Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spawanie plastików - regeneracja elementów plastikowych

spawanie-plastikow.pl spawanie owiewki pęknięta owiewka polerowanie lamp polerowanie reflektorów naprawa owiewki naprawa zderzaka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Spawanie plastików (0 użytkowników oddało głos)

Czy korzystałeś/korzystałaś kiedyś z usługi spawania plastików?

1. Tak (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

2. Nie (0 głosów [0.00%])

Co zrobisz w przypadku pęknięcia owiewki?

1. Wymienię na nową (0 głosów [0.00%])

2. Oddam do naprawy (0 głosów [0.00%])

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 MotoPatryk

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 141 postów
  • Na FM od: 04 sierpień 2006

Napisano sob, 06 paź 2018 - 14:51

Witam,

Oferuję profesjonalne spawanie, odtwarzanie elementów z tworzywa sztucznego (plastik).

Zamieszczam odnośnik do strony internetowej (w budowie) i zachęcam do jej odwiedzenia, zdjęcia z projektów będą systematycznie uzupełniane.

Jeśli macie jakieś pytania to zachęcam do kontaktu.

http://regeneracja-plastikow.pl/

Użytkownik MotoPatryk edytował ten post sob, 06 paź 2018 - 14:52

#2 ded

• Forumowicze
  • 202 postów
  • Na FM od: 02 czerwiec 2010
  • Motocykl:Triumph S3 955i 2002

Napisano sob, 06 paź 2018 - 19:46

Jeśli mogę wtrącić, to stronka jakaś taka mało spójna. Po pierwsze to brakuje cennika, konkretnego adresu firmy, gdzie można wysłać plastiki. Brak też mapki z dojazdem, większość ikonek poza fejsem nie działa, także wypadałoby usunąć. W zakładce kontakt tytuł zupełnie zlewa się z autem w logo. Galeria fatalna, zdjęcia w niskiej rozdzielczości, które nie pokazują jakości pracy. Brak tytułu strony, favicon i założę się, że także słów kluczowych- będzie się fatalnie

pozycjonować. Myślę, że warto nad tym popracować, bo wyraźnie upaćkałeś to sam na prędce i zupełnie nie wzbudza ona zaufania. Mam nadzieję, że robota jest bardziej profesjonalnie wykonana niż A co do ankiety, to brakuje jeszcze opcji "naprawiam sam włóknem szklanym i żywicą za 20zł" :)

#3 MotoPatryk

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 141 postów
  • Na FM od: 04 sierpień 2006

Napisano sob, 06 paź 2018 - 20:00

Dzieki za podpowiedz. Tak jak napisałem strona jest w budowie i zwrócę uwagę na Twoje spostrzeżenia. Stronkę odpalałeś na kompie czy telefonie?

Co do włókna to jest jakieś rozwiązanie i po czasie będzie pękał lakier od pracy plastiku.

#4 ded

• Forumowicze
  • 202 postów
  • Na FM od: 02 czerwiec 2010
  • Motocykl:Triumph S3 955i 2002

Napisano nie, 07 paź 2018 - 05:31

Mi tam nic nie pęka, mam ogon sklejony w kilku miejscach. Spawanie jest fajne, gdy trzeba dokładnie, jest sporo zgłębień itp. Trochę się interesowałem tematem, jak chciałem kolektor z BMW m50 przeszczepić do m52. Niestety wychodzi dosyć drogo, także tym bardziej uważam, że powinieneś podać ceny. Domyślam się, że cenę możesz podać przynajmniej po zobaczeniu fot, ale można podać ceny "od xxx zł" albo za konkretne roboty, zaprezentowane na zdjęciach. To daje ewentualnym klientom jakiś punkt odniesienia. W innym przypadku odbierzesz wiele niepotrzebnych telefonów. Jak podajesz adres mailowy, to bardziej profesjonalnie jest, gdy jest on w domenie np kontakt@regeneracja... a z niego robisz przekierowanie na gmaila. Jeśli na stronie umieszczasz adres, to pamiętaj żeby na wordpresie zainstalować np email encoder, który sprawi, że będzie on niewidoczny dla botów. W przeciwnym razie niedługo będziesz dostawał dużo niepotrzebnych spamów. Ewentualnie formularz kontaktowy, który wymusza np podanie nr tel przez klienta, to czasem lepsze rozwiązanie. Stronę odpalałem na kompie, generalnie jeśli komuś za to płacisz więcej niż flaszkę, to zmień webmastera. Dzieciaki w technikum po kilku lekcjach mają swoje WWW lepiej ogarnięte :P

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spawanie-plastikow.pl, spawanie owiewki, pęknięta owiewka, polerowanie lamp, polerowanie reflektorów, naprawa owiewki, naprawa zderzaka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |