Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie działa sprzęgło, loncin 110/125

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 M1ll3r

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 5 postów
  • Na FM od: 08 listopad 2018
  • Motocykl:Loncin 110 xD

Napisano wto, 04 gru 2018 - 21:13

Jak zawsze coś znowu się zepsuje. Mam problem ze sprzeglem w loncin 110 silnik 139fmb, nie działa nic. Na początku nie wysprzeglał do końca i pomyślałem ze podciągne linkę. Gdu to zrobiłem nacisnalem klamke i cos strzeliło. Odpaliłem slinik i nie było sprzegła. Regulowałem przy klamce jak i pod pokrywką. Nic nie dało. Rozebrałem całe sprzegło i tam nic się nie stało poza fioletową przekładką. Złożyłem to nowe uszczelki regulacja i pociągam klamkę wrzucam bieg kręce magnetem i wałek zdawczy sie kreci. Co może być, wina braku lub niskiego poziomu oleju ? Bo już nie mam pomysłu. Z góry dzięki za odpowiedzi.

#2 RafalGT2

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 16 postów
  • Na FM od: 09 maj 2016
  • Motocykl:MZ Bandit Komar

Napisano pią, 07 gru 2018 - 00:08

Stan i grubość tarcz i przekładek i jakie jest tam sprzegło było kilka rodzai może jakieś zdjęcia 

#3 M1ll3r

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 5 postów
  • Na FM od: 08 listopad 2018
  • Motocykl:Loncin 110 xD

Napisano nie, 09 gru 2018 - 12:10

Sprawdziłem przekładki, są jeszcze dobre. Okazało sie, ze pęknięty jest dekiel i zamiast popychac sprzegło dekiel pracował.

#4 Road Runner

• Forumowicze
  • 8 postów
  • Na FM od: 17 listopad 2018
  • Motocykl:Suzuki GSX600F 2006

Napisano pon, 10 gru 2018 - 09:13

Dekiel pękł od naciśnięcia klamki sprzęgła?! :ohmy:  Z czego Chińczycy zrobili tę pokrywę? Z plastiku z butelek poddanych recyklingowi?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |