Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecne zarobki polaków w różnych branżach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
883 odpowiedzi w tym temacie

#1 anakin

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 261 postów
  • Na FM od: 04 styczeń 2016
  • Motocykl:N-1200

Napisano nie, 29 kwi 2018 - 20:38

Jak się kształtuje wynagrodzenie w pl obecnie  . 

Użytkownik anakin edytował ten post nie, 29 kwi 2018 - 20:44

#2 niwy

KANDYDAT NA MOTONITĘ - klepiący zaworami

• Forumowicze
  • 789 postów
  • Na FM od: 30 grudzień 2009
  • Motocykl:VTXę 125

Napisano nie, 29 kwi 2018 - 20:41

tak

#3 Nico

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 464 postów
  • Na FM od: 31 styczeń 2008
  • Motocykl:Sport i Streetfighter

Napisano nie, 29 kwi 2018 - 20:56

Siema Łysy.Rzuciłeś robotę w milicji?

Użytkownik Nico edytował ten post nie, 29 kwi 2018 - 20:57

#4 jeszua

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Super-Moderatorzy
  • 9331 postów
  • Na FM od: 28 czerwiec 2004

Napisano nie, 29 kwi 2018 - 21:08

sam byłbym ciekaw  ;)  oficjalne dane nawet w najlepszych wersjach (raz na dwa lata) są fragmentaryczne: albo uwzględniają mikroprzedsiębiorstwa i samozatrudnionych, albo liczona jest mediana. publikowaną comiesięczną "średnią krajową" można spokojnie między bajki włożyć, tak jest zafałszowana metodologią zebranych danych

jsz

bezmotocyklowy

#5 michoa

MOTOCYKLISTA - znikający punkt

• Forumowicze
  • 5193 postów
  • Na FM od: 08 luty 2008
  • Motocykl:trx450r,sfera50, atc250R

Napisano nie, 29 kwi 2018 - 21:33

2700 brutto elektryk utrzymania ruchu w firmie na 1200 osób  poniedziałek piątek ale 3 zmiany po 2 latach pracy łodzkie   -huk, gorąco , sanatorium dla płuc ( nawet legary od dachu korodują od tej chemi  :D  ) non stop uje**ny po pachy w smarze( bo elektryk to fikcja jak trzeba 60 kg wałek wyjąć bez wózka widłowego na wysokości 2m z maszyny bo łożysko umarło to też robisz )  , z 3 razy w tygodniu prąd konkretnie pierdolnie ( stąd mam pewnie te zajebiste pomysły , ostatnio jak lewa ręką jedną faże złapałem , prawą drugą to aż w bristolu jedną nogą byłem :D ) i non stop parcie na sranie , telefon przy uchu , lewą ręka robisz jedno , prawą drugie a myślisz jak zrobić trzecie i przez telefon tłumaczysz jak zrobić czwarte koledze :D  

ogólnie szkoda że szefową nie jest kobieta toć przy tej wypłacie i obowiązkach moje perwersyjne fantazje o kobiecej dominacji i upokarzaniu byłyby zaspokojone :D  ale jest facet dlatego lipa :D 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku 

http://miszczua.cba.pl

#6 Visuz

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 456 postów
  • Na FM od: 16 sierpień 2005
  • Motocykl:RD07A

Napisano nie, 29 kwi 2018 - 22:20

ogólnie szkoda że szefową nie jest kobieta toć przy tej wypłacie i obowiązkach moje perwersyjne fantazje o kobiecej dominacji i upokarzaniu byłyby zaspokojone :D  ale jest facet dlatego lipa :D

Postaw ultimatum: albo solidna podwyżka albo szef zmienia płeć. :)

#7 anakin

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 261 postów
  • Na FM od: 04 styczeń 2016
  • Motocykl:N-1200

Napisano nie, 29 kwi 2018 - 22:35

Siema Łysy.Rzuciłeś robotę w milicji?

Hej byku , nie ciągle na straży prawa i porządku hehe .

Ostatnio kilka młodych osób , dobrych policjantów poszła w ch..j niektórzy na kopalnię .

Ja dostanę od maja podwyżkę ok 140/150 pln netto . 

Życie se na nowo ułożę  hehe. 

tak

Typowe FM zaczepki  :banghead:.

Co do branży przemysłowej na tak zwanej "taśmie" wylęgarnia pracowników z Ukrainy .

Jak się spija to dzwonią na siebie , masakra z nimi . 

Problem z nimi jak z uchodźcami z tą różnicą że pracują a syf robią podobny.

Nie wszyscy , najgorsza jest biedota ze wschodniej części Ukrainy , mają Polaków za śmieci .

Co do policji to młody po szkole 2400 netto .

Użytkownik anakin edytował ten post nie, 29 kwi 2018 - 22:39

#8 ZIGGI

MOTONITA - leżący na baku

• Forumowicze
  • 1318 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2006
  • Motocykl:-

Napisano pon, 30 kwi 2018 - 00:38

Co do policji to młody po szkole 2400 netto .

I jak tu się dziwić, że Wam brakuje 2000 funkcjonariuszy?

Kelner bez żadnego wykształcenia może w dobrej restauracji zarobić 8 000 na rękę, a nawet więcej. Oczywiście w takich miejscach jest zapie**ol, ale nikt w Ciebie nie strzela ani mordy obić nie próbuje. Tam gdzie obecnie pracuję zarobki oscylują pomiędzy 4 a 5 koła, ale też żył sobie wypruwać nie trzeba.

Konserwator obiektu: zarobki pomiędzy 3500 a 4500 na rękę. Wystarczy być "technicznym", ogarniać hydraulikę, elektrykę i budowlankę w stopniu mocno podstawowym. 

Do serwisu wind cały czas brakuje chętnych. Trzeba zrobić uprawnienia i być "technicznym" W Warszawie znajdzie się robota za około 3,5 koła jak się dobrze poszuka.

Za 2400 to można od ręki dostać robotę jako serwisant ekspresów do kawy w lokalach gastronomicznych, czego można się nauczyć w miesiąc albo i krócej, a nie jakieś szkoły policyjne kończyć.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

#9 ks-rider

• Forumowicze
  • 9816 postów
  • Na FM od: 13 listopad 2006
  • Motocykl:nie stac mnie

Napisano pon, 30 kwi 2018 - 05:36

Lysy,

dawno Cie nie widzialem, przy okazji tez Cie zaczepie i zapytam, ile w tym roku juz kulek wystrzelales ?

Aaaaaaa, i niedfaj se facjaty obic !

:crossy:

#10 KLAUDIUSZ

MOTOCYKLISTA - jeździec z głową

• Super-Moderatorzy
  • 5480 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2005
  • Motocykl:Honda CB900 Cafe

Napisano pon, 30 kwi 2018 - 10:41

Tak

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#11 Januszm

MOTONITA - głaszczący manetkę

• Forumowicze
  • 1594 postów
  • Na FM od: 19 grudzień 2002
  • Motocykl:Kilka

Napisano wto, 01 maj 2018 - 05:48

Zajmujesz bardzo odpowiedzialne stanowisko, w stołecznych warunkach na poziomie 5-6 brutto.

Tyle że koszty życia dużo większe, szczególnie gdy się jest przyjezdnym i trzeba wynająć bądź kupić mieszkanie.

#12 ernestZL

MOTONITA - płonąca guma

• Forumowicze
  • 1888 postów
  • Na FM od: 08 maj 2007
  • Motocykl:zx10r

Napisano wto, 01 maj 2018 - 07:31

Siorka kupiła mieszkanie teraz w Wawie. 78 metrów. 11800 za metr. 920 tyś za mieszkanie w bloku. Mają ludzie problemy z głową.
Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

#13 Berger

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 25 postów
  • Na FM od: 06 styczeń 2018
  • Motocykl:Suzuki SV650 N

Napisano wto, 01 maj 2018 - 08:23

mazury Mrągowo -firma betoniarnia ,przygotowywanie form z laminatu ,regeneracja form do murków oporowych ,praca 6-14 i ze dwie soboty 6-12 -2200-2400 netto .Do pracy mam dwa papieroski spacerkiem -ale życie też jest tu drogie ,ceny ,,turystyczne cały rok''

#14 Qadrat

• Forumowicze
  • 1535 postów
  • Na FM od: 02 sierpień 2013
  • Motocykl:BMW F650, BMW R1150GS

Napisano wto, 01 maj 2018 - 08:55

mazury Mrągowo -firma betoniarnia ,przygotowywanie form z laminatu ,regeneracja form do murków oporowych ,praca 6-14 i ze dwie soboty 6-12 -2200-2400 netto .Do pracy mam dwa papieroski spacerkiem -ale życie też jest tu drogie ,ceny ,,turystyczne cały rok''

Jeśli te "2200 - 2400" to kasa za przerobiony miesiąc z dwiema dodatkowymi sobotami to dość kiepsko.

Wrocław, jazda na cysternie paliwowej w systemie 1-1 (tydzień w robocie, tydzień w domu), w tygodniu pracującym zjazd na nocki do kantyny, w której jest normalne łóżko, toaleta z łazienką, kuchnia, TV, internet. Robota od 6 do 19, jazdy w tym codziennie jest max z 6h a reszta to załadunki / rozładunki. Na rozładunkach / załadunkach, które trwają około godziny robota polega na staniu opartym o cysternę i patrzeniu jak to sobie idzie. Taka przyjemność za całe 4000 zł netto plus 3 - 4 stówki premii od szefa jak kierowca nie odwala numerów, nie kradnie paliwa oraz stany w beczce się zgadzają z papierami.

#15 michoa

MOTOCYKLISTA - znikający punkt

• Forumowicze
  • 5193 postów
  • Na FM od: 08 luty 2008
  • Motocykl:trx450r,sfera50, atc250R

Napisano wto, 01 maj 2018 - 09:20

Zajmujesz bardzo odpowiedzialne stanowisko, w stołecznych warunkach na poziomie 5-6 brutto.

yuby człowiek się liczy nie pieniądze 

Postaw ultimatum: albo solidna podwyżka albo szef zmienia płeć.  :)

wyj**ane tam mają na ludzi  , w tym roku nawet 150 pożałowali bo najniższa poszła do góry a zyski w milionach to gdzie tam solidna podwyżka :D 

Taka przyjemność za całe 4000 zł netto

tak ale policz ile trzeba wypierdolić na uprawnienia żeby jeździć i ile czasu poświęcić ile teraz komplet z 15 koła ? 

Ja jak jeździłem czteroośką przy budowie autostrady to nam płacił 15 zł netto godzina ale bez umowy  , jak bhp szło po budowie to auto się zostawiało i spie**alało do lasu w krzaki , czasem pół dnia kiblowałeś na stacji myjąc szyby w actrosie bo gdzieś miśki stały albo itd z wagą ( dla mnie to cokolwiek odpadało bo ja nawet prawka nie miałem na to ani przewozu rzeczy ani nic ) albo mordowałeś się jakąś polną drogą wzdłuż torów z 35 tonami na pace żeby te pieseły ominąć  to znowusz za przepały na paliwie płakał, ale godzin się robiło po 14 dziennie jak w niedzielę auto odstawiałeś ( 7 dni w tygodniu ) i dał tygodniówkę to młode dupy z kolczykami w pępku na kolana ci właziły :D ludzie z tego chaty pobudowali i życie sobie odmienili , mogliby jeszcze jedną autostradę budować :D  

fakt że jaki hajs takie ryzyko jak wpadłeś na wagę albo pieseły to stary się przeładowań wypierał i były dramaty kary kosmiczne , ja to jakbym dupę umoczył to ping pong i siłka za free , a jeszcze jak wypadek ? chyba już za stary jestem za to a i młodej dupy nie umiem wychędożyć jak trzeba to zostanę przy swojej czasem 2 z przodu na legalu i 8h i do domu  

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku 

http://miszczua.cba.pl

#16 Limo

• Forumowicze
  • 9601 postów
  • Na FM od: 16 lipiec 2006
  • Motocykl:SC28

Napisano wto, 01 maj 2018 - 09:26

tak ale policz ile trzeba wypierdolić na uprawnienia żeby jeździć i ile czasu poświęcić ile teraz komplet z 15 koła ?  

Ale jest 1300zł więcej niż masz obecnie więc zwraca się po roku.

Why... So... Serious

#17 Qadrat

• Forumowicze
  • 1535 postów
  • Na FM od: 02 sierpień 2013
  • Motocykl:BMW F650, BMW R1150GS

Napisano wto, 01 maj 2018 - 09:40

Wszystkie potrzebne uprawnienia CE wraz z kwitami do przewozu ADR-ów oraz napełniania zbiorników materiałami niebezpiecznymi to łączny koszt około 10 000 zł. Mi to zajęło blisko 3 miesiące ale robiłem to w czasie gdy jeszcze pracowałem w fabryce w utrzymaniu ruchu w systemie 12 godzinnym (6 - 18, potem nocka 18 - 6 i 2 dni wolne), akurat udało się tak ustalać kurs aby nie kolidował z pracą. W zamian jest spokojna robota, bez użerania się ze współpracownikami, bez 20 przełożonych nad głową, bez podpierdalaczy :) W żadnej fabryce nie uświadczyłem takiego spokoju jak teraz. Jak mam tydzień "domowy" to biorę sobie dodatkowe fuchy u znajomych z okolicy, a to pojadę komuś rozładować auto bo ma akurat pauzę, a to skoczę na załadunek i zawsze to parę stówek w kieszeń.

Jak ktoś chce zarobić więcej ale i narobić się więcej w tej branży to można iść do pracy na zachód. Znajomy pracuje w holenderskiej firmie na kontenerach, system 2-2 (2 tygodnie w budzie, 2 tygodnie w domu), taka przyjemność za 1700 euro do ręki. Na duży plus, że CAŁĄ kwotę ma na papierze. Gdy ktoś nie ma życia rodzinnego a jest żądny kasy to można iść robić u Niemca na chłodniach / plandekach czy BDF-ach na system 3-1 i wtedy da się zarobić 2500 euro.

#18 ernestZL

MOTONITA - płonąca guma

• Forumowicze
  • 1888 postów

Napisano wto, 01 maj 2018 - 09:52

W PL najgorsze w kwestii zarobków jest zróżnicowanie. Można zarobić naprawdę duże pieniądze ale tak samo ludzie zarabiają ochłapy przy naprawdę ciężkiej pracy. Idzie ku lepszemu ale i tak jesteśmy w czarnej dupie.

#19 KLAUDIUSZ

MOTOCYKLISTA - jeździec z głową

• Super-Moderatorzy
  • 5480 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2005
  • Motocykl:Honda CB900 Cafe

Napisano wto, 01 maj 2018 - 12:26

Siorka kupiła mieszkanie teraz w Wawie. 78 metrów. 11800 za metr. 920 tyś za mieszkanie w bloku. Mają ludzie problemy z głową.

A gdzie to Ona kupiła? W centrum?!?!?!?! Powaliło Ją!??!?!

Kierowca - dostawca ok. 5000 zł na rękę

Obsługa maszyny produkującej kostkę, ma płatne na akord, potrafią zarobić do 6000 zł na rękę

Pracownik Stacji paliw od 2000 do 3000 zł na rękę

#20 ernestZL

MOTONITA - płonąca guma

• Forumowicze
  • 1888 postów

Napisano wto, 01 maj 2018 - 12:32

Gdzieś blisko Wisły. Po lewej stronie. Ty no nie pamiętam nazwy ulicy... Bartycka? Albo gdzieś obok.

Użytkownik ernestZL edytował ten post wto, 01 maj 2018 - 13:49

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 Forumowiczów, 7 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |