Skocz do zawartości

Zdjęcie

bycie w tym dobrym?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#81 ks-rider

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Forumowicze
  • 9819 postów
  • Na FM od: 13 listopad 2006
  • Motocykl:nie stac mnie

Napisano śro, 14 lis 2018 - 13:33

Ja myślę, że za jakiś, niedługi, czas ludność landów wschodnich w referendum sama tego zażąda :D

Znaczy czego ? 

:crossy:

#82 bozoo

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

• Forumowicze
  • 87 postów
  • Na FM od: 30 czerwiec 2009
  • Motocykl:motorynka

Napisano śro, 14 lis 2018 - 17:42

A ty mieszkasz w landach wschodnich?

#83 Olsen

ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy

• Forumowicze
  • 2518 postów
  • Na FM od: 15 lipiec 2004
  • Motocykl:Yamaha X-Max 250

Napisano dziś, 06:09

Siemanko! mam 26 lat w sumie za chwile 27 i zastanawiam sie czy to nie jest za pozno by byc w tym dobrym? tzn chodzi mi o jazde na moto, niedawno zdalem prawko na kategorie A i instruktor mnie chwalil ale moje ambicje sa duzo wieksze, chcialbym sie nauczyc sporotowej jazdy i dlatego od przyszlego sezonu zamierzam sie wybierac na tor jak najczesciej, moim marzeniem jest jazda na sportowym moto

Z cyklu „nie znam się, to się wypowiem”. Tak więc wydaje mi się, że to idealny wiek, jeśli chce się jeździć amatorsko. Potem, tak koło 35. roku życia, zaczyna spadać sprawność psychomotoryczna, do tego człowieka często dopada zgorzknienie i może najzwyczajniej w świecie nie chcieć się latać po torze. Zresztą z wiekiem człowiek bardziej ceni sobie komfort, co może wiązać się z preferowaniem wygodniejszych pod różnymi względami maszyn.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max, kolarka, rower miejski z damską ramą i koszykiem na kierownicy oraz alternatywnie pojazdy szynowe (także w skali 1:120)

#84 quasimodoo

KANDYDAT NA MOTONITĘ - klepiący zaworami

• Forumowicze
  • 742 postów
  • Na FM od: 29 marzec 2013
  • Motocykl:MW-750 i inne

Napisano dziś, 06:30

Mądrości wszelkie na forumach ludzie wypisują.... 

No. . No.. No.. 

Człowiek uczy się przez całe życie a i tak głupi umiera.... 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |