Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecne zarobki polaków w różnych branżach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
883 odpowiedzi w tym temacie

#21 Quanti86

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 214 postów
  • Na FM od: 03 grudzień 2012
  • Motocykl:Yamaha xj600

Napisano wto, 01 maj 2018 - 12:56

2700 brutto elektryk utrzymania ruchu w firmie na 1200 osób  poniedziałek piątek ale 3 zmiany po 2 latach pracy łodzkie   -huk, gorąco , sanatorium dla płuc ( nawet legary od dachu korodują od tej chemi  :D  ) non stop uje**ny po pachy w smarze( bo elektryk to fikcja jak trzeba 60 kg wałek wyjąć bez wózka widłowego na wysokości 2m z maszyny bo łożysko umarło to też robisz )  , z 3 razy w tygodniu prąd konkretnie pierdolnie ( stąd mam pewnie te zajebiste pomysły , ostatnio jak lewa ręką jedną faże złapałem , prawą drugą to aż w bristolu jedną nogą byłem :D ) i non stop parcie na sranie , telefon przy uchu , lewą ręka robisz jedno , prawą drugie a myślisz jak zrobić trzecie i przez telefon tłumaczysz jak zrobić czwarte koledze :D  
ogólnie szkoda że szefową nie jest kobieta toć przy tej wypłacie i obowiązkach moje perwersyjne fantazje o kobiecej dominacji i upokarzaniu byłyby zaspokojone :D  ale jest facet dlatego lipa :D 

To jest 2ka na rękę? Wiesz Micho pamiętam jak mówiłeś - płaca brutto to jak mierzenie pindola razem z kręgosłupem ;)

#22 jeszua

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Super-Moderatorzy
  • 9332 postów
  • Na FM od: 28 czerwiec 2004

Napisano wto, 01 maj 2018 - 15:17

W PL najgorsze w kwestii zarobków jest zróżnicowanie.

osobiście poważyłbym się na stwierdzenie, że najgorszy jest brak jawności wynagrodzeń, który jako jeden z efektów daje duże zróżnicowanie nawet w ramach tego samego stanowiska i jednej firmy. nowych pracowników trzeba kupić, starzy jakoś siedzą, nowi dostają więcej mimo często braku doświadczenia czy umiejętności. kto lepiej negocjuje, albo mniej mu zależy na ewentualnym zaprzepaszczeniu rozmowy rekrutacyjnej, jeśli się uda wychodzi na tym lepiej niż osoba ostrożniejsza. a wszystko przy braku nawet podstawowej informacji, widełek, w ogłoszeniach. nawet rekruter nie mówi zazwyczaj ile jest na stanowisko przeznaczone, biorąc udział w rekrutacji człowiek marnuje czas (i czasami pieniądze) żeby na koniec się dowiedzieć za jakie grosze jest robota

również w zwykłych rozmowach pieniądze to narzędzie szatana, a nie normalny środek wyceny dóbr i usług - przyznawanie się do wysokości zarobków jest jakimś absurdalnym faux pas, i to pomimo faktu że jawność służyłaby samym pracownikom. na świecie w ogłoszeniach o pracę, czasami pod przymusem lokalnego prawa, podawana jest wysokość pensji, i wiadomo na co się idzie, albo kiedy powiedzieć szefowi "daj podwyżkę". szwedzi i norwegowie normalnie publikują tego typu dane, i każdy może sobie sprawdzić zarobki sąsiada czy kolegi z biurka obok

a w temacie: specjalista ds finansowo-windykacyjnych z kilkunastoletnim stażem, w krakowie, 4400 netto

jsz

bezmotocyklowy

#23 przemek96

ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy

• Forumowicze
  • 2683 postów
  • Na FM od: 30 maj 2008
  • Motocykl:Heretyk Buła i Gruz

Napisano wto, 01 maj 2018 - 15:40

No tak klan słoików w tym miejscu się osiedla. Brak komunikacji, sklepów....Ja je*ie.

Wynajmowałem tam, Yuby ma racje...

#24 mostry1988

CZYTACZ

• Forumowicze
  • 0 postów
  • Na FM od: 22 kwiecień 2018
  • Motocykl:Honda Transalp XL650V

Napisano wto, 01 maj 2018 - 16:10

Serwisant silników okrętowych na poziomie prowadzącego serwis, czyli nadzoruję pracę całej grupy. W 2017r. 217 dni byłem poza domem na statkach/elektrowniach. Będąc w domu też mam płacone, ale mniej. Za cały rok zarobione 117 000 zł netto. Jak ktoś nie ma choroby morskiej i nie musi siedzieć codziennie w domu to polecam, ale nie tak prosto się na to załapać. Najlepiej to myśleć o tym już w wieku 20 lat

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

#25 Akio

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 28 postów
  • Na FM od: 09 grudzień 2015
  • Motocykl:YBR 125, HORNET 600

Napisano wto, 01 maj 2018 - 17:33

No tak klan słoików w tym miejscu się osiedla. Brak komunikacji, sklepów....Ja je*ie.

Ciekawe czy wyremontowali tą ulice, bo kiedyś katorga  było tam przejechać. Oprócz biedronki i kilku hurtowni faktycznie nic tam nie ma. Mimo wszystko Mokotów to i cena zaporowa :D

#26 przemek96

ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy

• Forumowicze
  • 2683 postów
  • Na FM od: 30 maj 2008
  • Motocykl:Heretyk Buła i Gruz

Napisano wto, 01 maj 2018 - 17:57

Yuby połozyli asfalt nowy do końca Bartyckiej, także bajabongo, ale deszczówki dalej niet, więc woda będzie stała od krawężnika do krawężnika  :biggrin:

#27 Limo

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Forumowicze
  • 9606 postów
  • Na FM od: 16 lipiec 2006
  • Motocykl:SC28

Napisano wto, 01 maj 2018 - 17:58

A mogła zamieszkać na Żoli w sąsiedztwie Prezesa.

Why... So... Serious

#28 KLAUDIUSZ

MOTOCYKLISTA - jeździec z głową

• Super-Moderatorzy
  • 5485 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2005
  • Motocykl:Honda CB900 Cafe

Napisano wto, 01 maj 2018 - 21:04

Gdzieś blisko Wisły. Po lewej stronie. Ty no nie pamiętam nazwy ulicy... Bartycka? Albo gdzieś obok.

No to ładnie przepłaciła ............. na Al. Wilanowskiej nowa inwestycja ..... 9000 zł za metr ...... 2 przystanki autobusem od Metra Wilanowska :D

#29 anakin

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 261 postów
  • Na FM od: 04 styczeń 2016
  • Motocykl:N-1200

Napisano wto, 01 maj 2018 - 22:11

Lysy,

dawno Cie nie widzialem, przy okazji tez Cie zaczepie i zapytam, ile w tym roku juz kulek wystrzelales ?

Aaaaaaa, i niedfaj se facjaty obic !

:crossy:

Tak na poważnie to na ostatnim strzelaniu chyba 400/500 kulek .

#30 michoa

MOTOCYKLISTA - znikający punkt

• Forumowicze
  • 5193 postów
  • Na FM od: 08 luty 2008
  • Motocykl:trx450r,sfera50, atc250R

Napisano wto, 01 maj 2018 - 22:26

To jest 2ka na rękę? Wiesz Micho pamiętam jak mówiłeś - płaca brutto to jak mierzenie pindola razem z kręgosłupem  ;) 

z premią za niechorowalność , jedną albo dwiema sobotami to jest parę groszy ponad 2 netto .....

jak się nie ma dzieci i ich nie planuje , z babami też narazie dałem sobie siana  to za tą kasę są dziwki i koks , bardziej czasu wolnego brakuje niż $ 

jedyne co bym zrobił to polazł gdzieś żeby była ta kasa bez nocek -nienawidzę nocek a tu co 3 tydzień niestety mam 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku 

http://miszczua.cba.pl

#31 WLD_Wlodi

MOTONITA - płonąca guma

• Forumowicze
  • 1800 postów
  • Na FM od: 30 listopad 2006
  • Motocykl:ZX6R 636 2016

Napisano śro, 02 maj 2018 - 07:16

Kierowca (weekendy w domu) - 6-7 tys netto
Kierowca autotransportera (Lora) - 10 tys netto

Pracownik stacji benzynowej - ok 2500 netto

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

#32 Januszm

MOTONITA - głaszczący manetkę

• Forumowicze
  • 1594 postów
  • Na FM od: 19 grudzień 2002
  • Motocykl:Kilka

Napisano śro, 02 maj 2018 - 07:43

Kierowca (weekendy w domu) - 6-7 tys netto
Kierowca autotransportera (Lora) - 10 tys netto

Pracownik stacji benzynowej - ok 2500 netto

Sprecyzuj i napisz jak wyglądają zarobki kierowców na papierze ;)

#33 WLD_Wlodi

MOTONITA - płonąca guma

• Forumowicze
  • 1800 postów

Napisano śro, 02 maj 2018 - 08:28

Sprecyzuj i napisz jak wyglądają zarobki kierowców na papierze ;)

Tego nie wiem, wiem ile mają po miesiącu pracy w kieszeni ;)

To chyba lepsze niż podawanie pensji brutto ;)

#34 Januszm

• Forumowicze
  • 1594 postów

Napisano śro, 02 maj 2018 - 10:18

Tego nie wiem, wiem ile mają po miesiącu pracy w kieszeni ;)
To chyba lepsze niż podawanie pensji brutto ;)

To skąd to wiesz jeśli nie jesteś kierowcą?
Niestety od dawna jest problem z tym, że na kwicie kierowcy mają bardzo niską pensję brutto, reszta wynagrodzenia rozliczana jest jako diety za delegacje bądź dawana pod stołem za przejechany kilometr bądź procent od frachtu. I niby kasa się zgadza ale gdy przyjdzie iść na urlop bądź zachorować, to już nie jest różowo.
Polscy kierowcy od dawna domagają się zmian, niestety rządzący udajają głuchych i ślepych i nie widzą problemu.

#35 KLAUDIUSZ

MOTOCYKLISTA - jeździec z głową

• Super-Moderatorzy
  • 5485 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2005
  • Motocykl:Honda CB900 Cafe

Napisano śro, 02 maj 2018 - 11:04

Akurat teraz kierowców brakuje w Polsce, więc nie jest tak źle, jak warunki nie pasują to po prostu szukają dalej :D

#36 michoa

MOTOCYKLISTA - znikający punkt

• Forumowicze
  • 5193 postów
  • Na FM od: 08 luty 2008
  • Motocykl:trx450r,sfera50, atc250R

Napisano śro, 02 maj 2018 - 11:31

ja tam chciałbym być zarejestrowany od najniższej albo nawet pół etatu czy tam dzieło zlecenie  a zarabiać lepiej ale u mnie takiej opcji nie ma :( wszystko na papierze .....

kasa z moich podatków idzie na : 

śłużbę zdrowia z której nie korzystam bo albo nie mogę siędostać albo jest płatna i tak 

drogi które mnie tam wiszą a wręcz wku**ia mnie że przez środek mojewgo zajebistego lasu z miejscem na ognisko mi łącznik do autostrady budują 

troli urzędasów 

460 pajacy w cyrku 

diagnostów samochodowych 

milicję 

emeryturę której nie dożyje 

więc najchętniej bym ich nie płacił :D 

problem z pracodawcami którzy zatrudniają na czarno albo kombinują jest najczęściej taki że nie płacą albo przychodzi koniec miesiąca a on szuka frajera żeby ci zabrać i żebyś mniej dostał , natomiast jakby płacili tyle co obiecali to jestem za :D 

człowiek się liczy ale hajs się musi zgadzać 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku 

http://miszczua.cba.pl

#37 spiwor

KANDYDAT NA MOTONITĘ - wypruwacz wydechów

• Forumowicze
  • 960 postów
  • Na FM od: 12 wrzesień 2006
  • Motocykl:Szadołka

Napisano śro, 02 maj 2018 - 11:32

Kierowca w firmie recyklingowej 8godz, praca 2zmianowa - 2100-2700 na rękę, wszystko na papierze.
Kierowca zestawu, każda nocka w domu, weekendy wolne, jazda zgodnie z czasem pracy- 3.500-4000, na papierze najniższa krajowa
Kierowca międzynarodowy zestawu mało nocek w trasie, łikendy w domu - 5-5,5 tyś. Na papierze najniższa.

Z rozmów na cb, system 3na1 - od 6.500 do 7200, nie słyszałem żeby ktoś w polskiej firmie więcej zarabiał. W nie polskiej 8-11 tys. Ale nie wiem czy to nie przechwałki.

Notoryczny kłamca  :icon_twisted: 

#38 Januszm

• Forumowicze
  • 1594 postów

Napisano śro, 02 maj 2018 - 14:00

Akurat teraz kierowców brakuje w Polsce, więc nie jest tak źle, jak warunki nie pasują to po prostu szukają dalej :D

Po co szukać jak i tak się nie znajdzie? Nikt nie płaci np. 5 tysięcy netto plus ustawowe diety za system jazdy 3-1.

#39 Quanti86

• Forumowicze
  • 214 postów
  • Na FM od: 03 grudzień 2012
  • Motocykl:Yamaha xj600

Napisano śro, 02 maj 2018 - 14:17

Płaci tylko pod stołem.

#40 WLD_Wlodi

MOTONITA - płonąca guma

• Forumowicze
  • 1800 postów

Napisano śro, 02 maj 2018 - 17:33

To skąd to wiesz jeśli nie jesteś kierowcą?
Niestety od dawna jest problem z tym, że na kwicie kierowcy mają bardzo niską pensję brutto, reszta wynagrodzenia rozliczana jest jako diety za delegacje bądź dawana pod stołem za przejechany kilometr bądź procent od frachtu. I niby kasa się zgadza ale gdy przyjdzie iść na urlop bądź zachorować, to już nie jest różowo.
Polscy kierowcy od dawna domagają się zmian, niestety rządzący udajają głuchych i ślepych i nie widzą problemu.

Wiem bo mam kolegów kierowców.

Nie wiem jak ty, ale ja wolałbym mieć 10 tys. na ręke (może być nawet najniższa na papierze) niż 4 tys. brutto.

Odkąd mam działalność to nie choruje  ;) (nie płace nawet tej małej składki chorobowej).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 Forumowiczów, 4 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |