Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkocja 2018 lub Ukraina+Rumunia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dulcyn

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 11 postów
  • Na FM od: 05 maj 2011
  • Motocykl:BMW K 1300 GT

Napisano pon, 21 maj 2018 - 20:14

Witajcie motocykliści,

Zastanawiam się nad wyprawą do Szkocji w następujących terminach: druga połowa czerwca lub druga połowa lipca, ewentualnie pierwsza połowa sierpnia. Jestem elastyczny czasowo, więc mogę dopasować się pod tym kątem. Celem jest droga dojazdowa do wysp ( A830) Isle of Man plus inne wyspy, ogólnie pokręcić się co nieco, porozkoszować się mało uczęszczanym miejscami, przyrodą i pięknymi widokami. Noclegi w B&B, hostelach, namiot tez wchodzimy rachubę. Nie byłem w tych okolicach na moto, stąd pomysł . Wady tej destynacji to zmienna pogoda, wszechobecne muszki i relatywnie nienajniższe koszty. Nie liczę na duże zainteresowanie, ale może znajdzie się miłośnik/ miłośniczka tamtych okolic. Alternatywnie rozważam moją ulubioną Ukrainę Zachodnią, szlakiem sienkiewiczowskich twierdz/miejsc( Zbaraż, Kamieniec Podolski, Chocim) z wypadem do Rumunii na Transfogaraską i Transalpinę. A w ostateczności wszystko jest do dogadania 😉 Szukam fajnych , niekonfliktowych bikerów na fajny wypad pełen przygód i dobrej jazdy.

#2 hornet356

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 3 postów
  • Na FM od: 21 maj 2018
  • Motocykl:Yamaha Royal Star

Napisano wto, 22 maj 2018 - 01:40

Hej

Mieszkałem w Szkocji 9 lat i jak chcesz mogę ci trochę podpowiedzieć   gdzie jechać i kiedy. Sam ja zjeździłem wzdłuż i wszerz.

#3 Banditos

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 1 postów
  • Na FM od: 05 maj 2018
  • Motocykl:Suzuki Bandit 1250

Napisano wto, 22 maj 2018 - 17:33

Witajcie motocykliści,

Zastanawiam się nad wyprawą do Szkocji w następujących terminach: druga połowa czerwca lub druga połowa lipca, ewentualnie pierwsza połowa sierpnia. Jestem elastyczny czasowo, więc mogę dopasować się pod tym kątem. Celem jest droga dojazdowa do wysp ( A830) Isle of Man plus inne wyspy, ogólnie pokręcić się co nieco, porozkoszować się mało uczęszczanym miejscami, przyrodą i pięknymi widokami. Noclegi w B&B, hostelach, namiot tez wchodzimy rachubę. Nie byłem w tych okolicach na moto, stąd pomysł . Wady tej destynacji to zmienna pogoda, wszechobecne muszki i relatywnie nienajniższe koszty. Nie liczę na duże zainteresowanie, ale może znajdzie się miłośnik/ miłośniczka tamtych okolic. Alternatywnie rozważam moją ulubioną Ukrainę Zachodnią, szlakiem sienkiewiczowskich twierdz/miejsc( Zbaraż, Kamieniec Podolski, Chocim) z wypadem do Rumunii na Transfogaraską i Transalpinę. A w ostateczności wszystko jest do dogadania Szukam fajnych , niekonfliktowych bikerów na fajny wypad pełen przygód i dobrej jazdy.

Hej, ja chętnie wybrałbym się na taką wyprawę i szukam towarzystwa:-)

#4 Dulcyn

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 11 postów

Napisano nie, 27 maj 2018 - 18:50

Cześć,
Dzięki za zainteresowanie. Jak możesz to po prostu zadzwoń i pogadamy.

Pozdrawiam

Jarek

#5 Savii

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 179 postów
  • Na FM od: 20 grudzień 2009
  • Motocykl:FJR 1300AS

Napisano sob, 02 cze 2018 - 16:46

Szkocję planuję od jakiegoś czasu ale zawsze coś innego wyskakuje, W tym roku nie dam rady bo są inne plany ale może w przeszłym roku w końcu się zdecyduje. Dajcie znać jak było gdybyście pojechali w tamte rejony. Chętnie posłucham relacji.....

Szerokości życzę Savii

#6 Dulcyn

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 11 postów

Napisano nie, 03 cze 2018 - 20:56

Cześć Savii,

Ze Szkocji niestety nic nie wyjdzie- brak chętnych. Postaram die odezwać za tok, może coś wyjdzie. Poli co 23.6 wyjeżdżamy do Rumunii.

Pozdrawiam

Jarek

Szkocję planuję od jakiegoś czasu ale zawsze coś innego wyskakuje, W tym roku nie dam rady bo są inne plany ale może w przeszłym roku w końcu się zdecyduje. Dajcie znać jak było gdybyście pojechali w tamte rejony. Chętnie posłucham relacji.....

Szerokości życzę Savii

Cześć Hornet.
Dzięki za propozycję wsparcia. Z uwagi na brak chętnych odpuszczam póki co temat. Jak dojdzie kiedyś do wyjazdu do Szkocji nie omieszkam się odezwać 😀.

Pozdrawiam

Jarek

Hej
Mieszkałem w Szkocji 9 lat i jak chcesz mogę ci trochę podpowiedzieć   gdzie jechać i kiedy. Sam ja zjeździłem wzdłuż i wszerz.

#7 Dulcyn

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 11 postów

Napisano śro, 06 cze 2018 - 21:52

AKTUALIZACJA

Jedziemy do Rumunii przez Słowację i Węgry. Termin 23 czerwiec-01 lipiec. Póki co jest nas dwóch. Jak ktoś jest chętny to proszę o info.

Witajcie motocykliści,

Zastanawiam się nad wyprawą do Szkocji w następujących terminach: druga połowa czerwca lub druga połowa lipca, ewentualnie pierwsza połowa sierpnia. Jestem elastyczny czasowo, więc mogę dopasować się pod tym kątem. Celem jest droga dojazdowa do wysp ( A830) Isle of Man plus inne wyspy, ogólnie pokręcić się co nieco, porozkoszować się mało uczęszczanym miejscami, przyrodą i pięknymi widokami. Noclegi w B&B, hostelach, namiot tez wchodzimy rachubę. Nie byłem w tych okolicach na moto, stąd pomysł . Wady tej destynacji to zmienna pogoda, wszechobecne muszki i relatywnie nienajniższe koszty. Nie liczę na duże zainteresowanie, ale może znajdzie się miłośnik/ miłośniczka tamtych okolic. Alternatywnie rozważam moją ulubioną Ukrainę Zachodnią, szlakiem sienkiewiczowskich twierdz/miejsc( Zbaraż, Kamieniec Podolski, Chocim) z wypadem do Rumunii na Transfogaraską i Transalpinę. A w ostateczności wszystko jest do dogadania 😉 Szukam fajnych , niekonfliktowych bikerów na fajny wypad pełen przygód i dobrej jazdy.

Cześć Banditos,
Pasuje Ci wyjazd 23.06. do Rumunii ?

Pozdrawiam

Jarek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |