Napisalem że jest to badanie rynku może ktoś się zainteresuje lub słyszał o takiej ładowarce/prostowniku a że nie chciał zamawiać z Rosji to jest duże prawdopodobieństwo ze w najblizszym czasie kupi w Polsce jest to informacja nie namawianie ( w dziale reklama ).

Nigdzie nie oczekuję ochów i achów skąd ten pomysł ? Post ma charakter informacyjny, dla potencjalnego zainteresowania.

Przedstawilem dane techniczne urządzenia wraz ze zdjeciem w załączniku , napisalem ogólne dane że jest to inteligentna ładowarka ( dostosowuje sama napięcie i natęzenie ) która nie zniszczy akumulatora nie doprowadzi do jego uszkodzenia lub ,,zagotowania" tak jak inne na przykład te ,,za 50 zł" które podają prąd stały. Ma elektroniczny wyświetlacz na ktorym widać napięcie i napręzenie którę samo dopasowuje lub możesz dopasować Ty.Atutem również jest to że ładowarka jest do prawie wszystkich rodzajów aumulatorów.

Co to środa urządzenia jest to przetwornik napięcia impulsowego wysokiej częstotliwości sterowany przez mikrokontroler.

Ładowarka ma slot na karte microsd na ktorym zapisuje się cały proces , również służy do wygrywania coraz nowszego oprogramowania ładowania.

Jeśli masz chęci a nie tylko ból d....  i interesuje Cie jakie są różnice pomiędzy ładowarkami / prostownikami za 50,10 ,150,200,1400 PLN to lektura jest w internecie..

To podobnie jak z wyborem motocykla jeden jeździ takim drugi takim.

Tak ps do staszka to jestem motocyklistą tylko takim bardziej sportowym :) 

#26 Staszek_s

MOTONITA - głaszczący manetkę

• E.K.G.
  • 1517 postów
  • Na FM od: 28 kwiecień 2005
  • Motocykl:Czarny naked

Napisano pon, 14 sty 2019 - 07:37

Zacząłeś wprost od zapytania, czy są chętni na zakup. Owszem, przedstawiłeś dane techniczne, ale skoro w tym temacie jesteś niejako ambasadorem produktu, to sorry, Ty zakładasz temat i Ty wobec tego powinieneś wyjaśniać wątpliwości potencjalnych kupujących, o zainteresowanie zakupem których pytasz. A same dane techniczne nie każdego interesują bądź są dla niego w prosty sposób zrozumiałe (ja np. nie wiem, jakie znaczenie dla ładowania akumulatora ma rozdzielczość napięciowa czy opóźnienie ładowania i czy inne ładowarki też tak mają, że tę rozdzielczość mają), stąd kupujący w wątku informacyjno/reklamowym powinien jednak mieć podane na tacy, co jest w tym produkcie lepszego od innych, już znanych/uznanych na rynku.

Bo jeżeli nie ma, to taki techniczny laik jak ja (a jednak jak najbardziej mimo tego jestem potencjalnym targetem producenta takiej ładowarki - lub innej) na pewno uzna, że sceptyczne uwagi jego dłuższych stażem kolegów są bardziej wiarygodne niż reklama kogoś, kto rejestruje się na forum w celu zachęcenia do zakupu jakiegoś bliżej nie znanego produktu.

P.S. Nie pytałem o Twoje zainteresowania motocyklowe, był tu - krótko - ktoś kto podał w swoim opisie iż nie posiada motocykla, zarejestrował się chwilkę przed napisaniem posta (zerowy staż na forum) i zadał sobie tyle trudu - rejestracja na forum, które go nie dotyczy - tylko po to, aby nas - forumowiczów - poinformować, że zakupi ten produkt bo jest the best. Jego jedno jedyne zdanie napisane na forum.

Ot, taka typowa, wiarygodna postać forumowa...

Użytkownik Staszek_s edytował ten post pon, 14 sty 2019 - 07:53

#27 Marcones

CZYTACZ

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 0 postów
  • Na FM od: 08 styczeń 2019

Napisano pon, 14 sty 2019 - 09:04

No to na górzę masz już troche naświetlone co urządzenia ma dodatkowo co inne nie mają , teraz to już Twój wybór.

Pozdrawiam :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 Forumowiczów, 4 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |